Kiedyś byłam w takiej restauracji i widziałam dwie takie rybki, tkz. z wytrzeszczem oczu...
Jedna była złotawa, a druga taka ciemna... Były dość spore i gnieździły się w takim malutkim akwarium, w takiej kuli. Może miała gdzieś z litr plus jeszcze w środku krzaczek! :shake: