witam wszystkich:loveu: Jesteście świetne zawsze jak tu wchodze to jest mi miło że pamiętacie:oops: Matura jakoś idzie już po pisemnych i nie jest źle jak narazie jestem zadowolona..:cool3: Jeszcze ustne i po wszystkim... Przepraszam że nie wchodzę do was na galerie ale staram się uczyć, nawet sporo się uczę... Doginko chyba będziemy się chciały umówić z Toba jakoś pod koniec maja.. ;) Nika się taka łaciata zrobila troszkę... Jeszcze mam pytanie czy ta okrywówkę którą zobaczylaś u niej ostatnio będzie można wytrymować??? Bo chcialabym bardzo żeby na lato było jej troszkę chłodniej...:roll:
obiecuję że za tydzień nadrobię wszystkie galerie:roll: