Jump to content
Dogomania

malibo57

Members
  • Posts

    10423
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by malibo57

  1. Szarik jest czwartym psem, który szczęśliwie opuścił hotel u Czarodziejki. Kasetka - piątym:) Kasetka jedzie razem z Szarikiem.
  2. Grom chodzi na luźnej smyczy. Ciutkę speszony kamerzystą. [video=youtube;ke-kYH8W3IE]http://www.youtube.com/watch?v=ke-kYH8W3IE[/video]
  3. Święte słowa. Jeśli Anula nie chce sama pilotować tej adopcji, to proszę o kontakt i zrzeczenie na Fundację VIVA! - zajmiemy się tym.
  4. Nie, nikt mi nie odpisał, pani, z którą rozmawiałam przez telefon - nie odezwała się więcej. Nic to, poczekamy.
  5. Ależ ta Fanta śliczna, coraz piękniejsza. [CENTER][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-H5xWb-aSKLg/T0nkTM1tCuI/AAAAAAAAAE4/5dgjpRqzc3U/s640/DSC01280.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-TPLwt1reXEU/T0nkc9bdSZI/AAAAAAAAAFI/_PFXYW6l670/s640/DSC01283.JPG[/IMG] [CENTER][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-jgqj-_yaSlw/T0nk78nr8wI/AAAAAAAAAGA/54zdDF_BdSU/s640/DSC01293.JPG[/IMG] [/CENTER] [/CENTER]
  6. O, Basio! Zadowolony z życia, jak zawsze:) To przekleję resztę [CENTER][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-MglPbD921K4/T0ni-mi9vSI/AAAAAAAAADs/y1VIRniI44o/s640/DSC01199.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-6RAcPAZtFjM/T0ni3znAKsI/AAAAAAAAADg/LMyj7ZCXHR4/s640/DSC01195.JPG[/IMG] [CENTER][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-tkG87_Ibnns/T0ni3ea7ZDI/AAAAAAAAADc/Patjhc_ZGD4/s640/DSC01194.JPG[/IMG] [/CENTER] [/CENTER]
  7. [quote name='pani_stanislawa']Witam! Jestem zainteresowana adopcją Gromka, chciałam się dowiedzieć kto jest odpowiedzialny za tego psiaka??? W temacie nie widzę opcji adopcji, tylko deklaracje na hotel. Czy Gromka w ogóle można adoptować. Bardzo prosze o kontakt :) Pozdrawiam[/QUOTE] [quote name='malibo57']Oczywiście, że Gromka można adoptować. Nie ma danych kontaktowych, gdyż Grom jest w procesie oceny behawioralnej. Wyniki są obiecujące. Uprzejmie proszę o kontakt na [email][email protected][/email][/QUOTE] Czekam na kontakt.
  8. Jest propozycja DS - obowiązkiem opiekuna prawnego psa bezdomnego jest reagować na takie sygnały. Chyba, ze Homer nie jest psem bezdomnym?
  9. [quote name='malibo57']Luziu, wklejam obiecany baner - miejsce do sprawdzenia i odpytania. Ginn mogłaby przyjąć ew. jakieś psy - ma miejsca domowe i kojcowe. Szczegóły trzeba ustalać z nią bezpośrednio. I uprzedzam, że nie znam tego hotelu, więc nie jest to rekomendacja, tylko informacja. NIE polecam!!! Dlatego: Hoteliki do Omijania od postu 509.
  10. Czy są jakieś ustalenia w sprawie Homera? Zaoferowałam pomoc wszystkim psom, które opiekunowie chcą zabrać od Czarodziejki. Czas na organizację i zabieranie psów się kończy - czy jest jakaś decyzja w tej sprawie? Jeśli Anula42 jest opiekunką prawną, to dlaczego nie rozmawia w sprawie adopcji Homera?
  11. Sytuacja Homera jest niejasna - nikt się nie deklaruje jako jego opiekun. Jest jakiś chętny DS, ale nie ma komu podjąć decyzji i wykonać roboty. Zostaje Rysio, Isia, Bej, Campari. I Aaron - ten prywatny.
  12. Ja również proszę o pomoc dla Sokoła - to ostatni chętny do wyjazdu.
  13. Ano trudno, szczególnie, jak nie mają celowego zajęcia. Albo któryś skończył przekąskę i szuka następnej [IMG]http://img692.imageshack.us/img692/158/20110424867.jpg[/IMG]
  14. Ano, też bym posłuchała:)
  15. Cześć, Agatka:) Miło Cię widzieć.
  16. Super! Widze, ze coś się znalazło:) To teraz zbieramy pieniądze dla Sokoła. Luiza wraca ze spaceru, zaraz będzie.
  17. Tak, pogryzły się. Nie pierwsze i nie ostatnie tam.
  18. Już wiem, kiedy Grom stracił czubek ucha - znalazłam na wątku Rafiego. To było w kwietniu 2011 - Rafi stracił pół ucha...
  19. Oczywiście, że Gromka można adoptować. Nie ma danych kontaktowych, gdyż Grom jest w procesie oceny behawioralnej. Wyniki są obiecujące. Uprzejmie proszę o kontakt na [email][email protected][/email]
  20. Całkiem osobne i wielkie podziękowanie należy się Pani Zofii B, Która jest prezesem TPZ Arkadia, prowadzącego przytulisko w Głownie. Pani Zofia interesuje się Rafim ( dawnym Rysiem:)), martwi się o niego i zaoferowała wszelką pomoc, jaka będzie potrzebna, aby Rafi miał odpowiednia opiekę - łącznie z pomocą finansową. Bardzo dziękuję!
  21. Dzięki! Już podmieniam. Chciałam serdecznie podziękować dziewczynom, które zrobiły Rafiemu event na FB i go prowadziły - jeśli Rafi znajdzie DS, to dzięki nim. Dziękuję również bardzo Winter7 i Jubu.
  22. Sokół nie ma pieniędzy na ten hotel. Dlatego dziewczyny szukają czegoś tańszego.
×
×
  • Create New...