Jump to content
Dogomania

iwcia93

Members
  • Posts

    666
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by iwcia93

  1. ja już widziałam (moja ciocia ma prenumeratę)... ani w dzisiejszej ani wczorajszej ani tej na weekend lubuskiej nie ma żadnego naszego psiaka... Jest jeden artykuł ogólnie o schroniskach w lubuskiem, o kwocie przekazanej na ten rok (u nas to 150 tys. zł) i 'komórkowe' zdjęcie starszej jamniczki przez kraty, której już u nas nie ma (od chyba miesiąca). Tej gazetki weekendowej coś o gorzowie nie widziałam, wiec nie wiem czy tam nic nie było...
  2. [quote name='Kajusza']to ja zaraz lecę pobuszować na półkach ... bo w pracy mamy prenumeratę :-)[/QUOTE] czekam cierpliwie :)
  3. Chwalić się , miał ktoś dzisiaj lubuską w rękach ? I może skan wstawić lub foto strony z psiakiem, który dzisiaj się tam znalazł ? :razz:
  4. pana dzisiaj nie było... ale może jeszcze się zgłosi :) od kilku dni wracają do nas niedawno adoptowane psy :( ludzie są niepoważni. Facet oddał szczeniaka bo mu sikał w domu ! -.- Też mi powód, facet ewidentnie nie był gotowy na psa...
  5. to może podeślij im naszą siozową stronkę ? jakby coś upatrzyli to niech napiszą a my najwyżej podpowiemy co do charakteru :) bo chcą większa a może im się jakaś średnia spodoba różnie to bywa, albo akurat im jakiś pies wpadnie w oko ? ;) a i ponawiam prośbę: [quote name='iwcia93']p.s. może tytuł zmienić ? w końcu już po świętach jakieś dobre 2 tyg :)[/QUOTE]
  6. [quote name='kasjas']Choroba, czemu te zdjęcia takie małe?? Nie można powiększyć :( Na moje ślepe oko labek z wyżłem, nic włosa nie ma sznupkowego. [/QUOTE] on własnie jest szorstkowłosy. tu macie 2 zdjęcia większe (sorry za jakość, akurat wtedy to nie ja robiłam foty, a go trzymałam :P): [IMG]http://img252.imageshack.us/img252/1595/dsc09971s.jpg[/IMG] [IMG]http://img841.imageshack.us/img841/1482/dsc09990b.jpg[/IMG] a no i oczywiście nikt dalej nie zwraca uwagi na Scota (ID 850), który też ma coś ze sznaucera tudzież wyżła szorstkowłosego, a siedzi w schronie prawie 2 lata, a nie ma ani cienie agresji...(chyba że do innych psów bo tu jest różnie :P) fot. z 2010 roku [IMG]http://img52.imageshack.us/img52/985/dscn7912l.jpg[/IMG]
  7. tyle że spaniel im zaginął w sylwestra a nasz jest od 21.12... ale i może w schronie są ogłoszenia że ktoś znalazł ? chociaż nie pamiętam żebym coś takiego widziała... warto spróbować. p.s. może tytuł zmienić ? w końcu już po świętach jakieś dobre 2 tyg :)
  8. Eh no cóż każdy ma własne podejście do sprawy domków :) I każdy ma swoje plusy i minusy. Ja się spierać nie mam zamiaru, bo nie o to chodzi :) A i tak zawsze znajdzie się ktoś kto będzie negował innych. Więc najlepiej cieszmy się że Karmel znalazł stały dom, zamiast dalej moczyć się w schronie :D
  9. [quote name='sundayrose']Hm, ale ktoś musi być w domu, żeby wypuścić tego psiaka na podwórze... chyba, że zostawia psa na dworze podczas swojej nieobecności... choć zimą, to chyba średni pomysł.[/QUOTE] dlatego napisałam "oczywiście w zależności jaki kto ma ten domek z ogródkiem" w sensie, że niektórzy mają zamontowane drzwiczki w drzwiach, a niektórzy (większość) nie, ale domek i tak większy od mieszkania :P
  10. [quote name='Kajusza']a ja jak zawsze ;-) stwierdze ..... precz z domkami z ogródkiem - i teraz pies będzie latał po ogródku bez sensowych spacerów :-( Ale może ludzie lubiący połazić i będą z nim wychodzić na pola ???[/QUOTE] a ja właśnie jestem jak najbardziej za :P pies przynajmniej nie musi czekać na włąsciciela ileś godzin w mieszkaniu, przynajmniej może polatać po podwórzu kiedy chce (oczywiście w zależności jaki kto ma ten domek z ogródkiem), a spacery to swoją drogą dla urozmaicenia i przyjemności :) nie znam ludzi więc nie jestem w stanie określić czy lubią spacery, ale mieszkają trochę na przedmieściach więc do sklepu pewnie mają spacerek :P
  11. Karmelek mieszka w Gorzowie, administrator mówił że nie dali go do bloku tylko domu z ogródkiem.
  12. Jagger czuje się już super :) Jest tak samo energiczny i przyjazny jak zawsze :)
  13. dzisiaj Hermes na chwilę opuścił boks (coby mu można sprzątnąć było ;)) i jako że miałam kilka przysmaków spróbowaliśmy jakiejś komendy. O dziwo Hermes bardzo ładnie siada, daje łapę, a nawet prosi ! :) Toż to wytresowany psiur !
  14. Kajusza zaktualizuj 1. stronę :):)
  15. już poprawiłam, powinno być ok :) tak się właśnie zastanawiałam czy widać, bo ja je widziałam. a tak wgl to sunieczka bardzo fajna jest, lubi pieszczoty, ale zazwyczaj te większe jej do człowieka nie dopuszczają... no i uwielbia psie smakołyki ^^
  16. [IMG]http://img33.imageshack.us/img33/2303/31350545.jpg[/IMG] [IMG]http://img580.imageshack.us/img580/6711/dsc09423b.jpg[/IMG]
  17. tej małej fotki mam... robiłam z tydzień temu (albo i 2).
  18. a może dla młodego Chase jakoby gonił za własnym cieniem ? :) albo Martin?
  19. Niestety z wolontariuszy z nim nikt nie wychodzi, chociaż nie wiem czy czasem nie jeden z 'nowszych' i starszy zarazem Rafał nie był z nim, bo jak zauwazyłam on głównie wychodzi z tymi z kwarantanny, aczkolwiek nie rozmawiałam z nim. Ja praktycznie z tymi z kwarantanny nie wychodzę a tym bardziej z rasowcami :)
  20. i fotki :) [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/1236/dsc08773l.jpg[/IMG] [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/2850/dsc08774nk.jpg[/IMG]
  21. ja myślałam nad "Jagger" bo on prawie że 'tańczy' jak się cieszy ;d no i powiązanie od 'jagd' :)
  22. [quote name='czikusiowa']któraś na pewno ma zdjęcia z tego co kojarzę, to iwcia mu robiła :) [/QUOTE] nie, ja mu akurat fotek nie cykałam :P
  23. [quote name='Kajusza']nie ma sprawy Agata, lepiej się zastanowić i teraz nie brać psa, niż wziąść pod wpływem emocji a potem go oddać albo się męczyć .... jak będziecie gotowi, to daj znać, [B]napewno wolontariusze pomogą wam znaleść psa który wam będzie odpowiadał[/B] :-)[/QUOTE] Dokładnie :):)
  24. żeby się dowiedzieć to najlepiej zadzwonić do schronu. Może administrator będzie wiedział, lub pracownik który go przyjmował, ale jak powiedziała Kajusza u nas po adopcji mogą w ciągu 2 tyg. oddać psa bez wyraźnego powodu.
×
×
  • Create New...