necia25
Members-
Posts
696 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by necia25
-
LEJDI/LALUNIA sama WYBRAŁA, gdzie jest JEJ prawdziwy DOM !!!
necia25 replied to necia25's topic in Już w nowym domu
te ogłoszenia, które zaraz na drugi dzień rozwiesiliśmy były bez zdjęcia - nie chcieliśmy żeby zgłaszał się "byle kto" tylko dlatego, że mu się psiak spodobał i żebyśmy mieli telefonów sto milionów od ludzi np. zajmujących się pseudo:mad:- to tak dla "zawężenia kręgu" ... uznaliśmy, że jeśli ktoś jej naprawdę szuka to zadzwoni i wtedy się więcej dowie, albo na necie będzie szukał ... ale może to był błąd:shake: sama nie wiem, bo te osoby przyjeżdżają i NA ŻYWO nie są pewne, to kto ma być pewien? przez tel. tłumaczyłam, że umaszczenie brązowe z czarnym - raczej ciemne), biały kołnierz itp. - niby się zgadzało, ale na miejscu Pani mówiła, że miała mniej tego czarnego "chyba":crazyeye: -
[quote name='clo']a ja juz wiem u kogo korunia bedzie miec domek..;))[/quote] [B]clo[/B] co to za tajemnice przed cioteczkami, co??:evil_lol:
-
*SZOGUN* - śliczny, PRZEKOCHANY mix. BOKSERA -MA DOM!!!
necia25 replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Szogunek szuka domciu:cool3: -
LEJDI/LALUNIA sama WYBRAŁA, gdzie jest JEJ prawdziwy DOM !!!
necia25 replied to necia25's topic in Już w nowym domu
wczoraj około 21ej miałam tel. Państwo, którzy mieszkają w miejscowości obok nas, poszukują suczki, która zaginęła im w noc Sylwestrową, ale poprzedniego roku (2007/2008) ... dzieciom zachciało się petard i tak się skończyło, że suczka zwiała:shake: lament był ogromny, mają już nauczkę i zakaz wystrzałów ... znaleźli ogłoszenie na słupie i bardzo chcieli przyjechać do nas obejrzeć Lejdi - umówiliśmy się, że przyjadą jutro(tzn. dziś), ale po chwili zadzwonili od nowa, że dzieciaki nie mogą się doczekać i czy mogliby przyjechać od razu, bo dzieci już się do samochodu zapakowały i nie chcą wyjść ... zgodziłam się ... przyjechali, ale PO DŁUGIEJ NARADZIE:crazyeye: okazało się, że to nie ta psinka, bo tamta była jaśniejsza, no i jej znakiem szczególnym było to, że jak była mała to wsadziła nos do puszki i sobie go przycięła i później wyglądał jak u świnki (pan mi przez tel. tłumaczył to, ale mówił, że aż tak tego nie widać, więc ja nie byłam pewna i wolałam, żeby sami zobaczyli)... ich suczka miałaby teraz 8 lat ... mieszkała w kojcu z budą:crazyeye::shake: miała książeczkę i była zadbana (szczepienia, kąpiele, spacery,zabawy z dzieciakami, dobre żarełko itp. ponoć) ... Lejdi reagowała na nich normalnie tzn. żadnej euforii nie było widać, dała się głaskać, ale nie była do nich zbyt ufna, więc to mi również pokazało, że to nie jest ich suczka ... oczywiście córki tych Państwa chciały od razu wziąć Lejdi i był dosłowny "lament", płakały w samochodzie, a jedna z nich (starsza) to w kółko powtarzała, że to jest jej Lessi:-o ... TAKŻE ZROBIŁO SIĘ TROSZKĘ NIEPRZYJEMNIE ... Lejdi po wszystkim była skołowana ... rano bała się wyjść na spacer:placz: normalnie ja też już wymiękam - CHYBA NIE PRZEŻYJĘ KOLEJNYCH "OGLĘDZIN" - swojego psa bym poznała nawet w największej w ciemności !!! TZ też już mi dziś powiedział, że Lejdi zostaje u nas i koniec!!! ja już nie wiem co robić ... bo jeśli jednak jest jeszcze ktoś kto NAPRAWDĘ jej szuka ... Ci Państwo, którzy u nas byli szukają swojej suczki (choć już teraz mniej intensywnie, ale na początku to ponoć jeździli po okolicy i pytali ludzi i ogłaszaszali i jeździli na każdy sygnał) a minęło już tyle czasu ... -
LEJDI/LALUNIA sama WYBRAŁA, gdzie jest JEJ prawdziwy DOM !!!
necia25 replied to necia25's topic in Już w nowym domu
[quote name='fizia']Neciu, no ja też nic nie chcę mówić, ale wygląda na to, że ktoś chyba porzuciła Lejdi...[/quote] też tak podejrzewam, ale w głowie mi się to do końca nie mieści :shake: :-(:placz:bo to przekochana Sunieczka :loveu: ach LUDZIE:mad::mad::mad: - chyba nigdy tego nie zrozumiem!!! -
nie chcę zapeszyć, ale Kiarcia robi postępy:loveu: w święta byliśmy u moich rodziców w letnim domku pod lasem i tam ćwiczyliśmy "przybieganie na zawołanie na obcym zamkniętym terenie" - spisała się na 6-kę :loveu: a dziś miała w końcu test "zafurtkowy":cool3: no i też całkiem nieźle Jej poszło - choć miała chwilkę zawahania jednak po delikatnym namyśle na zawołanie przybiegła :loveu: - jestem więc dobrej myśli, że tak jak sobie założyłam do wakacji damy radę przezwyciężyć te ucieczkowe zapędy :eviltong: myślę, że też dużo Jej pomogło to, że jest u Nasd Lejdi i obie brykają sobie po ogrodzie i Kiara widzi, że Lejdi nie ma nawet zamiaru gdziekolwiek się "zabierać" i obie przybiegają na zawołanie - właściwie to wystarczy przykucnąć, albo otworzyć drzwi domu, a już pędzą :evil_lol::evil_lol::evil_lol::eviltong: nie miałam czasu porobić foteczek, bo sezon "ogródkowy" w pełni i ręce (i łapy:evil_lol:) pełne roboty :evil_lol:
-
LEJDI/LALUNIA sama WYBRAŁA, gdzie jest JEJ prawdziwy DOM !!!
necia25 replied to necia25's topic in Już w nowym domu
[quote name='fizia']Po ok. tygodniu mama Radka bała się wyjśc z Nią, żeby ktoś się do Niej nie przyznał :)[/quote] hihihi no to w sumie dla Mrówci rewelacyjnie się złożyło, że nikt się o Nią nie upomniał :evil_lol: ja też już się do Lejdi baaaardzo przyzwyczaiłam i przyznam, że z pewnością ciężko będzie mi ją oddawać jeśli właściciel się znajdzie ... nie chciałabym jednak żeby sobie ktoś pomyślał, że sobie czyjegoś psiaka "przywłaszczyłam" ... Lejdi była zaniedbana, nie miała w ogóle żadnej obróżki, była zdezorientowana, płochliwa, wygłodniała, nie dała sobie "tyłka" i tylnych łapek dotknąć, miała pyszczek obtarty, oczka ropiejące, nie zna smyczy ... myślę, że albo się dość długo błąkała, albo właściciel o Nią nie dbał niestety i teraz może być tego skutek w tym, że jej nie szuka :shake: -
LEJDI/LALUNIA sama WYBRAŁA, gdzie jest JEJ prawdziwy DOM !!!
necia25 replied to necia25's topic in Już w nowym domu
Dziś mija 11 dni jak Lejdi jest u nas!!! POZA TELEFONAMI OD "ŻARTOWNISIA":angryy::angryy::angryy: I JEDNYM SMS-EM Z BYDGOSZCZY OD KOGOŚ KTO CHCIAŁBY JĄ PRZYGARNĄĆ, GDYBY WŁAŚCICIEL SIĘ NIE ZNALAZŁ - NIKT O NIĄ NIE PYTA, NIE DZWONI ... A Lejdi chyba nam już zaufała :loveu: jest przemiłym, przekochanym psiaczkiem ... ruchowo bardzo sprawna - może te zębole (a właściwie ich brak) ją postarzyły ... ze smyczą mamy jeszcze problem, ale przestało jej przeszkadzać, że coś "wisi" jej na szyi :evil_lol: zapinam jej smycz i chodzi ciągnąc ją za sobą ... na razie nie za bardzo ma chęć iść tam gdzie ja chcę, gdy to ja trzymam drugi koniec smyczy - no chyba że się delikatnie przekupimy:eviltong: najczęściej jednak kładzie się i nie chce się ruszyć z miejsca :evil_lol: nadal nocuje w domowym garażu, bo nie jest chętna na wejście do środka do domciu ... raz udało mi się ją nakłonić do wejścia na korytarz, ale szybko czmychnęła z powrotem na swoje legowisko w garażu, ale będę ją nadal przekonywać, bo wierzę, że będzie z niej świetny domownik - szczególnie, że swoje potrzeby załatwia wyłącznie na zewnątrz - całą noc wytrzymuje :loveu: no i na kąpiel przecież trzeba ją w końcu namówić :cool3: na razie jest regularnie czesana i coraz bardziej to lubi :lol: zdarzyło wam się kiedyś, żeby psiak przy czesaniu zasnął? :evil_lol::eviltong::cool3: apetyt nadal ma ogromny ... z naszą Kiarcią się dogadują, tylko "przy misce" trzeba ich pilnować, bo choć każda ma swoją to lubią zajrzeć czy czasem ta druga nie ma czegoś lepszego :evil_lol: -
*SZOGUN* - śliczny, PRZEKOCHANY mix. BOKSERA -MA DOM!!!
necia25 replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Szogunek do domciu siooooooo:cool3: -
LEJDI/LALUNIA sama WYBRAŁA, gdzie jest JEJ prawdziwy DOM !!!
necia25 replied to necia25's topic in Już w nowym domu
tak, nadal właściciel się nie odezwał:shake: teraz zastanawiam się tylko jak długo mamy go szukać - do skutku? nigdy nie byłam w takiej sytuacji ... -
LEJDI/LALUNIA sama WYBRAŁA, gdzie jest JEJ prawdziwy DOM !!!
necia25 replied to necia25's topic in Już w nowym domu
Aniu gdybyś mogła to w tych ogłoszeniach, które zrobiłaś dopisz, że: [COLOR=Red]czekamy na zgłoszenie się [B][U]wyłącznie[/U] prawdziwego właściciela[/B] suczki ... suczka nie jest do adopcji ... jest u nas bezpieczna - w przypadku, gdy jednak nie znajdzie się jej właściciel, zostanie u NAS ... właściciel proszony jest o kontakt telefoniczny, nie odpowiadam na sms-y !!! [COLOR=Black]z góry Ci Fiziu dziękuję :loveu::loveu::loveu:[/COLOR] [/COLOR] -
LEJDI/LALUNIA sama WYBRAŁA, gdzie jest JEJ prawdziwy DOM !!!
necia25 replied to necia25's topic in Już w nowym domu
czekamy na zgłoszenie się [B][U]wyłącznie[/U] prawdziwego właściciela[/B] Lejdi ... "żartownisiom" ostro mówimy [B]NIE[/B] - szczególnie tym dzwoniącym z nr 500497***:angryy::mad: nie odpowiadam na sms-y ... suczka nie jest do adopcji ... suczka jest u nas bezpieczna - w przypadku, gdy jednak nie znajdzie się jej właściciel, Lejdi zostanie u NAS ... -
*LUNA* - śliczna, młoda, wesoła - MA CUDOWNY DOM U NYSZY!!!
necia25 replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Piękna Luna:loveu: Piękne fotki :loveu: a jaka zadowolona - cud miód :loveu: -
LEJDI/LALUNIA sama WYBRAŁA, gdzie jest JEJ prawdziwy DOM !!!
necia25 replied to necia25's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images36.fotosik.pl/101/a460716ec9b2cd77.jpg[/IMG] pyszczek już praktycznie pokrył się futerkiem :loveu: z oczkami lepiej :loveu: CZŁOWIEKU! GDZIE JESTEŚ? -
LEJDI/LALUNIA sama WYBRAŁA, gdzie jest JEJ prawdziwy DOM !!!
necia25 replied to necia25's topic in Już w nowym domu
dziękuję baaaaaaaardzo Aniu :loveu: -
LEJDI/LALUNIA sama WYBRAŁA, gdzie jest JEJ prawdziwy DOM !!!
necia25 replied to necia25's topic in Już w nowym domu
podnoszę kochaną Lejdi :loveu: może jednak ktoś szuka tej cudownej psinki ?? [IMG]http://images39.fotosik.pl/100/ef37fb7efd655c4b.jpg[/IMG] -
LEJDI/LALUNIA sama WYBRAŁA, gdzie jest JEJ prawdziwy DOM !!!
necia25 replied to necia25's topic in Już w nowym domu
[quote name='fizia']Biedactwo, pewnie już od dłuższego czasu się błąkała...[/quote] niestety na to wygląda :-( -
LEJDI/LALUNIA sama WYBRAŁA, gdzie jest JEJ prawdziwy DOM !!!
necia25 replied to necia25's topic in Już w nowym domu
Truskawa my nadal czekamy na telefon, ale w razie czego to Lejdi jest u Nas bezpieczna :evil_lol: oto Ona [IMG]http://images39.fotosik.pl/100/ef37fb7efd655c4b.jpg[/IMG] dziś znów próbowałam prowadzić ją na smyczy ale po założeniu obróżki (znalazłam po mojej Lesie) i zapięciu smyczy położyła się i nie ruszyła się z miejsca :evil_lol::shake: ... za to udało mi się obejrzeć dokładniej jej brzucholek i podotykać ciałko ... ma około 54 cm w kłębie ... straszna z niej chudzinka (choć na zdjęciach nie wygląda) - wszystkie kości jej sterczą:-( miednica normalnie nie osłonięta żadną warstwą tylko czuje się same kości , żebra da się policzyć, łopatki wystające ... ach szkoda słów :-( myślę, że młodych nie miała, bo cycuchy małe - nie wyciągnięte ... brzucholek chudzieńki ... a tu Lejdi z moją Kiarcią [IMG]http://images45.fotosik.pl/104/b1e73ff79b47161b.jpg[/IMG] -
I OBIE NIE LUBIĄ KOTÓW ... Kiarcia przez koteczkę sąsiadów dokonała sporego zniszczenia tzn. porysowała maskę naszego samochodu pazurami wskakując na nią za kotką:placz: i to ja dostałam okrzyczenie od Męża :angryy:, ale już mu na szczęście przeszło :eviltong: tylko, że czeka nas naprawa ... zdjęcia Kiarci i Lejdi razem ... choć Kiarcia na każdym odwrócona od aparatu ... [IMG]http://images45.fotosik.pl/104/b1e73ff79b47161b.jpg[/IMG][IMG]http://images50.fotosik.pl/104/ff8d1af96b527f3a.jpg[/IMG][IMG]http://images39.fotosik.pl/100/fdc75d8623d3d6fb.jpg[/IMG] Kiarcia i Lejdi całe dnie praktycznie spędzają razem w ogrodzie :loveu: i razem obszczekują sąsiadów :evil_lol::evil_lol::evil_lol: dzwonek w furtce zamontowany, więc na wypadek ucieczkowych pomysłów Kiarci są bezpieczne :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='fizia']My chcemy zdjęcia!! My chcemy zdjęcia!!;)[/quote] i ja też kcem:evil_lol:
-
*SZOGUN* - śliczny, PRZEKOCHANY mix. BOKSERA -MA DOM!!!
necia25 replied to fizia's topic in Już w nowym domu
oj Szogunku Bidulku:-( szukasz dalej "lokumku" :placz: -
LEJDI/LALUNIA sama WYBRAŁA, gdzie jest JEJ prawdziwy DOM !!!
necia25 replied to necia25's topic in Już w nowym domu
dziś rano przemyłam oczka Lejdi rumiankiem - wcale nie protestowała:loveu: coraz lepiej nam się razem "funkcjonuje" - jest weselsza i biega z Kiarcią i obszczekuje sąsiadów :evil_lol::evil_lol::evil_lol: przybiega na zawołanie lub gwizd :evil_lol: także robi postępy :evil_lol: no i ogonek oczywiście zaczął chodzić jak helikopter :lol::eviltong: je nadal łapczywie ... no i nadal nikt się o nią nie pyta, nie dzwoni ... -
LEJDI/LALUNIA sama WYBRAŁA, gdzie jest JEJ prawdziwy DOM !!!
necia25 replied to necia25's topic in Już w nowym domu
czy naprawdę nikt Cię nie szuka :crazyeye: