PRZE!!!!-piękny jest BIDULEK ;);):lol::lol:
ranki pewnie się świetnie wygoją i porosną tak, że nie będzie widać!!
czy oprócz ran po pogryzieniu coś mu dolega??
[quote name='Erazm']Chlopak szuka ds, jesli by jednak byl dt to tez bylo by super, bo jka pomysle jak on marznie to szlag mnie trafia. Niestey jak to pinczer nie wiadomo jak z facetami,[/quote]
tzn?? ja nie wiem właściwie nic o pinczerkach - tyle, że są małe i śliczne:lol:
szkoda, że nie wiadomo jaki ma stosunek do dzieci - szczególnie małych.
cholercia podoba mi się strasznie;) tylko ta Wa-wa ode mnie (Kazimierza Wielka) jakieś 300km:shake::shake::shake: