Jump to content
Dogomania

Cortezik_82

Members
  • Posts

    306
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Cortezik_82

  1. [IMG]http://img7.imageshack.us/img7/2333/obraz087s.jpg[/IMG] [IMG]http://img5.imageshack.us/img5/7058/obraz088h.jpg[/IMG] [IMG]http://img129.imageshack.us/img129/7779/obraz089.jpg[/IMG] [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/595/obraz090.jpg[/IMG] [IMG]http://img235.imageshack.us/img235/7852/obraz092.jpg[/IMG]
  2. Popołudniowy Corteza: [SIZE=1]Nowy znajomy Korka[/SIZE] [IMG]http://img164.imageshack.us/img164/2484/obraz071.jpg[/IMG] [IMG]http://img60.imageshack.us/img60/1508/obraz080.jpg[/IMG] [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/8937/obraz083.jpg[/IMG] [IMG]http://img7.imageshack.us/img7/6059/obraz084f.jpg[/IMG] [IMG]http://img104.imageshack.us/img104/2791/obraz086.jpg[/IMG]
  3. Cześć! Dzięki:loveu:
  4. Cześć:multi: Ja tu po raz pierwszy:oops: [url]http://images48.fotosik.pl/83/b47526fe870a871e.jpg[/url] Piękna Sunia:loveu::loveu:
  5. [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/1406/obraz064f.jpg[/IMG] [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/9634/obraz065g.jpg[/IMG] [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/6865/obraz066v.jpg[/IMG] [SIZE=1]Wiewiór mi uciekł...:evil_lol:[/SIZE] [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/7568/obraz070t.jpg[/IMG]
  6. [IMG]http://img26.imageshack.us/img26/8522/obraz063d.jpg[/IMG] [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/2165/obraz058.jpg[/IMG] [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/5729/obraz059.jpg[/IMG] [IMG]http://img16.imageshack.us/img16/7412/obraz060e.jpg[/IMG] [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/8427/obraz061z.jpg[/IMG]
  7. [IMG]http://img25.imageshack.us/img25/265/obraz050k.jpg[/IMG] [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/6151/obraz051y.jpg[/IMG] [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/7333/obraz052x.jpg[/IMG] [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/7089/obraz053g.jpg[/IMG] [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/6599/obraz057p.jpg[/IMG]
  8. [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/6813/obraz044x.jpg[/IMG] [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/9609/obraz045o.jpg[/IMG] [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/2366/obraz047t.jpg[/IMG] [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/535/obraz048j.jpg[/IMG] [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/7595/obraz049w.jpg[/IMG]
  9. Z porannego spacerku Kai: [IMG]http://img25.imageshack.us/img25/2590/obraz043y.jpg[/IMG] [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/8131/obraz036e.jpg[/IMG] [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/7899/obraz037i.jpg[/IMG] [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/1857/obraz039s.jpg[/IMG] [IMG]http://img9.imageshack.us/img9/6879/obraz042y.jpg[/IMG]
  10. Cześć:multi: Piękne fotki:loveu: [url]http://i40.tinypic.com/qx8oy1.jpg[/url] Jaki uśmiech:loveu::loveu::loveu:
  11. Hej!!! Super fotki:loveu: [url=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/41e51bcf22cfdd79.html]koń 013.JPG - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl[/url] Ślicznie:loveu:
  12. Hello[IMG]http://img14.imageshack.us/img14/4950/mis2.jpg[/IMG]
  13. Cześć:p [url]http://i574.photobucket.com/albums/ss185/anitaa12__/szelkiiinee147-1.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: [url]http://i574.photobucket.com/albums/ss185/anitaa12__/szelkiiinee148.jpg[/url] Amiczek jaki uśmiech:loveu::loveu::loveu:
  14. Cześć Paulinko[IMG]http://img13.imageshack.us/img13/7951/mis1z.jpg[/IMG]
  15. Cześć dziewczynki:loveu: Nie ciekawie, zwolnili wczoraj u nas kolejne 100osób. W tym mnie:-(. Jutro ide się zapisać na kurs agility:oops::p
  16. [quote name='Ulka18']Ale superasny jest ten maly Korek, nie wiedzialam, ze yoreczek jest taki genialny we frisbee. Superasny gagatek :loveu:[/quote] Taki mały latający skrzacik:loveu: Dzięki:loveu::loveu:
  17. [quote name='laurin']Cześć :loveu: Fajny filmik:evil_lol: ale śmiesznie wpada bidulek do tej dziury :roll::evil_lol: Jak mógł jej nie zobaczyć :evil_lol: Te skoczne zdjęcia też rewelka:cool3: ale tu to chyba się już zezłościł [URL]http://img299.imageshack.us/img299/4683/obraz023j.jpg[/URL][/quote] Cześć:calus: Dzięki:loveu::loveu: On sie tylko bawi w mordowanie frisbiee:cool3::evil_lol:
  18. [quote name='anitaaa i bartis']hehe ale śmiesznie do niej wpadł :evil_lol: Super fotki [U][URL]http://img231.imageshack.us/img231/5469/obraz011.jpg[/URL][/U] a szczegulnei ta mi sie podoba :loveu:[/quote] Dzięki:loveu::loveu: A ja chciałam się pochwalić jak ładnie Corek łapie dysk:oops:
  19. [quote name='Dozia_13']No to teraz trzeba czekać, aż Elza coś wyniucha, a ja musze na spacery z łopatą chodzić, żeby wrazie czego szybko złoto wykopać:evil_lol:[/quote] To weź może teraz skocz na spacer:mdrmed:
  20. to sie pochwal fryzurką:cool3:
  21. [quote name='anitaaa i bartis'][FONT=Century Gothic]Witaaamy gorąco :loveu: i śmierdząco :roll: bo u nas w domu sie nei da dzis wytrzymać Barti coś zjadł i puszcza takie bąki że podusić sie idzie a że on ma takie wielkie pupsko to i rozrzut duuży[/FONT] :evil_lol::placz::roflt:[/quote] No teraz to mnie rozbawiłaś:roflt::roflt::roflt:
  22. [quote name='Dozia_13']Siemka;) No jasne Karoliny muszą się wspierać:razz:[/quote] To właśnie chciałam usłyszeć:laugh2_2:
  23. [QUOTE]Świetny filmik:loveu: Najfajniejszy moment jak do dziury wpada:evil_lol: Nic mu się nie stało???:roll:[/QUOTE] [QUOTE]Świetny filmik:loveu::loveu: [URL]http://img231.imageshack.us/img231/5469/obraz011.jpg[/URL] ja latam:multi::multi::multi: [/QUOTE] Dzięki:loveu::loveu:. Tak myślałam, że wszystko się na tym skoncentruje:evil_lol:. Nie, żyje i jak widać nawet latać potrafi bestia:diabloti:
×
×
  • Create New...