Jump to content
Dogomania

natalijo

Members
  • Posts

    1766
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by natalijo

  1. [quote name='Ninka']Natalia, jestes wspaniala!!! Zycie bym oddala, za taka szefowa!!! [/QUOTE] Oj kochana, nie wiesz co mówisz :diabloti: Ale i tak mi miło :lol:
  2. [quote name='Ninka']Dopiero juro jade, bo pieniadze jeszcze nie doszly... Btw, gdybym dzis byla i jeszcze zdjec nie wstawila-to by mnie lincz czekal ;) [/QUOTE] Ja już się do linczu szykowałam...Ale przezornie spytalam - i całe szczęście ;)
  3. Jedna?? Ja tu widzę takich conajmniej kilka ;);)
  4. [quote name='Ninka'] Pierwsza strone uaktualnie zgodnie z zaleceniami ;)[/QUOTE] Okropna jestem, nie? :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ale to taki nawyk z pracy - uwielbiam dyrygować :diabloti: Jak kiedyś przesadzę - zwróć mi uwagę, czasem zdarza mi się zagalopować :)
  5. Hmmm,pomysł dobry. [COLOR=Red][B]Pytanko do Cioteczek z Sosnowca! Czy w Waszym mieście jest oddział TOZ-u?[/B][/COLOR]
  6. [quote name='halbina']ja wpłacę, ale dopiero w weekend, skoro pieniązki na razie spływają... naprawdę musze zdebetować konto... i śledzę wątek, czekam na zdjęcia... i nieustannie podziwiam Natanijo! koniecznie musisz mi obiecać wsparcie na moich wątkach... z taką energią i determinacją!!! musisz mnie wspierać...[/QUOTE] Kochana, ja "nawołuję" do nowych deklaracji, nie do wpłat. Na razie stan konta jest niezły, ustalimy wspólnie kiedy i jaką kwotę znów Pani Wandzie prześlemy. Mam w zapasie jeszcze pieniądze z mojej dzisiejszej zbiórki (nie)dobrowolnych datków,ale póki co Pani Wanda dostała 200 zł,15 kg karmy i już mamy nazbierane na kolejny przelew ,więc z wpłatami nie poganiam nikogo absolutnie. Obiecuję Tobie halbinko, że jeśli kiedyś w jakikolwiek sposób będę mogła pomóc to pomogę :) Ja zawsze spłacam "długi wdzięczności" ;)
  7. Ojej, zapomniałam :oops: Vlk a jakiej wielkości jest ten koszyk? Bo sama nie wiem dokładnie, ale wydaje mi się, że Lenka sięga tak pod kolano, więc do małych psów nie należy.... Qrde, teraz nawet jak załatwimy transporterek, to się będę martwić, zeby nie był za mały.... Dziś już nie dam rady, ale jutro postaram się nad tym zastanowić i może akurat coś wymyślę... Wszelkie Wasze pomysły są jak najbardziej potrzebne :)
  8. Skacz kochany do góry!
  9. [quote name='anawa']Wtajemniczeni wiedzą, ale nie sądzili, że mozna coś z tego dla Czarusia wyciągnąć :multi: :loveu:[/QUOTE] Pewnie, że można...Ja lubię dysponować czyjąś kasą:diabloti:(w końcu księgową jestem). [quote name='gosia.marta']ja myślę, że Natalijo ma jakieś wysokie stanowisko i wymusza datki na pieski pod groźbą zwolnienia w tych ciężkich czasach!! :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Stanowisko nie takie wysokie, nikomu zwolnieniem nie grożę, a reszta się zgadza :) Co ja poradzę, że ludzie nie potrafią (czyt. boją się) mi odmawiać :evil_lol::evil_lol: [quote name='obraczus87'] Natalijo - KOBIETO! Jak ja Cie kiedys spotkam, to normalnie wyściskam!!! [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/love.gif[/IMG][/QUOTE] Trzymam Cię za słowo ;)
  10. Ojej,zapomniałam głupia zapisać wątku i nawet się dziwiłam, że żadnych wpisów nie ma ..... Oj, ze mną już jest coraz gorzej :)
  11. Z tego wszystkiego zapomniałam Wam napisać. Aguś pisałam mi na PW, że jest pewna, że Tata dotrzyma danego słowa i suni nie odda. Pozostaje nam w to wierzyć. Mam kontakt do Aguś i jak jej nie będzie to Lenkę ma nam wydać właśnie Tata. Jutro skontaktuję się z Figu i spróbuję ustalić jakieś dokładniejsze szczegóły.... Jednak już środa, a transporterka nie mamy.... Nie wiem co zrobić... Ile kosztuje taki transporterek i gdzie się można w takowy zaopatrzyć?
  12. [quote name='AlinaS']Aż łezka mi się w oku zakręciła szkoda że tak szybko będę musiała się z nim pożegnać [IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/SZANOW%7E1/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-25.jpg[/IMG]:-( Jednak zawsze co stały dobry domek to swój domek:lol:[/QUOTE] Niedługo przyjedzie do Ciebie Lenka, więc będziesz miała na kogo przelać swoją czułość :)
  13. [quote name='Javena']Czekamy ,czekamy. Pomocy wzywamy!!!!!!![/QUOTE] Dokładnie ;) [SIZE=4][COLOR=Red][U][B]Mamy tylko 90 zł deklaracji stałych....Potrzebujemy 300 zł....[/B][/U][/COLOR][/SIZE]
  14. I Ninko bardzo Cię proszę uaktualnij pierwszą stronę (doszło nam deklaracji i przede wszystkim wpłat). Jak ktoś nie bywa na wątku, a wpłacił, to pomyśli, że pieniądze nie doszły. I wstaw linki do ogłoszeń już zrobionych - rozgranicz ogłoszenie na obie sunie - będzie wiadomo gdzie już są, a gdzie trzeba zrobić.
  15. [quote name='Ninka']na pierwsza!! jutro wstawie zdjecia, to mam nadzieje, cioteczki wroca!!! :)[/QUOTE] To byłaś u suniek czy jedziesz jutro?
  16. [quote name='obraczus87'][SIZE=5][COLOR=Red][B]POWIEM KRÓTKO - MAMY DOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B][/COLOR][/SIZE] :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:[/QUOTE] Nie wiem co powiedzieć... :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  17. Nikt tu dzisiaj nie zagląda?..:( Ciekawe jak tam AuguśSosnowiec.... Przypominam, że w dalszym ciągu brakuje nam deklaracji stałych...
  18. Jestem, ściągnęłą mnie tu obrączuś, jej nie da się odmówić :loveu::loveu::loveu::loveu: A, że mam dziś dobry dzień, to deklaruję ... a co mi tam - 50 zł miesięcznie. Jak się Dżokuś do domku swojego wybierze, na co po cichutku liczę, to jeszcze trochę dołożę ;) Choć jak widzę jak szybko Wam się ten wątek rozwija, to wydaje mi się, że raz dwa deklaracje stałe będą uzbierane;) A z puli pieniążków "wymuszonych" od kilku osób (wtajemniczeni będą wiedzieli o co chodzi ;) ) przeznaczam na Czarusia 200 zł jednorazowo. A, że mi się to "kwestowanie" na psiaki spodobało (i nie chwaląc się skończyło się sukcesem) za miesiąc znów ich trochę przycisnę, więc myślę, że to nie koniec wpłat jednorazowych :diabloti: Ocelot pilnuj, żeby nam się tam do Czarusia ze złymi zamiarami nie zbliżali :mad: ;) Alinko szykuj mu już tam jego małe królestwo ;) Pieniądze już zbieramy? Na konto obrączusia?
  19. [quote name='anawa']Kobieto!!! To Ty tyle psów możesz uszczęśliwić................... :evil_lol:[/QUOTE] Tak, tylko muszę poćwiczyć "swoje" spojrzenie, bo dziś po każdym takim, który jest zarezerwowany na specjalne okazje każdy sięgał po portfel ;)
  20. [quote name='anawa']To miło :)[/QUOTE] Też jestem mile zaskoczona... Ja nie potrafię ładnie mówić, przekonywać, narzucać się (już i tak wiele mnie kosztowało rozsyłanie PW i cały czas mam obawę, że ktoś mnie opieprzy za narzucanie się), ale dzisiaj wyjątkowo gładko mi poszło ;) Zastanawiam się ile w tym było ich sympatii, a ile strachu przede mną :diabloti::diabloti: Bo nie wiem czemu, ale często ludzie (zwłaszcza "podlegli" mi pracownicy) czasem drżą przy rozmowie ze mną :evil_lol::evil_lol: Zupełnie tego nie rozumiem :evil_lol:
  21. A narazie sytuacja przedstawia się tak: Deklaracje stałe: Aga-33-76 - 10 zł (wpł. 11-12-2009) gosia.marta - 40 zł (wpł. 11-12-2009) AguśSosnowiec - 10 zł mshume - 10 zł javena - 10 zł (wpł. 15-12-2009) Ninka - 10 zł (wpł. 11-12-2009) natalijo - ? Deklaracje jednorazowe: Lolala - 50 zł Javena - 20 zł (wpł. 15-12-2009) malibo57 - 200 zł (wpł. 11-12-2009) Poker - 50 zł (wpł. 15-12-2009) milcia17 - 10 zł Mamy jeszcze niezidentyfikowaną wpłatę od K.J. z Gdańska - prosimy o ujawnienie się ;) Mamy więc: [B][SIZE=3][COLOR=Red]90 zł deklaracji stałych + 330 jednorazowych :loveu::loveu:[/COLOR][/SIZE][/B] Jak już wcześniej pisałam, w tym miesiącu z wpłat jednorazowych na opłacenie hotelu nie weźmiemy ani grosza (pozbieramy jeszcze jakieś deklaracje stałe, a resztę dopłacę ja). Lenkę trzeba wysterylizować, zaszczepić, zrobić generalny "przegląd" a to wszystko kosztuje. Poza tym lepiej mieć mały zapas finansowy na wszelki wypadek.
  22. [INDENT]Dziś wpłynęło : Poker - 50 zł :loveu::loveu::loveu: Javena - 30 zł :loveu::loveu::loveu::loveu: [SIZE=5][COLOR=Red]Na dzień 14-12-2009 [/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=Red]mamy 350 zł [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/new_multi.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/new_multi.gif[/IMG][/COLOR][/SIZE] A ja dziś pomęczyłam trochę moich współpracowników i kontrahentów - albo byli w wyjątkowo hojnym nastroju (ech, co te święta robią z ludźmi), albo się mnie trochę boją :diabloti: W każdym bądź razie uzbierała się z ich datków całkiem okrągła sumka. Teraz muszę na spokojnie się zastanowić jak to sprawiedliwe podzielić pomiędzy najbardziej potrzebujące psiaki, ale obiecać mogę, że Lenka na pewno na tym skorzysta. Na razie nie wpisuję też mojej deklaracji stałej, bo zgodnie z obietnicą dołożę do wpłat z deklaracji stałych kwotę brakującą do opłacenia hoteliku. Deklaracje jednorazowe przeznaczymy na sterylkę, szczepienie i co tam jeszcze. [/INDENT]
  23. [quote name='natalijo']To ja jutro idę szukać pomocy wśród moich współpracowników, kontrahentów - a co, tyle chyba mogą dla mnie zrobić :) Nawet nie mogą - MUSZĄ ;) Więc myślę, że jutro dorzucę coś do naszej puli pieniążków ;)[/QUOTE] I wychodzi na to, że mnie lubią i to baaaardzo ;) Zebrałam taką sumkę, że teraz muszę się na spokojnie zastanowić jak wszystko rozplanować, żeby skorzystało na tym jak najwięcej najbardziej potrzebujących psinek. Ale psinki skorzystają na pierwszym miejscu - obiecuję ;)
  24. Deklaracje: natalijo - 50 zł/m-c (14-12-2009) Aga-33-76 - 10 zł/m-c (14-12-2009) halbina - 20 zł/m-c Lucyna - 30 zł/m-c (14-12-2009) żabusia - 10 zł/m-c do kwietnia agiza - 10 zł jednorazowo Szarotka - 50 zł jednorazowo Aimez_moi - 20 zł jednorazowo (14-12-2009) anawa - 30 zł jednorazowo (14-12-2009) _Goldenek2 - 50 zł jednorazowo (14-12-2009) Alfa1 - 30 zł jednorazowo Allis1 - 50 zł jednorazowo :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/new_multi.gif[/IMG] mamy [B][SIZE=4][COLOR=Red]120 zł miesięcznie + 240 zł jednorazowo[/COLOR][/SIZE][/B] [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/new_multi.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/new_multi.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/new_multi.gif[/IMG] Dzisiejsze wpłaty: D.W. z miejscowości Rudy - 50 zł :loveu::loveu: Alfa1 - 30 zł :loveu::loveu::loveu: SUMA: [B][SIZE=3][COLOR=Red]270 zł na dzień 15-12-2009[/COLOR][/SIZE][/B] :loveu::loveu::loveu: Wypłaty: - 200 zł na konto Pani Wandy (13-12-2009)
  25. Trzymam z całych sił. I jestem dobrej myśli :)
×
×
  • Create New...