[quote name='Gosiara']a co się dzieje z kuzką?Mamy w stajni 6 kuz i właściciel się zna...[/QUOTE]
była na dogo akcja z zabraniem zwierząt od jednej durnej baby a wsród nich kozy, jedna z nich trafiła do rodziców evelynki z dogo i mają z nią kłopoty...masz linka:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/172413-Galeria-Alexa/page56[/url]
o kózce od postu 558, są tam zdjęcia z łysymi plackami i opis.... może Ty coś dziewczynie pomożesz :)