w schronisku w Józefowie takie cudo :loveu:
[IMG]http://img408.imageshack.us/img408/2406/bill4.jpg[/IMG]
terrier ale jaki :shake:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/piekny-billy-z-jozefowa-prosi-o-dom-132211/index2.html#post11865347[/url]
jestem ;) ale misiak cudny :loveu:
tak, na wsi to właścicieli powinni zapinać na łańcuch a nie psa :angryy: nie dziwi mnie to bo pomimo że mieszkam blisko stolycy to u mnie też tak jest :mad:
szkoda matołom parę zeta na kojec :shake: no i po co :mad:
[SIZE=2]sory cioteczki za off ale potrzebuję pomocy dla[/SIZE] psa cudo
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/piekny-billy-z-jozefowa-prosi-o-dom-132211/index2.html#post11865347[/url]
jak pani może mieć urlop to powinna dać sobie radę ;) znam takich ludzi, że jak wychodzili z domu to psa zostawiali w łazience :shake: mało zniszczeń ponoć i mniej skarg od sąsiadów :shake:
halbinko my wszystkie Was kochamy ;) może czasami czasu mało albo coś ale pamiętamy :loveu:
uważaj bo za którymś razem będziesz mieć towarzystwo ale w wannie :evil_lol:
[B]Billy to pies , który nie może zostać w schronie, może jest szansa na szybkie zabranie go z tego miejsca :shake:[/B]
[SIZE=2]chorobka, tak mnie rączki bolą a oni mi banerki wyciachali :angryy:[/SIZE]
osobiście wątpię by komuś zaginął :-( tak zachowują się raczej porzucone psy(czekają tam gdzie ostatni raz widziały właściciele), druga rzecz jest tak ładny że ktoś już by się odezwał :shake: Zobaczymy...
Jedno jest pewne nie może tam długo zostać :-(
[quote name='BUDRYSEK']dostałam @ z pytaniem o pieska o imieniu Soema ;)
ale w nast.@ było juz poprawione :)
odpisałam,czekam na odp[/quote]
czyli jakiś domek chce Soema :evil_lol::evil_lol::evil_lol: