Jakby było tragicznie to by na pewno była ewakuacja, na razie wciąż chodzą pompy.
nagranie mogło być również sprzed kilku dni, a puścili dzisiaj...
nie wiem, nie byłam dzisiaj, tylko wczoraj, ale też nie wchodziłam dalej na boksy tylko z brzegu.
i było na pewno lepiej jak w sobotę. miała także przyjechać straż pożarna z pompami, więc pilnują wszystkiego.