-
Posts
1656 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kalunia_C
-
Super, czyli co, przyjeżdżacie??? Zazdroszę Wam balkonu :)
-
Rozety, jak zwykle, arcydzieła! Daria, deklaruję się w końcu ostastecznie co do wystawy w Ustroniu. Sprawa wygląda tak: ja mam w tym czasie szkolenie w Wiśle i jeszcze nie mam planu zajęć. Jestem zdecydowana urwać się z części zajęć, ale nie wiem, czy uda mi się z tylu, żeby pojechać na wystawę. To jednak nie przeszkadza, żebyście mogli u nas nocować, ostatecznie pojedziecie sobie na wystawę sami, a potem wrócicie do nas. No i jeszcze jedno, my będziemy na początku przeprowadzki, więc może być lekki bajzel, ale mam nadzieję, że to Wam nie przeszkadza.
-
[quote name='Biutka']Tak, tak, dlatego mam nadzieję że będę mogła pozachwycać się dużymi porcjami zdjęć :)[/QUOTE] Zdjęcia będą, już czekają w kolejce, ale niestety na początku tej kolejki jest sesja :-) A tak propo sesji, czy ktoś ma w domu może nutki do piosenki dla dzieci "Pieski małe dwa"? Pilnie potrzebuję na zaliczenie muzyki na jutro, a dzisiaj się okazało, że pożyczyłam komuś je na wieczne nieoddanie.
-
Witam pięknie! Ale piękny pies, przyznam szczerze, że na żywo jeszcze takiego nie widziałam, chociaż ostatnio sąsiad moich rodziców zaczepił mnie, jak szłam z moim Arminem i mówi do mnie: to jest ten seter afgański? :crazyeye:
-
[quote name='Bartiśkowa_']Nieciekawie :shake: Świetnie wyglądacie z Arminkiem, :lol:[/QUOTE] Jak klauny :D [quote name='Biutka']Ależ on ma hipnotyzujące spojrzenie... :loveu:[/QUOTE] Witamy, chyba po raz pierwszy u nas? Miło nam i zapraszamy częściej :-) To prawda, Armin potrafi hipnotyzować wzrokiem :D
-
[quote name='AlaŚ']Co u Was? Trzymacie się jakoś? Potrzebujecie jakiejś pomocy? Lubliniec jest dosyć daleko od Was, ale może jakoś możemy pomóc !!![/QUOTE] Bardzo dziękujemy, ale my na górce, więc mamy sucho. Mokro było wszędzie dookoła, ale już powoli też schodzi woda. Dzisiaj pierwszy raz byliśmy w szkole po powodziowej przerwie, za to wakacje zaczynamy dopiero od czwartku tydzień później, ale ogólnie to możemy się wypuścić już trochę dalej niż 150 m od domu, bo tyle mieliśmy suchego do pierwszej wody.
-
[quote name='Darianna']To Karmelowiec i tylko wąchał :)[/QUOTE] Ups, co za wpadka - pomylić chłopaków :D Ale widzę, że Wisłoka Wam porządnie wylała. My dzisiaj poszliśmy z Arminem nad Wisłę i jak stanęliśmy tam, gdzie zwykle Armin się kąpie, on zaczął się tak przeraźliwie trzęść. Jednak to są strasznie inteligentne psy, doskonale wyczuł, że coś jest nie tak, nawet nie wąchając wody i nie dotykając nawet pazurkiem, a poziom faktycznie był bardzo wysoki i nurt silny.
-
Daria, widziałam na jednym z Twoich zdjęć powodziowych, że Brando pije z Wisłoki. Nie pozwól mu tego pić ani tam wchodzić. U nas cały czas sanepid alarmuje, że ta woda powodziowa jest trująca. Żeby Ci się pies nie pochorował!!!
-
Też mamy takie ringo, tylko zielone :-) [url]http://img10.imageshack.us/img10/9626/img4095hn.jpg[/url] A tu w pierwszej chwili pomyślałam, że to jakiś maleńki, rudy szczeniaczek, a to wielki Karmel :D Pozdrawiam
-
Gratulacje! Widzę, że się tytuł zmienił :-)
-
[quote name='Darianna']U nas leje... Karmel wychodzi z miną zbitego psa i odmawia załatwiania się w błocie a Brando jest wniebowzięty pogodą ;)[/QUOTE] To Armin ma podobny pogląd na pogodę jak Karmel. [quote name='konikowa']Pogoda straszna... Miejscowość gdzie mam stajnie jest cała zalana i zaczeli ewakuować ludzi. Modlę się tylko żeby mi powinicy w Krk nie zalało. A ja nie wiedziałam, że Ty masz królika:) My z Ginger jedynie do ogródka na siusiu a szaleństwa w domu. Inaczej się nie da.[/QUOTE] Mam Królika, dostałam go 4 lata temu od męża pod choinkę. :) My też wychodzimy tylko na zakupy i na siusiu do ogródka, ale najgorsze jest to, że Armin piszczy i szczeka pod drzwiami i nie daje nam żyć, a jak go biorę na dwór to nawet nosa na deszcz nie chce wychylić, a jak wracamy do domu po 15 minutach proszenia, żeby siku zrobił, on znowu piszczy pod drzwiami. :/
-
Udało mi się jednak Armina przekonać do wyjścia, a po powrocie wyglądaliśmy tak [img]http://img186.imageshack.us/img186/3589/dsc02382y.jpg[/img] [img]http://img186.imageshack.us/img186/1562/dsc02383r.jpg[/img] A gdybyście chcieli zobaczyć, jak dzisiaj wygląda nasze miasto, to wygląda tak: [url]http://picasaweb.google.pl/aneta.kugiel/PowodzSkoczow?feat=directlink#547212321042597560[/url]
-
Forum opustoszało, pewnie wszyscy wodę pompują w piwnicach. A my już jesteśmy wysepką. Auta z całego miasta zwiezione na parking pod naszym domem, a za oknem wciąż leje. My się jednak deszczu nie boimy i razem z Arminem dzielnie idziemy na zakupy do ostatniego chyba czynnego sklepu. Zwarci i gotowi do wyjścia [img]http://img202.imageshack.us/img202/2726/dsc02372e.jpg[/img] [img]http://img245.imageshack.us/img245/7011/dsc02374p.jpg[/img] To idziemy [img]http://img688.imageshack.us/img688/2414/dsc02380d.jpg[/img] Pańcia, tam strasznie stuka, może jednak wrócimy??? [img]http://img534.imageshack.us/img534/7794/dsc02376a.jpg[/img] Tak, ja zdecydowanie wracam, taka ulewa, a kto będzie mi futerko potem układał [img]http://img576.imageshack.us/img576/5595/dsc02377y.jpg[/img]
-
Armin jest młodszy od Kicka, więc nie może mu podskakiwać, co najwyżej wyjada mu jedzenie z klatki. Najczęściej to pies ma królika w ogóle w nosie i siedzi z nami w salonie, a Kicek buszuje w kuchni i tylko jak nie chce mi się wstać, a szłyszę jakiś raban w kuchni, to mówię: [I]Armin, idź zobacz, gdzie jest królik[/I] i pies leci pogonić go do klatki. :D
-
[IMG]http://i39.tinypic.com/fz18xu.jpg[/IMG] [img]http://img718.imageshack.us/img718/8034/dsc02360k.jpg[/img] [IMG]http://i41.tinypic.com/2wp8nif.jpg[/IMG] [img]http://img696.imageshack.us/img696/5128/dsc02362y.jpg[/img] The end
-
[IMG]http://i44.tinypic.com/2u72ek9.jpg[/IMG] [img]http://img195.imageshack.us/img195/834/dsc02349ih.jpg[/img] [img]http://img688.imageshack.us/img688/8085/dsc02350p.jpg[/img] [IMG]http://i39.tinypic.com/6j0u1l.jpg[/IMG] [img]http://img202.imageshack.us/img202/2153/dsc02355o.jpg[/img]
-
[img]http://img237.imageshack.us/img237/2832/dsc02337j.jpg[/img] [IMG]http://i42.tinypic.com/29etbvb.jpg[/IMG] [img]http://img263.imageshack.us/img263/8782/dsc02339b.jpg[/img] [img]http://img69.imageshack.us/img69/8884/dsc02344wf.jpg[/img] [IMG]http://i42.tinypic.com/o8dtux.jpg[/IMG]
-
Dawno mnie tu nie było, więc mam dla Was dzisiaj kilka domowych fotek Armina i Kicka [IMG]http://i40.tinypic.com/rsh73t.jpg[/IMG] [img]http://img215.imageshack.us/img215/3363/dsc02333j.jpg[/img] [IMG]http://i40.tinypic.com/16gfz86.jpg[/IMG] [img]http://img704.imageshack.us/img704/7293/dsc02335q.jpg[/img] [IMG]http://i41.tinypic.com/2s67jir.jpg[/IMG]
-
Jakież tu dzisiaj piękne portrety!!! Widzę, że elegantka ostatnio w bandamce chodzi, fiu fiu :)
-
[quote name='magmar']Zgadzam się, cudowne oczyska. : ) Drugi seter ze zdjęć też przeuroczy. : )[/QUOTE] Ten drugi jest groźny, jak na setera. Jeży się na obcych i nie da się pogłaskać. Do innych psów też nie za bardzo przyjazny.
-
Irlandzkie diabły czyli FLASH i NEO (gdziekolwiek jest)
Kalunia_C replied to IrishDevils's topic in Galeria
[quote name='shadow9']Coś dla spragnionej Darii czyli Aron ;) [IMG]http://img685.imageshack.us/img685/7176/dsc03234k.jpg[/IMG][/QUOTE] Niesamowite, teraz widać, jak duży wpływ na wygląd psa ma odpowiednia ilość spacerów i karma. Przecież Brando jest o wiele ładniej zbudowany, ma ciemniejszą sierść i wogóle wygląda dostojniej. O strzyżeniu nie mówię, bo to kwestia kosmetycznej zmiany. Zdecydowanie Daria Brando ładniejszy. Ten wygląda na duuużo młodszego moim amatorskim okiem :) -
[quote name='Bartiśkowa_'][URL]http://i41.tinypic.com/33p4msn.jpg[/URL] jaki grzeczny :loveu: Super fotki, widzę że Arminkowi się podoba bo nawet jest z kim pohasać w wolnej chwili :diabloti:[/QUOTE] O tak, przerwy bardzo mu się podobają :D
-
[quote name='Darianna']zmiana adresu, teraz końcówka zamiast pl jest com :D[/QUOTE] Dzięki, a dlaczego taka zmiana???
-
Kochani seteromaniacy, czy Wam też nie działa strona adopcji seterów??? Wiecie coś na ten temat???
-
Brando i tak jest super :-) A jak przeczytałam ten regulamin, to stwierdzam, że Armin w polu łamie chyba wszystkie jego punkty :D Aaa, no i życzę szybkiego powrotu do sprawności palca :]