[quote name='Karolina&Lucky'][FONT=Century Gothic][COLOR=Indigo]Hihi rzeczywiście ten filmik nie za długi? ;) Następnym razem radzę wstawiać krótsze, bo takich długich odechciewa się oglądać :lol:
[FONT=Century Gothic][COLOR=LightBlue]Oczywiście to był żart, chcemy jak najwięcej zdjęć i filmików, i tych dłuższych, i tych krótszych ;)[/COLOR][/FONT]
Tak wogóle to cześć :loveu:[/COLOR][/FONT][/quote]
Cześć:p
Wedle życzenia:evil_lol:
[COLOR=Cyan][SIZE=2]No przecie wiem:loveu:[/SIZE][/COLOR]