Jump to content
Dogomania

Aldrumka

Members
  • Posts

    32069
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Aldrumka

  1. Martello podrzuciła mi fanty dla agat21, Jo37 i Nesiowatej. Dziękujemy Teraz proszę/prosimy o rozliczenie.
  2. zmierzyłam od wszycia rękawa do wszycia (zobacz, że to ciut więcej niż pachy) spoczynkowo 56-57 cm
  3. czy coś z poprzedniego bazarku można jeszcze kupić ?
  4. granatowe są może milimetr większe mokasyny są na wąską stopę
  5. wydaje nam się,że to małe 38 (wkładka chyba 24 cm), przy mokasynach w internecie w jakiś opiniach radzą kupowanie większego rozmiaru - nie wiem na ile to miarodajne;
  6. zmierzę wkładkę, bo mam większą stopę; na razie rezerwuję
×
×
  • Create New...