[quote name='M&S'][URL="http://www.glitter-graphics.com"][IMG]http://dl6.glitter-graphics.net/pub/945/945076uyzon4w470.gif[/IMG][/URL][/QUOTE]
Witamy w Nowym roku :-)
[quote name='Asiaczek']Ja mialam taki stojak, ale tylko na 2 miseczki. To kupiony czy sama zmodernizowałas?
Pzdr.[/QUOTE]
znajomi zaczynaja robic takie stojaki na miski i zamowilam dla chlopakow taki
bo te podwojne to dla mnie za ma
morek i aziz dostali taki prezent
[IMG]http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/IMG_6219.jpg[/IMG]
[IMG]http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/IMG_6205.jpg[/IMG]
dawno nie było chłopaków
[IMG]http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/IMG_6192.jpg[/IMG]
[IMG]http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/IMG_6197.jpg[/IMG]
[IMG]http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/IMG_6193.jpg[/IMG]
[IMG]http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/IMG_6199.jpg[/IMG]
[IMG]http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/IMG_6203.jpg[/IMG]