Jump to content
Dogomania

iwcia93

Members
  • Posts

    666
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by iwcia93

  1. filmiki z 11.11 ;] [COLOR=DarkOrchid][B][URL="http://img72.imageshack.us/gal.php?g=wui.mp4"]KLIK [/URL][/B][/COLOR]<---- no i kajusza jak prosiłaś, link do nowego psiaka jest w banerku ;]
  2. to może ja powiem jak to zrobić to sobie zrobisz jakie Ci się będą podobały ;] tak wgl to przepraszam że forum zaśmiecam ;( wystarczy że wpiszesz tekst np. "spanielka Maja" zaznaczasz go (chyba wiadomo jak ;]) i jak mamy zaznaczony to u góry mamy zmiane koloru czcionki, rozmiar itp. i jest tam 'ziemia' czy jak to inaczej nazwać ;p (6 ikona od lewej) klikamy - i pojawi się okienko do którego trzeba wkleić link, wklejamy go, klikamy ok i wsio ! ;D [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192824-Kora-w-schronisku-ju%C5%BC-ponad-dwa-lata-chce-dosta%C4%87-drug%C4%85-szans%C4%99"][B][COLOR=black]czarna piękność Kora[/COLOR][/B][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/194908-Karlos-czarny-amstaff-szuka-domu-%28Gorz%C3%B3w-Wlkp"][COLOR=Navy][B]czarny ast Karlos[/B][/COLOR][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/190735-Bezpa%C5%84ski-pies-w-Baczynie-ko%C5%82o-Gorzowa-Wlkp.-PROSZ%C4%98-O-RAD%C4%98-i-pomoc"][COLOR=DarkSlateGray][B]wilczy Bruno[/B][/COLOR][/URL]
  3. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/196250-3-letnia-suczka-%E2%80%93-spanielek-tak-bardzo-chce-by-kto%C5%9B-j%C4%85-pokocha%C5%82%21-Gorz%C3%B3w-Wlkp.?p=15715220#post15715220"][COLOR=DarkOrange][B]spanielka Maja[/B][/COLOR][/URL] coś takiego ? albo coś takiego jak ja mam w sygnaturze ? (cytat z linkiem)
  4. tak, tak, zrobię banerek tylko jakieś fajne zdjęcie by się przydało ;> ja prawdopodobnie będę w sobotę w schronie, to może i aparat się weźmie (o ile pogoda pozwoli na jakiekolwiek zdjęcia) a imię fajne ! ;) Akurat teraz żadnej majeczki nie ma , była ale już domek ma ;] (ja z kolei myślałam nad Gają i Szilą, ale niech Maja już zostanie ;p)
  5. no to ja też coś Buddiego dorzucę ;> zdj. z lipca: [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/3543/dscn7828.jpg[/IMG][IMG]http://img139.imageshack.us/img139/5789/dscn7830.jpg[/IMG]
  6. z tego co mówili to wpierw go znależli na działkach a kilka dni później założyli mu książeczkę. (szczepienie miał 6.11.2010) a no i oddając go dali karme i piłki chyba ze 2... trochę dziwne że tak bardzo zaopiekowali się 'przybłędą'
  7. Byłam dziś z Kasią w schronie i mamy obecnie 6 astów (staffów, jak kto woli): - Karlos (czarny) - Buddy i Dona (red nose) - suka i pies (pręgowane, z tym że pies jest 'przerośnięty' jak na asta, i ma pysk trochę dłuższy) - Tajfun (beżowy,znaleziony (?) ok. tygodnia temu, dziś trafił do schroniska, zaszczepiony z książeczką)
  8. Byłam dziś z Kasią w schronie i mamy obecnie 6 astów (staffów, jak kto woli): - Karlos (czarny) - Buddy i Dona (red nose) - suka i pies (pręgowane, z tym że pies jest 'przerośnięty' jak na asta, i ma pysk trochę dłuższy) - Tajfun (beżowy,znaleziony (?) ok. tygodnia temu, dziś trafił do schroniska, zaszczepiony z książeczką)
  9. jak chcesz Kajusza jakiś to mogę zrobić ;> te zrobiłam chyba w 10 min. góra ;] dziś byłyśmy z Kasią w schronie i kilka spacerków zrobiłyśmy. i mamy zamiar kilka psiaków ogłosić. ale zobaczymy jak to wyjdzie ;D
  10. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/194911-DONA-rednose-ka-z-Gorzowa-szuka-bezpiecznego-domu"][IMG]http://img340.imageshack.us/img340/8792/dsc07931vk.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/194911-DONA-rednose-ka-z-Gorzowa-szuka-bezpiecznego-domu"][IMG]http://img600.imageshack.us/img600/4718/dsc07874l.jpg[/IMG][/URL] A proszę bardzo ;)
  11. [quote name='Kajusza']tu "ogłosiłam" Korę: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192928-Poszukiwana-su%C5%84ka-do-sport%C3%B3w-pomorskie/page6"]http://www.dogomania.pl/threads/192928-Poszukiwana-suńka-do-sportów-pomorskie/page6[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/196193-Czarn%C4%85-piekno%C5%9B%C4%87-idealna-do-psich-sport%C3%B3w-pilnie-szuka-domu%21%21?p=15708465#post15708465"]http://www.dogomania.pl/threads/196193-Czarną-piekność-idealna-do-psich-sportów-pilnie-szuka-domu!!?p=15708465#post15708465[/URL][/QUOTE] OK wielkie dzięki ;] !
  12. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192824-Kora-w-schronisku-ju%C5%BC-ponad-dwa-lata-chce-dosta%C4%87-drug%C4%85-szans%C4%99-%21"][IMG]http://img710.imageshack.us/img710/1516/pageenh.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192824-Kora-w-schronisku-ju%C5%BC-ponad-dwa-lata-chce-dosta%C4%87-drug%C4%85-szans%C4%99-%21"][IMG]http://img573.imageshack.us/img573/3534/beztytuuyy.png[/IMG][/URL] Z nudów ;] jak ktoś chce to proszę bardzo ;]
  13. uzupełniłam info na 1 str. będzie ktoś może w czwartek w schronie ??
  14. Do góry Korucha ! Fotki z 30 pażdziernika: [IMG]http://img38.imageshack.us/img38/3429/78768515.jpg[/IMG] [IMG]http://img2.imageshack.us/img2/9466/dsc01523y.jpg[/IMG]
  15. ja bym polecała dr Lisowskiego w lecznicy na Żwirowej (ogólnie cała klinika jest dobra) lub aktualnie pracujących w naszym schronisku wetów dr Domaradzki i Stolarek z lecznicy na Myśliborskiej (nie znam konkretnych adresów ale w necie pewnie są)
  16. Kora do góry !! Nikt nie zwraca na ciebie uwagi ! ... ;(
  17. Kora dzisiaj fajnie, duże zaineteresowanie, chętnie podchodziła, ale droga powrotna na napiętej smyczy ...;( fotki z dziś: [IMG]http://img541.imageshack.us/img541/5411/dsc01163o.jpg[/IMG][IMG]http://img225.imageshack.us/img225/646/dsc01171et.jpg[/IMG][IMG]http://img576.imageshack.us/img576/5873/dsc01185uj.jpg[/IMG][IMG]http://img827.imageshack.us/img827/5304/dsc01199s.jpg[/IMG][IMG]http://img137.imageshack.us/img137/886/dsc01203w.jpg[/IMG] to na tyle ;]
  18. Fotki Karlosa z dziś, tyle ile mi się udał zrobić zanim aparat się do końca nie rozładowal ..;[ : [IMG]http://img522.imageshack.us/img522/3815/dsc01229s.jpg[/IMG][IMG]http://img8.imageshack.us/img8/8040/dsc01231ln.jpg[/IMG][IMG]http://img801.imageshack.us/img801/2884/dsc01233q.jpg[/IMG][IMG]http://img221.imageshack.us/img221/2952/dsc01235yr.jpg[/IMG]
  19. mogę powiedzieć co nieco o jego adopcjach, było ich juz około 5-6 , a ja wiem więcej o trzech. Jeden raz adoptował go młody mężczyzna z Dębna bodajże i chyba go już pierwszego dnia puścił luzem bo znaleziono go po kilku godzinach !! Kuzyn jednej z wolont. zadzwonił do niej a ona przyjechała i go zabrała błąkającego się. Innym razem też adaptował go młody mężczyzna ale po 2-3 dniach został aresztowany, pies trafił do ojca zatrzymanego a że tez się go bał zadzwonił że chce go oddać. No i jeszcze wiem że raz też z Gorzowa ale starszy facet (znajomy pracownika) adoptował go do rodziny z dziećmi (lub jednym dzieckiem). Przez ok. tydzień wszystko było ok, ale potem jak Kajusza wspominała rzucił się na dziecko.(Z tego co pamiętam to dziecko chyba tylko przechodziło obok miski ?) Z tej ostatniej adopcji wiem że Karlos w domu był aniołkiem, budził wszystkich całusami, był łagodny, normalnie cód miód... tylko że reaguje on agresywnie przy jedzeniu, zwyczajnie go broni... Dlatego od razu zwracam uwagę, że dzieci w domu z nim raczej nie wchodzą w drogę. to na tyle. (a fotek niestety nie mam :( )
  20. [IMG]http://img407.imageshack.us/img407/2598/dsc01121o.jpg[/IMG][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/888/77145824.jpg[/IMG] pisze mieszaniec bo na SIOZie jest może ze 20 ras psów (?) więc wszędzie pisze mieszaniec jakby ktoś nie zauważył !
  21. Kajusza a może inne imię , bo jedną Bellę w schronie już mamy ;] może Abi, Dona albo Demi ??
  22. ja też byłam przy adopcji ;D i naprawdę wszystko super poszło !
  23. niestety tylko jedno , ale zawsze: [IMG]http://img693.imageshack.us/img693/9467/dsc00763q.jpg[/IMG]
  24. no i nie mogłam porobić zdjęć :( pogoda na nic nie pozwoliła... ale na spacerek się wybrałysmy ;]
×
×
  • Create New...