-
Posts
3523 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gosiaja
-
tak pas na biodra
-
a czy ono jest nie przemakalne bo jak śnieg zacznie topnieć na psie to jeszcze bardziej zmarznie
-
które lepsze to [IMG]http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/allegro/pas.jpg[/IMG] czy to [IMG]http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/allegro/pas2.jpg[/IMG]
-
to fajnie :)
-
Witam u nas na szczęście nie i oby nie padało bo będę jeździć trajtkiem przez cały tydzień bo auto na warsztacie spokojnego poniedziałku
-
Bety to ja Ci wysle troche u nas juz drugi dzien leeko pruszy co prawda duzo nie napadalo ale zawsze cos
-
[quote name='foxiu']a przy okazji, jak zmienić tytuł całego wątku?[/QUOTE] Edytujac poerwszy post i tam zmiana tematu
-
Gratulacje !!!!
-
Grakilacie !!!
-
Na tym ostatnim zdjeciu slodyczek wszystko sie wydalo Ale one tylko wachaly nic nie dostaly
-
[quote name='M&S']jakie ładne fotencje!!!! Głaski dla chłopaków:)[/QUOTE] dzięki przekaże chłopaka po pracy a oni dziś rano cwaniaki ja ich ubrałam żeby nie zmarzli wyszliśmy wysikali się i ciągną mnie do domu spacer trwał całe 5 min
-
[quote name='Buszki']Gosiaja,jak Ty te fotki wstawiłaś?Bo mi żaba woła rejestracji :angryy:.[/QUOTE] ja nie wstawiam za pomocą żaby tyklo jestem zalogowana na [url]http://photobucket.com/[/url] [quote name='Cienka']Ochocho ale masz gwiazdki na szybach ciekawe skąd:cool3:[/QUOTE] hmmm taka cienka mi dała ale ja nie umiem zrobić im ładnych zdjęć na szybie :(
-
Gratulacje !!! miałam nadrabiania ale się udało
-
[IMG]http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/IMG_4713.jpg[/IMG] [IMG]http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/IMG_4714.jpg[/IMG] [IMG]http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/IMG_4716.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/IMG_4707.jpg[/IMG] [IMG]http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/IMG_4709.jpg[/IMG] [IMG]http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/IMG_4710.jpg[/IMG] [IMG]http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/IMG_4711.jpg[/IMG] [IMG]http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/IMG_4712.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/IMG_4701.jpg[/IMG] [IMG]http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/IMG_4703.jpg[/IMG] [IMG]http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/IMG_4704.jpg[/IMG] [IMG]http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/IMG_4705.jpg[/IMG] [IMG]http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/IMG_4706.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/IMG_4695.jpg[/IMG] [IMG]http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/IMG_4696.jpg[/IMG] [IMG]http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/IMG_4697.jpg[/IMG] [IMG]http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/IMG_4699.jpg[/IMG] [IMG]http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/IMG_4700.jpg[/IMG]
-
pare fotek [IMG]http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/IMG_4692.jpg[/IMG] [IMG]http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/IMG_4693.jpg[/IMG] [IMG]http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/IMG_4694.jpg[/IMG]
-
[quote name='Marta_Ares'] oj tak, kiedyś w tej jednej był fajny kumaty pracownik gdzie na gg mozna było dużo załatwić, a teraz to jak sie osobiście nie pojedzie to twierdzą, że połowy rzeczy nie ma :roll: też lubie ich taśmy bo są fajne mięsiste i wytrzymałe. [/QUOTE] fajnie że w ogóle macie taką firmę u nas to jakaś porażka
-
kaskaSz - maszyna to ryglowka, podkladam material naciskam pedal i puszczam a maszyna szyje i obcina nitki
-
Gratulavye !!! U nas o 8 bulo -17
-
ale za to się dokładam do tego bo przygotowuje do szycia a smycze to już sama szyję bo mam taką fajną maszynę dla "nieuków w szyciu"
-
[quote name='deer_1987']a bedzie kiedys strona z tym co szyjesz? :)[/QUOTE] w podpisie mam
-
OnO jest takie duze zeby psy sie spokojne wyciagnely