Jump to content
Dogomania

kmonika

Members
  • Posts

    496
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kmonika

  1. jutro jadę do małej z obiadkiem,bidna w tym schronie ,dobrze ze jest ciepło chociaż..
  2. oj kochana ona jest,ta Miłcia nasza,chociaż czasem sika w domku rano,bo jej się pewnie po nocy chce ,to co bedzie trzymać:evil_lol:Jak ją rozbawię to lata po domu jak torpeda, a dopiero sie rozkręca,co będzie dalej nie wiem:diabloti:Bardzo lubi jak ją gonię, no i typowo nakolankowy piesek.Ponad to bardzo lubi się całować,a z kupieniem nowego posłanka nie ma się co spieszyć bo Miłcia śpi w łóżeczku,no wygodna jest...
  3. [quote name='Dorothy']mala pudelka 4 lata i bez domu? dziewczyny z Wroclawia wlasnie oglaszaly pudelke- ale wiekowa psina, siwa calkiem,ząbków mało, a jednak domki sie w kolejce ustawiają. Więc czemu tutaj nie?[/quote] :niewiem: znajdziemy kogos na pewno.Mała do dzisiaj była na kwarantannie :helo:Wrocek!!!! my mamy pudliczkę śliczną do adopcji:evil_lol:
  4. dacie radę,jak zawsze.Raz na wozie raz pod wozem,niestety.Dzis poszło od nas 130zł.
  5. co słychać u naszej pięknej? niedziela juz blisko:multi:
  6. i jeszcze jedno [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/7e1b7f22f949d6fb.html"][IMG]http://images36.fotosik.pl/73/7e1b7f22f949d6fbmed.jpg[/IMG][/URL]
  7. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/f521db9a25ad4c09.html"][IMG]http://images39.fotosik.pl/74/f521db9a25ad4c09med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/509d52a6bbee8f1d.html"][IMG]http://images38.fotosik.pl/73/509d52a6bbee8f1dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/750c9c5b29759b00.html"][IMG]http://images50.fotosik.pl/77/750c9c5b29759b00med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/3f4813db87f81d67.html"][IMG]http://images50.fotosik.pl/77/3f4813db87f81d67med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/0f973ecda7ff3ee1.html"][IMG]http://images38.fotosik.pl/73/0f973ecda7ff3ee1med.jpg[/IMG][/URL]
  8. jestem na kompie po sąsiedzku:evil_lol:więc zaglądam do małej,do 6 marca mała będzie na kwarantannie,Domek by się przydał,szukamy dt lub ds pilnie.Fotki mam , może dziś wrzucę
  9. wysłałam 100zł dzisiaj,mam nadzieję ze do jutra dojdzie
  10. Sonia ma szczęście mieć takie cioteczki:loveu:
  11. znalazłam wczoraj na stronie schronu w Sosnowcu i założyłam wątek takiej oto ślicznotce [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/wystraszona-smutna-sunia-w-typie-pudla-miniaturowego-cierpi-w-sosnowieckim-schronie-132679/?highlight=pudle[/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/750c9c5b29759b00.html"][IMG]http://images50.fotosik.pl/77/750c9c5b29759b00med.jpg[/IMG][/URL] po kąpieli:)[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images49.fotosik.pl/93/910d9311e6a4f025.jpg[/IMG][/URL]
  12. a co to, nikt nas nie odwiedza? Jutro , najpóżniej pojutrze pieniążki wysyłam.Suzi zdrowiej,bo wiosna idzie musisz sobie:Dog_run:
  13. Trzeba małą ofocić do ogłoszeń,domek na pewno szybko się znajdzie.Kto by nie chciał takiej królewny:loveu:
  14. wiem,postaram sie to załatwić jak najszybciej...
  15. [COLOR=red]czyż ten pyszczek nie jest piękny.Wystarczy wizyta u fryzjera, a mała będzie nie do poznania:loveu:[/COLOR]
  16. Jest to sunia średniej wielkości. Przyprowadzili ją ludzie około tygodnia temu bo ją gdzieś znalezli. Trzymali ją tydzień w domu, ale nie maja warunków więc przyprowadzili ją do schronu. Sunia bardzo zaniedbana. Obecnie mała jest na kwarantannie jeszcze przez tydzień.
  17. [FONT=Arial Black][SIZE=4][COLOR=red]ZBIERAMY PILNIE NA DT i STERYLKĘ[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial Black][SIZE=4][COLOR=#ff0000]JUŻ RAZ PSEUDO HODOWLA CHCIAŁA JĄ ADOPTOWAĆ!!!(na szczęście w porę została zdemaskowana)[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial Black][SIZE=4][COLOR=#ff0000]NIE POZWÓLMY ABY TA ŚLICZNA SUNIA TRAFIŁA[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial Black][SIZE=4][COLOR=#ff0000]DO LUDZI, DLA KTÓRYCH BĘDZIE TYLKO MASZYNKĄ DO ZARABIANIA PIENIĘDZY[/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/bizuteria-na-pudliczke-wyrwana-ze-schronu-do-4-04-2009-godz-22-00-a-134368/#post12027908[/URL] [U]banerek INGUSI DO POBRANIA[/U] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/wystraszona-smutna-pudliczka-inga-juz-po-sterylce-dlug-do-oddania-pomozcie-132679/"][IMG]http://s5.tinypic.com/8zeo8i.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial Black][COLOR=black]oto nr konta , na które prosimy wpłacać pieniążki na Ingunię[/COLOR][/FONT] [B]Fundacja SOS dla Zwierząt[/B] [B]KRS: 0000285182[/B] [B]Regon: 240699505 [/B] [B]NIP: 6292374672 [/B] [B]Konto bankowe: 93156000132367056920790001 [/B] [I][SIZE=5][COLOR=red]Ingusia szuka cudownego domku stałego[/COLOR][/SIZE][/I] [IMG]http://www.sosnowiec.schronisko.net/images/adopcje/25525.jpg[/IMG] [I][SIZE=4][COLOR=magenta]TAKA JESTEM PIĘKNA PO KĄPIELI:)[/COLOR][/SIZE][/I] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images36.fotosik.pl/89/e35c87f72f646d1c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images49.fotosik.pl/93/910d9311e6a4f025.jpg[/IMG][/URL] [U][COLOR=magenta]Fotki pudliczki na stronie 3[/COLOR][/U] Znajda, sunia w typie Pudla Miniaturowego, bardzo spokojna, łagodna suczka, wyglądająca jak mała czarna kuleczka, można nawet powiedzieć, że trochę wycofana, wystraszona, smutna, ale jak tylko zwróci się na nią uwagę zaraz podchodzi do krat boksu wesoło merdając ogonkiem i dokonuje zapoznania, suczka musiała się długo błąkać, gdyż ma bardzo zaniedbaną sierść, będzie na pewno wymagała wizyty u psiego fryzjera, nadaje się dla miłośników Pudli Miniaturowych i wszystkich innych osób lubiących małe spokojne pieski, pudle są to ciekawskie i aktywne osobniki, a więc sunia poszukuje osoby, która na nowo wzbudzi w niej radość aktywnego życia i pozwoli na bliski kontakt ze sobą czego pudle tak bardzo potrzebują, suczka sierść ma krótką skręconą , tzw. sznurowatą, umaszczenie czarne z białą krawatką i brodą, uszy kłapnięte, jest niewielka - ma ok. 30 cm w kłębie boks 2 nr 902 tel do schroniska w Sosnowcu 32/293 75 56 To treść ogłoszenia adopcyjngo ze strony Sosnowieckiego schronu. POMÓŻMY MAŁEJ ZNALEŻĆ SZYBKO DOM:placz:
  18. tak czy siak 100zł potrzebne, jutro wysyłam.Ciesze się ,ze u Soni wszystko ok.Maksiorek :loveu:
  19. mam nadzieje ze maksiorek napisze co u Soni,jak się czuje.Czekam niecierpliwie
  20. domek pilnie potrzebny,psinka czeka
  21. Oczywiście nie omieszkamy się podzielić naszym szczęściem i foto będzie, info rownież. Dziękujemy za pomoc wszystkim cioteczkom kochanym [URL="http://www.digitalphoto.pl/zdjecia/3801/"][IMG]http://www.digitalphoto.pl/foto_galeria/3801_2008-0142s.jpg[/IMG][/URL]
  22. czekamy na dobre wieści:razz:Sonia na pewno szczesliwa
×
×
  • Create New...