Jesteśmy, jesteśmy i zyjemy jako tako ;d
U nas ok .
Megi śpi,biega,i jee:D
Teraz rozpoczynam ferie więc chce zapewnić jej dużo ruchu i wynagrodzić mało spacerów.
Jak na razie zdjęć nie będzie, bo coś mi się komputer chrzanii nie mogę dodawać zdjęć nigdzie ...
Jak na razie, na ferie postaram się pisać co u nas, i dodać jakieś zdjęcia zkomputera kolegi :D
Pozdro !