-
Posts
5060 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mgie
-
ŚLEDZIK wróci do schroniska :( Wykruszyły się deklaracje
mgie replied to ostatniaszansa's topic in Już w nowym domu
Czy on tak przytył po tych parówkach czy mi się zdaje ;) Fajnie, że wyjeżdża do hotelu. :) -
MISZKA w nowym domku podał łapę na dzień dobry!
mgie replied to ostatniaszansa's topic in Już w nowym domu
Chyba wyszłam z wprawy ale tak na dobry początek kilka ogłoszeń gumtree.pl [URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Grzeczny-podaje-lape-mlody-MISZA-jak-OWCZAREK-BELGIJSKI-W0QQAdIdZ245107051[/URL] offer.pl [URL]http://www.offer.pl/show.php?id=8052[/URL] neeon.pl [URL]http://neeon.pl/ogloszenie.php?id=145619[/URL] cafeanimal.pl [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Misza,27524[/URL] szerlok.pl [URL]http://warszawa.szerlok.pl/oferta/grzeczny-podaje-lape-mlody-misza-jak-owczarek-belgijski-ID43RN.html[/URL] adopcjapsa.pl x 3 [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,23306,Lw==.html[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,23306,Lw==.html[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,23306,Lw==.html[/URL] petsy.pl [URL]http://petsy.pl/ogloszenia/2/1/4/10947.html[/URL] kupsprzedaj.pl [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?aid=4777897&cid=159[/URL] nasipupile.pl [URL]http://www.nasipupile.pl/ogloszenia/zobacz/grzeczny-podaje-lape-mlody-misza-jak-owczarek-belgijski_8222.html[/URL] pineska.pl [url]http://www.pineska.pl/?do=view&id=84317&buyOrSell=2[/url] -
Misza z Boguszyc [IMG]http://img207.imageshack.us/img207/2914/miszka2.jpg[/IMG] [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/4895/miszka1.jpg[/IMG] [IMG]http://img822.imageshack.us/img822/8473/miszka.jpg[/IMG] [url]http://www.dogomania.pl/threads/197054-Miszka-czeka-na-sw%C3%B3j-lepszy-los[/url]...
-
MISZKA w nowym domku podał łapę na dzień dobry!
mgie replied to ostatniaszansa's topic in Już w nowym domu
Na tym zdjęciu wygląda jak owczarek belgijski. [url]http://img822.imageshack.us/img822/8473/miszka.jpg[/url] Ma piękne oczyska, życzę mu nowego domu. -
Marianko będę o Tobie pamiętać. (*)
-
[quote name='dzasta']Karmel wygląda jak Czesio jakby płakał :D[/QUOTE] Kolejna rzecz, w której są podobni :lol: Teraz Ozzi skubie korę z drzewa do kominka, a Karmel na przeciwko niego śpi z jedną łapą na jeżyku, a mordą na hantli :roflt:byleby tylko Ozzi się nie pobawił. Czasem szkoda mi Ozziego, że musi ustępować na każdym kroku temu zazdrośnikowi.
-
ŚLEDZIK wróci do schroniska :( Wykruszyły się deklaracje
mgie replied to ostatniaszansa's topic in Już w nowym domu
[quote name='ostatniaszansa']Mgie, nie mamy namiarów a o hoteliku u Jamora słyszałyśmy wiele dobrego :) Ewa[/QUOTE] Jamor nie takie strachulce wyciągał na prostą. wątek hotelu : [url]http://www.dogomania.pl/threads/138231-Hotel-dla-ps%C3%B3w-JAMOR[/url] namiary : Jamor Hotel i szkolenie Psów Artur Wojciechowski ul. Parkowa 60 05-660 Warka tel 607187774 -
[B]Sposoby żebrania o jedzenie[/B] Ozzi a'la kot ze Shreka :cool3: Karmel natomiast łzy w oczach i próba wzbudzenie litości :evil_lol: jaki to ja jestem młodszy, zaniedbywany braciszek [IMG]http://www.dogomania.images/smilies/evil_lol.gif[/IMG] [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/810/dsc00626yi.jpg[/IMG]
-
Tylko auraa odwiedza Prosiaczka ? co jest ....
-
ŚLEDZIK wróci do schroniska :( Wykruszyły się deklaracje
mgie replied to ostatniaszansa's topic in Już w nowym domu
a u Jamora ? to całkiem blisko boguszyc -
[IMG]http://img844.imageshack.us/img844/6393/dsc00618i.jpg[/IMG] Lodówka ? ktoś otwiera lodówkę ????? [IMG]http://img203.imageshack.us/img203/1403/dsc00620q.jpg[/IMG] biegiem do kuchni [IMG]http://img375.imageshack.us/img375/4742/dsc00625v.jpg[/IMG] [IMG]http://img825.imageshack.us/img825/3797/dsc00626f.jpg[/IMG] dobre było... [IMG]http://img522.imageshack.us/img522/9611/dsc00627y.jpg[/IMG]
-
Co racja to racja ;) osobisty kominek to jest wygoda. A rozpalanie go to u nas rytuał ...:roll: wieczne przepychanki i podchody kto zajmie najlepszą miejscówkę... Kilka fotek z nicnierobienia [IMG]http://img715.imageshack.us/img715/7892/dsc00660i.jpg[/IMG] [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/1269/dsc00657a.jpg[/IMG] [IMG]http://img265.imageshack.us/img265/6747/dsc00648ji.jpg[/IMG] [img]http://img251.imageshack.us/img251/8396/dsc00681xb.jpg[/img]
-
[quote name='ockhama']a w zimowe wieczory moje bulwy jak znowu zobaczą na fotach :razz: że Ozzi i Karmel wygrzewają doopki przy kominku to dogrzeją się szybko i za free - z zazdrości :evil_lol:[/QUOTE] Ja w takim razie nie mogę im pokazać zdjęć z ostatniego spaceru Twoich buldożków, bo gdzie ja im wytrzasnę taką sadzawkę z żółwikami ? no gdzie :evil_lol:
-
[quote name='dzasta']Tzn ja wiem co to będzie szał ciał ale w sumie ja lubię charakterne psiaki ;) No zobaczymy czy to będzie z tego miotu czy z nst czas pokaże :D Ja muszę się do Pani Joli odezwać ale ciągły brak czasu robi swoje.... Poza tym maluchy dopiero w tym tygodniu wylatują do swoich nowych domków ....jutro odlatuje do Stanów moja ulubienica Vessinnka....[/QUOTE] Słyszałam, że Siaśka nie do końca miała ochotę na macierzyństwo w tym roku ;) ale spokojnie na pewno doczekacie się swojej bulwinki. Już wychodzą do domów ? a dopiero takie kluski z nich były. Jeszcze raz gratuluje takiego miotu. Stresu z wylotem nie zazdroszczę. Jak długo trwa taki lot ?
-
Cześć dzasta, cześć ockhama :loveu: [quote name='dzasta']No wreszcie :multi::multi::multi: Ale miło Was widzieć a w zasadzie Twoje chłopaki :evil_lol: Zabawa na całego widzę :p Ja nie wiem jak to będzie jak dołączy do nas w końcu Bulwiszonka :cool3: Chyba istny dom wariatów :lol:[/QUOTE] Pomyślałam, że w końcu naładuje baterie i pstryknę chłopakom parę fotek. Zabawa była udana i to jak. Przez ponad dwie godziny testowali nowe zabawki. Zastanawiam się tylko dlaczego to JA wróciłam cała w błocie :roll: przecież ja tylko rzucałam im piłki. Jak to nie wiesz jak to będzie ... będzie zabawnie tyle Ci powiem :evil_lol: Jeszcze jak ci się trafi bulwa z charakterkiem tatusia to ;) ... Spotkałam się w wakacje z P. Jolą i wypowiadała się o was bardzo pozytywnie :cool3: [quote name='ockhama']Degustator i koneser z Ozziego ;) u Was już piękne jesienne liście... nadchodzi czas wygrzewania bulw przy kominku...[/QUOTE] Degustator wszystkiego co się rusza i nie tylko ... tak to Ozzi :lol: Kocyki wyprane, drzewo pod kominkiem przygotowane sezon jesienny mogę uznać za otwarty.
-
Imię ma dobrane, nie powiem :evil_lol:
-
Ehh ....że też ogon, a właściwie jego brak może stać na przeszkodzie do nowego domu :-( Prosiaczek do najchudszych nie należy z tego co widzę
-
[IMG]http://img714.imageshack.us/img714/4601/dsc01419e.jpg[/IMG]
-
[img]http://img685.imageshack.us/img685/4968/dsc01445z.jpg[/img] [img]http://img512.imageshack.us/img512/1960/dsc01456yu.jpg[/img] [img]http://img829.imageshack.us/img829/1005/dsc01438i.jpg[/img] [img]http://img40.imageshack.us/img40/5424/dsc01415g.jpg[/img] [img]http://img829.imageshack.us/img829/4743/dsc01409ry.jpg[/img]