[quote name='anitaaa i bartis']Cześć :razz:
[I][U][URL]http://img22.imageshack.us/img22/5784/dsc09607.jpg[/URL][/U][/I] jakiż on skupiony :loveu::loveu: Cortezik jest boski :lol:
[URL]http://img2.imageshack.us/img2/6352/dsc09695j.jpg[/URL] z języczkiem na wierzhu :evil_lol:
fajne fotki z treningów[/quote]
Cześć:p
Dzięki bardzo:loveu::loveu::loveu:
[quote name='RCookie']Witamy, my tu pierwszy raz, ale coś mi się zdaje, że zagościmy na dłużej :cool3:.
Super psiaki :loveu:.[/quote]
Hejka:multi:
Dzięki:loveu::loveu::loveu:. Zapraszam jak najczęściej:cool3: