[quote name='basia']kanna, zastanawiałam się nad ogłoszeniami.
Ja zwykle ogłaszam też psy w lokalnym portalu internetowym, na lokalnym forum kilku osciennych miejscowości. Moja mieścina to dziura w porównaniu z Krakowem, więc pewna u Was mnustwo przeróznych portali i for. Poszukaj i może tam go umieść.[/quote] się staram......:oops: