natalijo
Members-
Posts
1766 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by natalijo
-
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
natalijo replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ninka']Natalia, jestes wspaniala!!! Zycie bym oddala, za taka szefowa!!! [/QUOTE] Oj kochana, nie wiesz co mówisz :diabloti: Ale i tak mi miło :lol: -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
natalijo replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ninka']Dopiero juro jade, bo pieniadze jeszcze nie doszly... Btw, gdybym dzis byla i jeszcze zdjec nie wstawila-to by mnie lincz czekal ;) [/QUOTE] Ja już się do linczu szykowałam...Ale przezornie spytalam - i całe szczęście ;) -
Jedna?? Ja tu widzę takich conajmniej kilka ;);)
-
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
natalijo replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ninka'] Pierwsza strone uaktualnie zgodnie z zaleceniami ;)[/QUOTE] Okropna jestem, nie? :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ale to taki nawyk z pracy - uwielbiam dyrygować :diabloti: Jak kiedyś przesadzę - zwróć mi uwagę, czasem zdarza mi się zagalopować :) -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
natalijo replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Hmmm,pomysł dobry. [COLOR=Red][B]Pytanko do Cioteczek z Sosnowca! Czy w Waszym mieście jest oddział TOZ-u?[/B][/COLOR] -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
natalijo replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
[quote name='halbina']ja wpłacę, ale dopiero w weekend, skoro pieniązki na razie spływają... naprawdę musze zdebetować konto... i śledzę wątek, czekam na zdjęcia... i nieustannie podziwiam Natanijo! koniecznie musisz mi obiecać wsparcie na moich wątkach... z taką energią i determinacją!!! musisz mnie wspierać...[/QUOTE] Kochana, ja "nawołuję" do nowych deklaracji, nie do wpłat. Na razie stan konta jest niezły, ustalimy wspólnie kiedy i jaką kwotę znów Pani Wandzie prześlemy. Mam w zapasie jeszcze pieniądze z mojej dzisiejszej zbiórki (nie)dobrowolnych datków,ale póki co Pani Wanda dostała 200 zł,15 kg karmy i już mamy nazbierane na kolejny przelew ,więc z wpłatami nie poganiam nikogo absolutnie. Obiecuję Tobie halbinko, że jeśli kiedyś w jakikolwiek sposób będę mogła pomóc to pomogę :) Ja zawsze spłacam "długi wdzięczności" ;) -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
natalijo replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Ojej, zapomniałam :oops: Vlk a jakiej wielkości jest ten koszyk? Bo sama nie wiem dokładnie, ale wydaje mi się, że Lenka sięga tak pod kolano, więc do małych psów nie należy.... Qrde, teraz nawet jak załatwimy transporterek, to się będę martwić, zeby nie był za mały.... Dziś już nie dam rady, ale jutro postaram się nad tym zastanowić i może akurat coś wymyślę... Wszelkie Wasze pomysły są jak najbardziej potrzebne :) -
Skacz kochany do góry!
-
[quote name='anawa']Wtajemniczeni wiedzą, ale nie sądzili, że mozna coś z tego dla Czarusia wyciągnąć :multi: :loveu:[/QUOTE] Pewnie, że można...Ja lubię dysponować czyjąś kasą:diabloti:(w końcu księgową jestem). [quote name='gosia.marta']ja myślę, że Natalijo ma jakieś wysokie stanowisko i wymusza datki na pieski pod groźbą zwolnienia w tych ciężkich czasach!! :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Stanowisko nie takie wysokie, nikomu zwolnieniem nie grożę, a reszta się zgadza :) Co ja poradzę, że ludzie nie potrafią (czyt. boją się) mi odmawiać :evil_lol::evil_lol: [quote name='obraczus87'] Natalijo - KOBIETO! Jak ja Cie kiedys spotkam, to normalnie wyściskam!!! [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/love.gif[/IMG][/QUOTE] Trzymam Cię za słowo ;)
-
Ojej,zapomniałam głupia zapisać wątku i nawet się dziwiłam, że żadnych wpisów nie ma ..... Oj, ze mną już jest coraz gorzej :)
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
natalijo replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Z tego wszystkiego zapomniałam Wam napisać. Aguś pisałam mi na PW, że jest pewna, że Tata dotrzyma danego słowa i suni nie odda. Pozostaje nam w to wierzyć. Mam kontakt do Aguś i jak jej nie będzie to Lenkę ma nam wydać właśnie Tata. Jutro skontaktuję się z Figu i spróbuję ustalić jakieś dokładniejsze szczegóły.... Jednak już środa, a transporterka nie mamy.... Nie wiem co zrobić... Ile kosztuje taki transporterek i gdzie się można w takowy zaopatrzyć? -
Dżok - w DOMU!!!! DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM!!!!!!!!!!
natalijo replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='AlinaS']Aż łezka mi się w oku zakręciła szkoda że tak szybko będę musiała się z nim pożegnać [IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/SZANOW%7E1/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-25.jpg[/IMG]:-( Jednak zawsze co stały dobry domek to swój domek:lol:[/QUOTE] Niedługo przyjedzie do Ciebie Lenka, więc będziesz miała na kogo przelać swoją czułość :) -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
natalijo replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Javena']Czekamy ,czekamy. Pomocy wzywamy!!!!!!![/QUOTE] Dokładnie ;) [SIZE=4][COLOR=Red][U][B]Mamy tylko 90 zł deklaracji stałych....Potrzebujemy 300 zł....[/B][/U][/COLOR][/SIZE] -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
natalijo replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
I Ninko bardzo Cię proszę uaktualnij pierwszą stronę (doszło nam deklaracji i przede wszystkim wpłat). Jak ktoś nie bywa na wątku, a wpłacił, to pomyśli, że pieniądze nie doszły. I wstaw linki do ogłoszeń już zrobionych - rozgranicz ogłoszenie na obie sunie - będzie wiadomo gdzie już są, a gdzie trzeba zrobić. -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
natalijo replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ninka']na pierwsza!! jutro wstawie zdjecia, to mam nadzieje, cioteczki wroca!!! :)[/QUOTE] To byłaś u suniek czy jedziesz jutro? -
Dżok - w DOMU!!!! DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM!!!!!!!!!!
natalijo replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87'][SIZE=5][COLOR=Red][B]POWIEM KRÓTKO - MAMY DOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B][/COLOR][/SIZE] :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:[/QUOTE] Nie wiem co powiedzieć... :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
natalijo replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Nikt tu dzisiaj nie zagląda?..:( Ciekawe jak tam AuguśSosnowiec.... Przypominam, że w dalszym ciągu brakuje nam deklaracji stałych... -
Jestem, ściągnęłą mnie tu obrączuś, jej nie da się odmówić :loveu::loveu::loveu::loveu: A, że mam dziś dobry dzień, to deklaruję ... a co mi tam - 50 zł miesięcznie. Jak się Dżokuś do domku swojego wybierze, na co po cichutku liczę, to jeszcze trochę dołożę ;) Choć jak widzę jak szybko Wam się ten wątek rozwija, to wydaje mi się, że raz dwa deklaracje stałe będą uzbierane;) A z puli pieniążków "wymuszonych" od kilku osób (wtajemniczeni będą wiedzieli o co chodzi ;) ) przeznaczam na Czarusia 200 zł jednorazowo. A, że mi się to "kwestowanie" na psiaki spodobało (i nie chwaląc się skończyło się sukcesem) za miesiąc znów ich trochę przycisnę, więc myślę, że to nie koniec wpłat jednorazowych :diabloti: Ocelot pilnuj, żeby nam się tam do Czarusia ze złymi zamiarami nie zbliżali :mad: ;) Alinko szykuj mu już tam jego małe królestwo ;) Pieniądze już zbieramy? Na konto obrączusia?
-
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
natalijo replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
[quote name='anawa']Kobieto!!! To Ty tyle psów możesz uszczęśliwić................... :evil_lol:[/QUOTE] Tak, tylko muszę poćwiczyć "swoje" spojrzenie, bo dziś po każdym takim, który jest zarezerwowany na specjalne okazje każdy sięgał po portfel ;) -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
natalijo replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
[quote name='anawa']To miło :)[/QUOTE] Też jestem mile zaskoczona... Ja nie potrafię ładnie mówić, przekonywać, narzucać się (już i tak wiele mnie kosztowało rozsyłanie PW i cały czas mam obawę, że ktoś mnie opieprzy za narzucanie się), ale dzisiaj wyjątkowo gładko mi poszło ;) Zastanawiam się ile w tym było ich sympatii, a ile strachu przede mną :diabloti::diabloti: Bo nie wiem czemu, ale często ludzie (zwłaszcza "podlegli" mi pracownicy) czasem drżą przy rozmowie ze mną :evil_lol::evil_lol: Zupełnie tego nie rozumiem :evil_lol: -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
natalijo replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
A narazie sytuacja przedstawia się tak: Deklaracje stałe: Aga-33-76 - 10 zł (wpł. 11-12-2009) gosia.marta - 40 zł (wpł. 11-12-2009) AguśSosnowiec - 10 zł mshume - 10 zł javena - 10 zł (wpł. 15-12-2009) Ninka - 10 zł (wpł. 11-12-2009) natalijo - ? Deklaracje jednorazowe: Lolala - 50 zł Javena - 20 zł (wpł. 15-12-2009) malibo57 - 200 zł (wpł. 11-12-2009) Poker - 50 zł (wpł. 15-12-2009) milcia17 - 10 zł Mamy jeszcze niezidentyfikowaną wpłatę od K.J. z Gdańska - prosimy o ujawnienie się ;) Mamy więc: [B][SIZE=3][COLOR=Red]90 zł deklaracji stałych + 330 jednorazowych :loveu::loveu:[/COLOR][/SIZE][/B] Jak już wcześniej pisałam, w tym miesiącu z wpłat jednorazowych na opłacenie hotelu nie weźmiemy ani grosza (pozbieramy jeszcze jakieś deklaracje stałe, a resztę dopłacę ja). Lenkę trzeba wysterylizować, zaszczepić, zrobić generalny "przegląd" a to wszystko kosztuje. Poza tym lepiej mieć mały zapas finansowy na wszelki wypadek. -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
natalijo replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[INDENT]Dziś wpłynęło : Poker - 50 zł :loveu::loveu::loveu: Javena - 30 zł :loveu::loveu::loveu::loveu: [SIZE=5][COLOR=Red]Na dzień 14-12-2009 [/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=Red]mamy 350 zł [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/new_multi.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/new_multi.gif[/IMG][/COLOR][/SIZE] A ja dziś pomęczyłam trochę moich współpracowników i kontrahentów - albo byli w wyjątkowo hojnym nastroju (ech, co te święta robią z ludźmi), albo się mnie trochę boją :diabloti: W każdym bądź razie uzbierała się z ich datków całkiem okrągła sumka. Teraz muszę na spokojnie się zastanowić jak to sprawiedliwe podzielić pomiędzy najbardziej potrzebujące psiaki, ale obiecać mogę, że Lenka na pewno na tym skorzysta. Na razie nie wpisuję też mojej deklaracji stałej, bo zgodnie z obietnicą dołożę do wpłat z deklaracji stałych kwotę brakującą do opłacenia hoteliku. Deklaracje jednorazowe przeznaczymy na sterylkę, szczepienie i co tam jeszcze. [/INDENT] -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
natalijo replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
[quote name='natalijo']To ja jutro idę szukać pomocy wśród moich współpracowników, kontrahentów - a co, tyle chyba mogą dla mnie zrobić :) Nawet nie mogą - MUSZĄ ;) Więc myślę, że jutro dorzucę coś do naszej puli pieniążków ;)[/QUOTE] I wychodzi na to, że mnie lubią i to baaaardzo ;) Zebrałam taką sumkę, że teraz muszę się na spokojnie zastanowić jak wszystko rozplanować, żeby skorzystało na tym jak najwięcej najbardziej potrzebujących psinek. Ale psinki skorzystają na pierwszym miejscu - obiecuję ;) -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
natalijo replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
Deklaracje: natalijo - 50 zł/m-c (14-12-2009) Aga-33-76 - 10 zł/m-c (14-12-2009) halbina - 20 zł/m-c Lucyna - 30 zł/m-c (14-12-2009) żabusia - 10 zł/m-c do kwietnia agiza - 10 zł jednorazowo Szarotka - 50 zł jednorazowo Aimez_moi - 20 zł jednorazowo (14-12-2009) anawa - 30 zł jednorazowo (14-12-2009) _Goldenek2 - 50 zł jednorazowo (14-12-2009) Alfa1 - 30 zł jednorazowo Allis1 - 50 zł jednorazowo :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/new_multi.gif[/IMG] mamy [B][SIZE=4][COLOR=Red]120 zł miesięcznie + 240 zł jednorazowo[/COLOR][/SIZE][/B] [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/new_multi.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/new_multi.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/new_multi.gif[/IMG] Dzisiejsze wpłaty: D.W. z miejscowości Rudy - 50 zł :loveu::loveu: Alfa1 - 30 zł :loveu::loveu::loveu: SUMA: [B][SIZE=3][COLOR=Red]270 zł na dzień 15-12-2009[/COLOR][/SIZE][/B] :loveu::loveu::loveu: Wypłaty: - 200 zł na konto Pani Wandy (13-12-2009) -
Dżok - w DOMU!!!! DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM!!!!!!!!!!
natalijo replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
Trzymam z całych sił. I jestem dobrej myśli :)