Jump to content
Dogomania

ageralion

Members
  • Posts

    10466
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by ageralion

  1. [quote name='agaga21']to jest ta od greven???????[/QUOTE] Ta sama :( Juz raz jej szukalysmym jak dala noge. Aga nawet z jej wlascicielka gadala, a teraz znow czeka ja tulaczka i ten lancuch :(
  2. [quote name='agnieszka32'][URL]http://ogloszenia.infoludek.pl/ogloszenia/info/613570.xhtml[/URL] Przypomina mi jakąś sukę, ale nie mogę sobie skojarzyć... Jest wysterylizowana.[/QUOTE] Oswiece Cie... Po raz ktory szuka domu? :angryy: [URL]http://www.aukcjezwierzat.pl/aukcja9401_dafne-sliczna-suczka-mieszaniec-amstaffa-i-boksera.html[/URL]
  3. Uwaga na peudohodowle z Sitna k. Szczecinka. Babka z trójką dzieci i "szitsu", na imie ma Anna. Przez chwilę był z nią spokój, ale znów zaczyna wydzwaniać po asty...
  4. Fanty z Kolobrzegu moga przyjechac z Kaska, przynajmniej poczta nie zarobi bez sensu. izzamal napisz mi na PW numer telefonu, zadzwonie jutro :) Dziekuje w imieniu Ramziego
  5. Wiesci genialne, obserwacje po prostu super :loveu: Carmenka normalnie cud miod malina, bardzo mnie cieszy jej zachowanie. Nie ten sam pies :)
  6. Jaki on sie bysior zrobil, szok. Za kazdym razem wstawiasz nowe fotki, a ja oczy przecieram z niedowierzania :) Dzwonila o niego babka z okolic Szczecinka, znana nam pseudo polujaca na darmowe pieski. Uswiadomilam Pani, ze... Ramzes sie nie nadaje do dzieci :P Co ja sie bede z babsztylem klocila, kulturalnie ja odpykalam a numer wrzucilam w zbanowane :P
  7. To fakt, Ramzes wygląda mega! Ni eten sam pies :) Tatankas chyba nie pociagnie kolejnego bazarku, wiec ja zglaszam sie na ochotnika do przyjecia i wystawienia fantow. Zaraz podesle numer konta na PW, dziekuje :calus: Czy stali deklarowicze pamietaja jeszcze o Ramzesie? :oops:
  8. Dzisiaj zaplacilam za kolejny miesiac hotelowania Ramziego, na koncie zostalo rowne 0 zl :( Nie ma na kastracje, nie ma na kolejny miesiac, jesli adopcja utknie. Zaczynam bazarkowac i prosic o pomoc, czy kto moze jakos pomoc? Bede bardzo, bardzo wdzieczna za kazde wsparcie...
  9. NO ja niestety nie mam tego komfortu i miasto za oknem :( Jeden kocur to typowo domowy, jego nie ciagnie w swiat, ale drugi... skandal. Walcze sama ze soba, zeby wyjsc z nim na spacer w szelkach. Strasznie to dla mnie nie naturalne, ale chyba niedlugo nadejdzie ten dzien, ze mnie sasiedzi zobacza z dwoma smyczami, Mamba i Junior ;)
  10. Kurcze z jednej strony szkoda kotow mieszkajcych cale zycie w domu, a z drugiej strach ze jak sie go pusci, to nie wroci... :(
  11. Ale kot wychodzący ma jakiś śmiertelnych wrogów? Z innymi kotami i tak się będzie prał czy to z dzwoneczkiem czy bez...
  12. Agaaaata, moze mam sposob na te nornice! Wlasnie mnie kolega oswiecil, po co kotom dzwonki przy obrozy, zeby nie mogly polowac :cool3: Moze zamontowac po jednym Twoim psiurom, zeby gryzonie mialy czas zwiac?
  13. [quote name='agaga21']hahaha! taaaak, to 3 niewiniątka a nornice same wyskakują z norek i hop-na plecki i sztywno wyciągają łapki... oj, widzę, że potrafią te ich oczka kłamać ;) morris-dżentelmen pierwsza klasa, zawsze skorzysta z okazji by nalać dziewczynom do miski po kolacji, czasem oleje zabawkę, którą ktoś inny się bawi, jednym słowem kulturka:diabloti: etna ma 2 oblicza. z jednej strony super spokojny pies, mądry, myślący, grzeczny, nie sprawiający najmniejszych problemów w domu. z drugiej wariatka nie do zdarcia, która ma swój świat-swoje zabawki, czyli piłki, sznury, klocki z drewna no i kopanie dziur. nic się wtedy nie liczy. podejrzewam, że wielkiej uwagi by nie zwróciła nawet na obcego psa na swoim terenie podczas takiej zabawy. ona nawet nie ma czasu, by pobiec do bramy jak ktoś przyjedzie, gdy się bawi! lucynka wypieszczona, to fakt :) ale takie z niej niewiniątko jak ze mnie:eviltong::diabloti: wredota, znęca się nad gamoniem przy każdej okazji. on znosi wszystko cierpliwie...jak na dżentelmena przystało ;)[/QUOTE] Maris szczy do misek po jedzeniu? No sie oplulam :evil_lol: :evil_lol:
  14. [quote name='Kaaasia']Ciekawe jak by się sprawdziły u mnie :diabloti:[/QUOTE] Tylko pamietaj, poduszke dobieraj pod kolor psa albo dywanu ;) [quote name='agaga21']marta, link do sklepu się nie otwiera. śliczny ten twój synuś :smile: a poduszki faktycznie fajne i pewnie wygodne, sądząc po minie mamby ;-)[/QUOTE] Dzieki, literowka sie wkradla w link ;) A poduszki wygodne, sprawdzalam osobiscie. Z Mamby tez wygodna lezanka, a jaka ciepla!
  15. A wiesz, to taka nowosc na polskim rynku, poduszki w ksztalcie kota. Wygladaja niesamowicie realistycznie, co? :diabloti:
  16. A na koniec moj kawaler... :) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-ezvCB_sdcv0/T9SP0-eBdaI/AAAAAAAAIT8/1WZ9i2Bi0oA/s640/Zdjęcie348.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-MNmgpUWFs50/T9SP49NB2VI/AAAAAAAAIUE/OvtVWSELddc/s640/Zdjęcie368.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Q73swxu5GWk/T9SP_9FC2UI/AAAAAAAAIUM/D8LMMP-KobI/s640/Zdjęcie363.jpg[/IMG] musze zmienic telefon, bo robi koszmarne zdjecia :( PS Pare osob pytalo skad Mamba ma takie obrozki, wiec juz sie moge przyznac... to byly modele testowe do obrozy, ktore juz sa w sprzedazy w moim sklepie :) Prawie rok czasu pracowalysmy nad wytrzymaloscia i dopracowaniem szczegolow. Teraz mam pewnosc, ze obroza wytrzyma nawet temperament i zywiolowosc mojej Mamby, a o wiekszego szalaputa trudno ;) Nowe modele beda dodawane raz w tygodniu, pracujemy tez nad szelkami oraz w niedlugim czasie zaczniemy kombinowac z kubrakami :) Zapraszam serdecznie [URL]http://martis.sklep.pl[/URL] i strona na FB [URL]https://www.facebook.com/martis.sklep[/URL]
  17. Odkopalam tez dowod ta to, ze dzieci psy miec powinny :evil_lol: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-FmhPUlXSCcY/T9SJ1JMnraI/AAAAAAAAIRw/mAtvQ-1V39A/s640/P1100299.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-FTXuEB9XX4c/T9SJ3N4Z_8I/AAAAAAAAIR4/qljVAhLlTh8/s640/P1100305.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-XYZBTJ00vQI/T9SJ4sObsnI/AAAAAAAAIR8/yfMrLCHvQ0I/s640/P1100306.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-nk6kEDuEd_4/T9SJ6bXUnpI/AAAAAAAAISI/_J2JcNxcmPc/s640/P1100311.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-fCnVogIQl8Q/T9SJ7XRmgDI/AAAAAAAAISM/inGCB4SlTJc/s640/P1100313.JPG[/IMG]
  18. Zeby nie bylo, ze Junior nie jest jej dluzny... [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-PAibeTv1uik/T9SNC1x1SgI/AAAAAAAAITA/i1Fl-f6o0Fw/s640/Zdj%C4%99cie441.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-bTGc6aJuLUM/T9SNE2a4Q4I/AAAAAAAAITI/qdvgVXYNs8U/s640/Zdj%C4%99cie443.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-RQL1RKQolF4/T9SNGCJDnGI/AAAAAAAAITQ/2CU_5JmEZDU/s640/Zdj%C4%99cie461.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-fpkdYGvLwg0/T9SNHpx_NWI/AAAAAAAAITY/hpGyeNaiK7E/s640/Zdj%C4%99cie463.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Vo--9tldyKE/T9SNI3q0xmI/AAAAAAAAITg/wxJc7AuTg4I/s640/Zdj%C4%99cie464.jpg[/IMG]
  19. Hej hej :) Przyszlam napisac, ze u nas wszystko ok. Troszke ostatnio bylam zabiegana, ale to chyba u mnie nic nowego ;) Dla relaksu wiec, korzystajac z chwili, kiedy moj anginowiec spi, wstawie fotaski Mamby :) Ostatnio pozbieralam wsio co mam na kartach i telefonie. Wyglada na to, ze Mamba jest zwolenniczka spania na poduszce... [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-b1ieqpePVpo/T9SJsMKLtYI/AAAAAAAAIRU/dwgiOhIjK1g/s640/P1100273.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-aa4SIHZCgcI/T9SJtI1WjjI/AAAAAAAAIRc/bHWv-ae4QR0/s640/P1100274.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-MLPS57M_2HA/T9SJvv6HkVI/AAAAAAAAIRk/75Qdvhn9KI4/s640/P1100289.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-97wJ7uewsa0/T9SM9sgHB5I/AAAAAAAAISk/esr38T9fsVE/s640/Zdj%C4%99cie435.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-ywqdaCynhe0/T9SM_H3IBGI/AAAAAAAAISw/Ilpu36fKFSs/s640/Zdj%C4%99cie436.jpg[/IMG]
  20. [quote name='tatankas']Ty się nie śmiej tylko dawaj linka do swojego sklepu ;) A przydało by się coś mniej spranego :)[/QUOTE] No soooo :eviltong: Zapraszam zapraszam w me skromne progi :cool3: [URL]http://martis.sklep.pl[/URL] kolejne wzory juz w drodze...
  21. A wiec jednak dobrze podejrzewalas slepote... slodziak jest :) PS Nikita chyba potrzebuje nowej obrozki, co? Ta rozowa juz jakas taka sfatygowana :eviltong:
  22. [quote name='agaga21'] natalia_aa i z niebieskiego bombel[/QUOTE] Dzieki :) Natalia nie o dpowiedziala, napisze wiec do bombla :)
  23. A z Gdanska? Mam potencjalny dom dla Ramzesa z mojego podpisu, ale nie moge nikogo znalezc, kto sie podejmie sprawdzenia ludzi :(
  24. [quote name='doddy']Marta, napisz do Natalia_aa w sprawie wizyty.[/QUOTE] Kurcze nie dostalam od niej zadnej odpowiedzi, szukam wiec dalej kogos do wizyty w Gdansku :(
×
×
  • Create New...