Nikolka fakt strasznie szybko zarasta...:evil_lol: No co do uszu to ona właśnie tak ma doprowadza mnie to do szału na ale cóż przyzwyczajam się:shake: Dzięki wszystkim za miłe komentarze..:loveu: Już ta matura tak mi spędza sen z powiek że nie wiem... Mam trochę zdjęć kwiatków i pączków z działki może potem wstawie:cool3: Dziś stwierdziłam że Nika prowadzi aktywny tryb życia cały dzień na bieganiu po górkach do dołu z fundamentami.:crazyeye: Ogólnie ostatnio zaczepiła się takiego sznura i nie chciała puścić wisiała tak z 5mint no szok że taki pies ma taki uścisk...:evil_lol:
[url]http://img411.imageshack.us/img411/605/p1030591y.jpg[/url]
Kleo to Ty jesteś???:crazyeye: Kurczę dziewczyny ja to się wstydzę [rzy was pokazywać:oops:
No a o dziewczynach cóż można nowego powiedzieć Piękne są no i tyle no (powtarzam się):lol:
[url]http://lh3.ggpht.com/_lKbYy7e16P0/S18mMnJpKVI/AAAAAAAAACg/OWOPoB0FFJM/s512/ha%20%21%20moje%20zdjecia%20%21%20%2875%29.jpg[/url]
Jaki poważniak z niego;)
He he ja to mam w domu takiego urwisa;) Nie powiem dokucza on psu ale w rozsądku.. Najlepszym psem dla dzieci to husky mój brat miał koło trzech lat jak Cezar do nas trafił drugiej takiej rasy jeszcze nie poznałam..:)
[quote name='Evelynkaa']Fajnie że już zdrowy jest, Niunka Nemo niedawno był na trymowaniu ale trochę nieudanym....więc trochę musi odrosnąć.[/QUOTE]
Ups... To tak jak z Niką było odrośnie;)
Elelynka dlaczego ja nie mam Twojej galerii subskrycjach?