Jump to content
Dogomania

iwcia93

Members
  • Posts

    666
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by iwcia93

  1. Ludzie często mówią wpierw gdzie pies będzie a dopiero potem mówimy że jeśli na łańcuch trafi a ktoś to sprawdzi to go zabiorą i ludzie albo rezygnują albo się decydują na adopcję. Poza tym to nie wioska więc mam nadzieje że łańcucha nie będzie . Zawsze można sprawdzić...
  2. nie no łańcuch to na pewno nie, bo my nie wydajemy na łańcuch i zawsze się pytają gdzie pies będzie. Aczkolwiek musze porozmawiać z Arturem bo to on ją wydawał.
  3. Aza jest w Drezdenku. Mam nadzieje że domek jednorodzinny bo adres tak wskazuje.
  4. jagterier jednak jest ! :) został oddany niestety nie wiem z jakich przyczyn i pracownicy też nie wiedza. Na pewno nie z powodu agresji bo jej nie wykazuje, siedzi z innymi psami i świetnie sie dogaduje. I od razu powiem że jest baaardzo energiczny. także duże podwórko na pewno wskazane :)
  5. Aza została dzisiaj lub wczoraj adoptowana. w weekend postaram się to dogłębnie sprawdzić i dowiedzieć się gdzie trafiła. Nie wiem czy się cieszyć, bo nie wiem kto ją adoptował :( a był to pies z mega potencjałem... nie chcę aby ktoś go zmarnował. Mam nadzieje że jednak trafiła dobrze...
  6. [quote name='buuterfly'][CENTER][SIZE=3][COLOR=purple][SIZE=4]Nadchodzi zima...[/SIZE] Ciężki czas zwłaszcza dla chorych i młodych łapek. Pomocy potrzebują zwłaszcza te , które przebywają w schronisku...Proszę przejrzyjcie tą stronkę i puśćcie wieści w daleki świat:( Może ktoś zdecyduje się przygarnąć choć na tymczas pieski ze schronu. Zapraszamy do odwiedzenia naszego schroniska. Może któryś psiaczek chwyci za Twoje serce, a Ty uratujesz jego świat.[/COLOR][/SIZE] [/CENTER] [COLOR=red][COLOR=red][B]SZUKAJĄ DOMU[/B][/COLOR] [/COLOR] [B]wątek zbiorczy[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/205403-Gorzowskie-Azorki-do-adopcji-%21"]http://www.dogomania.pl/threads/2054...i-do-adopcji-![/URL] [B]ttb - watek zbiorczy[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/196373-TTB-Gorz%C3%B3w-Wlkp.-w%C4%85tek-zbiorczy"]http://www.dogomania.pl/threads/1963...85tek-zbiorczy[/URL] [B]Dona rednoska[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/194911-DONA-rednose-ka-z-Gorzowa-szuka-bezpiecznego-domu"]http://www.dogomania.pl/threads/1949...piecznego-domu[/URL] [B]srebrny wielkopies Nero[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/193769-Schroniskowy-Nero-szuka-kogo%C5%9B-komu-m%C3%B3g%C5%82by-ponownie-zaufa%C4%87"]http://www.dogomania.pl/threads/1937...nownie-zaufać[/URL]!! i [B]Bruno, który przeszedł metamorfozę w hoteliku[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/190735-Pom%C3%B3%C5%BCcie-prosz%C4%99-by-Bruno-mial-szanse-na-inna-perspektyw%C4%99-ni%C5%BC-do%C5%BCywocie-w-schronisku"]http://www.dogomania.pl/threads/1907...e-w-schronisku[/URL]! [B]a to Wiking husky wyciągnięty z naszego schronu[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/194701-Wiking-z-quot-poparzonym-quot-pyskiem-ofiara-lansu-potrzebuje-waszej-pomocy"]http://www.dogomania.pl/threads/1947...-waszej-pomocy[/URL]. [B]Malutka, urocza Misia uratowana przez fudację Anaconda [/B][URL]http://www.dogomania.pl/threads/217472-Malutka-Misia-szuka-swojego-cz%C5%82owieka-z-kt%C3%B3rym-sp%C4%99dzi-radosne-%C5%9Bwi%C4%99ta-%29[/URL] [/QUOTE] Bruno w DS to można jego wątek przenieść :) A do szukających domu dorzucić Azę: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/217655-Aporterka-Aza-szuka-domu-[/URL]! Berniego: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/206554-Berni-szuka-domu-[/URL]!!! Ereba: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/199253-Ereb-czeka-na-sw%C3%B3j-dom-[/URL]! i Clifforda: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/210199-CLIFFORD-mix-amstaffa-2-lata-na-%C5%82a%C5%84cuchu-odebrany-przez-TOZ-teraz-w-SCHRONIE-[/URL]! :)
  7. labki już dzisiaj adoptowane zostały :) a mieszanka posokowca ? jeśli masz na myśli tego z 13 K to odebrany dzisiaj przez właściciela. Tyle dzisiaj ludu było że głowa mała pod schronisko zajęchało łaczie z 20 samochodów, niestety nie każdy wziął psa, ale część znalazła swoich ludzi :)
  8. [CENTER]*** [COLOR=#00ff00][SIZE=7][B][FONT=century gothic]ADOPTOWANY ![/FONT][/B][/SIZE][/COLOR] [COLOR=#000000](13.10.2012)[/COLOR] [LEFT][CENTER] [IMG]http://img3.imageshack.us/img3/505/dsc05177sn.jpg[/IMG] [LEFT] [B][COLOR=black]ID:[/COLOR][/B][COLOR=black] 1404 [B]imię:[/B] Aro [B]płeć:[/B] pies [B]wiek:[/B] ok. 5 lat [B]wielkość:[/B] średni [B]szczepienie: TAK ( wścieklizna)[/B] [B]kastracja: TAK[/B] [B]dom:[/B] mieszkanie w bloku lub dom z ogrodem [B]dzieci i os.starsze:[/B] nie sprawdzono [B]inne zwierzęta:[/B] z reguły niekonfliktowy [B]przeznaczenie:[/B] przyjaciel rodziny [B]w Schronisku od : [/B]marzec 2011 [B]charakter:[/B] [FONT=&amp] [/FONT][/COLOR] [COLOR=black]Aro to spokojny pies, który lubi spędzać czas blisko człowieka. Lubi być głaskany i przytulany. Swoje psie życie najchętniej spędziłby u boku kochającego Pana/i. Na spacerach zazwyczaj nie ciągnie na smyczy. Aro to typowy psi aporter, kocha biegać za piłkami i sam je przynosi. Daje je sobie nawet wyciągnąć z pyska. Aro zna także takie komendy jak siad czy łapa. Świetnie czuł by się w domku z ogrodem gdzie mógłby latać za piłkami. Idealny pies dla osób lubiących bawić się z psami.[/COLOR] [COLOR=black][FONT=&amp] [/FONT][/COLOR][B]Kontakt w sprawie adopcji:[/B] Wolontariuszka Kasia – 785325450 (dzwonić po 15) [CENTER][COLOR=#000000][IMG]http://imageshack.us/a/img440/2636/arov.jpg[/IMG] [/COLOR][/CENTER] [HR][/HR] [CENTER][SIZE=5][SIZE=5][FONT=arial black][COLOR=#ffa500]Wszelkie pytania dotyczące naszych psów prosimy kierować na naszego maila:[/COLOR][/FONT][/SIZE] [/SIZE] [SIZE=5] [/SIZE][SIZE=2]---> [B][SIZE=4][email protected][/SIZE][/B][/SIZE][SIZE=5][SIZE=2] <----[/SIZE][/SIZE] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER]
  9. to fajnie że był grzeczniutki :) na siozie wisi kolejna suczyna asta, oby ją ktoś odebrał bo kolejny ast nie wróży nic dobrego :(
  10. tak, już nie ma go w schronie.
  11. tak, w sumie to dawno z nią nie rozmawiałam, ale wgl nie skarżyła się na nią, wręcz przeciwnie mówiła że jest strasznie kochana...
  12. Nie wiem Kajusza czy zauważyłyście, ale Hermes strasznie rozwala swoją budę. tzn. to co miał ocieplone styropianem powygryzał :( i wydaje mi się że słomę też wyciąga, jak inne psy miały tak on same resztki... chyba chłopak nie wie co go czeka zimą o ile nie znajdzie domku. :(
  13. nie jeszcze nie. mam kontakt z właścicielką ale nigdy nie ma czasu żeby zadzwonić a tym bardziej odwiedzić :( ale jak będzie trochę wolnego czasu to postaram sie to zrobić, a na wiosnę to na pewno będę miała masę czasu więc będę i u Kory i u Drakusia i pewnie kilku innych psiaków :)
  14. ja też za 2 ;) albo to: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-QS6MJsi-XLE/TrPiaZPyzRI/AAAAAAAAG_M/ppB42_lYJHo/s640/IMG_9362.JPG[/IMG]
  15. ale ja miałam właśnie na myśli pyszczek i ten brzuszek z którym nie poradziła sobie fryzjerka :) wiadomo teraz coraz zimniej i nie ma sensu psa strzyc na zero...z resztą weci sie niezbyt na tym znają :P
  16. [quote name='koelka']Warczał i nie dał sobie obciąć Dredów przy pyszczku i na brzuchu. [/QUOTE] To fajnie że już jest czyściutki :) a udało się za darmoszkę ? bo ja teraz też mam wstępną rozmowę co do jednego z naszych psiaków a to też kudłacz i by się strzyzonko przydało, a jak nie to my same go opędzlimy, w końcu w schronie maszynka jest :evil_lol: A co do Dredzika to może faktycznie niech go wet przystrzyże pod narkozą ? Przynajmniej będzie pewność że nie ugryzie ;)
  17. w sumie to sama nie wiem czy to dobry czy zły pomysł. wprawdzie Gizmo ma coś z bullowatych i dużo ludzi kręcą takie psy, jest wykastrowany, ale też z kolei nikt z nim nie wychodzi i nie zwraca na niego uwagi... Fido był na małym spacerku w sobotę, miał mini sesję zdjęciową na stronę bo ostatnio się nie udało cyknąć niczego specjalnego. A Hermes zauroczył jednego z naszych nowych wolontariuszy, który teraz z nim regularnie wychodzi :)
  18. a może uda się przed kastracją go wykąpać ? albo poprosić weta co by troszkę Dredzika opędzlował maszynką, zwłaszcza na pyszczu, jak Dredzik będzie pod narkozą to będzie to prostsze niż w salonie.. co o tym myślicie ?
  19. [quote name='koelka']Pana nie spytałam już o dołożenie do transportu psiaka, mówił tylko, że sfinansuje kastrację, jeśli będzie miała odbyć się u nas i chyba trzeba lepiej tutaj ją zrobić. Jutro ma do mnie jeszcze dzwonić, więc mogę spytać czy może coś dołożyć. Z finansów Dredzika mamy tylko deklaracje na kastrację, ok. 180 zł, jeśli oczywiście dziewczyny chciałaby ją przeznaczyć na transport. Poza tym nie mamy nic.[/QUOTE] To jak się dziewczyny zgodzą to 180 na kastrację a pan niech da też 180 (ew. 200 jak się zgodzi) na transport hę ? bo skoro jest kasa na kastrację (oczywiście lepiej w schronie ją zrobić, bo przynajmniej będzie pewność :)) a pan zaoferował też że ją sfinansuje to niech kaskę na transport przeznaczy :)
  20. czekamy na wieści ! :)) a nóż oba nasze astki będą razem na specery śmigac ? :) Ale jak nie Gadzinka to może Donka im również przypadnie do gustu ? :)
  21. Serdecznie zapraszam na wątek schroniskowej suni Azy : [URL="http://www.dogomania.pl/threads/217655-Aporterka-Aza-szuka-domu-"]http://www.dogomania.pl/threads/2176...za-szuka-domu-[/URL]!
  22. Serdecznie zapraszam na wątek schroniskowej suni Azy : [URL="http://www.dogomania.pl/threads/217655-Aporterka-Aza-szuka-domu-"]http://www.dogomania.pl/threads/2176...za-szuka-domu-[/URL]!
  23. Serdecznie zapraszam na wątek schroniskowej suni Azy : [url]http://www.dogomania.pl/threads/217655-Aporterka-Aza-szuka-domu-[/url]!
  24. Aza w swoim żywiole :lol: [IMG]http://img38.imageshack.us/img38/8251/98636241.jpg[/IMG] [IMG]http://img811.imageshack.us/img811/2413/107373703.jpg[/IMG] [IMG]http://img267.imageshack.us/img267/6512/pageezc.jpg[/IMG] [IMG]http://img508.imageshack.us/img508/5409/wodne.jpg[/IMG] [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/27/wodne2.jpg[/IMG] [IMG]http://img846.imageshack.us/img846/194/wodne3.jpg[/IMG] Aza kocha przytulanki :cool3: [IMG]http://img256.imageshack.us/img256/4273/zczowiekiem.jpg[/IMG] [FONT=Comic Sans MS][B][SIZE=4]BANERKI[/SIZE][/B][/FONT]: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/217655-Aporterka-Aza-szuka-domu-%21?p=17991899#post17991899"][IMG]http://img266.imageshack.us/img266/6981/917667622.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/217655-Aporterka-Aza-szuka-domu-%21?p=17991899#post17991899"][IMG]http://img4.imageshack.us/img4/4089/94472067.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/217655-Aporterka-Aza-szuka-domu-%21?p=17991899#post17991899"][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/4751/98482682.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...