[quote name='Iwax']
Załozyłam pudlicy album na FB -poszło wśswiat
. Zapraszam na moje konto : Iwona Guz Nontiscordardime ,
UDOSTĘPNIAJCIE !!!
moze gdzieś jest właściciel, albo nieświadomy niczego hodowca tej suki. Czesi maja 5 cyfrowe tatuaże.[/QUOTE]
Iwonka bardzo Ci dziękuję:loveu:
Najprościej jak tylko można-strzykawką z boku pyszczka, pod policzek. I od razu masz wymierzoną dokładnie ilość leku i widzisz jak psiak połyka. Z tabletkami u mnie np bywa różnie.
Bardzo dobra cena:)
[quote name='Javena']Widze,że Hrabalek szykuje sie do podróży...Powodzenia Chłopaku. Dziewczyny jedzcie ostrożnie .Mnie jest niedobrze przy 100.;)[/QUOTE]
Ja uwielbiam szybką jazdę ale mój dupny peugeocik mam wrażenie, że ma ochotę się wtedy na części porozdzielać:diabloti:. No i mnie stopuje:evil_lol:
Hrabalku już niedługo:)
Czy ktoś może zrobić wydarzenie na fb ze zdjęciem tat i suni??? Ja nie mam konta.
Iwax podsunęła pomysł, nie ma możliwości zrobienia, ale udostępni, zresztą na fb jest znacznie więcej ludzi i mocno zwiększy szanse suni.
Ja zawsze gdzieś mam takie światełko czerwone, bo sama to przeżyłam i do dziś nie mogę się z zaginięciem mojego Kaja pogodzić:(:(:( Mam tylko nadzieję, że nie cierpiał...
Jeśli jest jakiś cień szansy i możliwość dobrej diagnozy to czemu malucha nie można dobę dłużej na lekach przetrzymać? Przecież w perspektywie eutanazji nawet silne przeciwbólowe leki nie zaszkodzą.
Ja miałam jutro dzwonić:) ale nie wiem za nic jak z sąsiadami zrobić:shake:masz możliwość sprawdzenia???
Mshume to dzwonisz do Zabrza? Do Bielska już dzwoniła Kasiaprodex.
Ja gdzie się da jutro będę dzwonić, do innych oddziałów też, może gdzieś jest zgłoszone zaginięcie? Tak jakimś cudem...
[quote name='farmerka63']Potwierdzam wpłatę w wysokości 100 zł - jest to jednorazowe wsparcie płynące wprost z troskliwej Pudlowej Skarbonki na konto Hrabala. Najprawdopodobniej zostanie spożytkowane na transport psa do hoteliku u Michelle.
[B]BARDZO DZIĘKUJEMY W IMIENIU HRABALA :loveu::loveu::loveu:
[/B]
A wątek Hrabalka jest tu :
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229177-Hrabal-albo-deklaracje-i-życie-albo-śmierć-Błagam[/URL][/QUOTE]
Dziękuję za potwierdzenie Farmerko:)