[quote name='michelle04']Cioteczko takie samo pytanie zadałam wetowi po zabiegu, a On do mnie: *No prawie ok, bo jajek nie ma :evil_lol:*[/QUOTE]
No tak, to nie było dobre pytanie;)
A teraz dom przez który była kastracja z tego co rozumiem się nie odzywa:shake: