Jump to content
Dogomania

malibo57

Members
  • Posts

    10423
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by malibo57

  1. DIF wyrusza w drogę z Witusiem w środę:)
  2. O:) To wszystkiego najlepszego z tak pięknej okazji!:Rose:
  3. Jeśli trzeba, to proszę, podawajcie mój numer i e-mail: [email][email protected][/email] Nie mam nic przeciwko. Ale jestem pewna, Alice, że nie w tym rzecz. Mnie też "zanikają" pierwsze kontakty. To oznacza, że to nie było to i już.
  4. Na Twoich wygląda dużo lepiej:) Chciałam wczoraj trzasnąć tym gratem o ścianę, słowo. Prześwietlał albo nie doświetlał, nie wyostrzał...eh!
  5. Tak, dzięki, Aniu! Nie rób takiej smutnej minki:) Smoli ma się nieźle.
  6. Odwiedziłam wczoraj Bierkę w DT. Cóż to za delikatne, sympatyczne i otwarte stworzenie! Fajna suńka. Biereczka ma się dobrze, czasem trzęsą się łapki - dostaje miedź metaliczną ( homeopat) i suplementy. Wygląda i ma się dobrze, dokucza jej tylko dziwny łupież. Zamawiam jej karmę niskobiałkową Wolfsbluta, Cold River. Koszt 242,-+ 12,- koszty przesyłki. Teraz muszę opracować plan wizyty u okulisty. [IMG]http://img859.imageshack.us/img859/8949/018yn.jpg[/IMG] [IMG]http://img863.imageshack.us/img863/9531/019ab.jpg[/IMG] [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/6163/020sf.jpg[/IMG] Zdjęcia takie sobie - mój sprzęt zawiódł kompletnie...
  7. Inga to ma szczęście! Następny pracowity pies! Smoli segreguje fanty bazarkowe:razz: [IMG]http://img715.imageshack.us/img715/672/097due.jpg[/IMG] [IMG]http://img846.imageshack.us/img846/5581/098e.jpg[/IMG] [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/8629/137vl.jpg[/IMG] [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/529/177ab.jpg[/IMG] No i padło się w połowie roboty. [video=youtube;UagiBurADDY]http://www.youtube.com/watch?v=UagiBurADDY[/video]
  8. Smoli już na miejscu, zapoznaje się z towarzystwem. [IMG]http://img709.imageshack.us/img709/2703/068ke.jpg[/IMG] [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/2573/074gcj.jpg[/IMG] [IMG]http://img651.imageshack.us/img651/4046/089es.jpg[/IMG] [IMG]http://img545.imageshack.us/img545/7245/069ap.jpg[/IMG] [IMG]http://img684.imageshack.us/img684/548/095fhx.jpg[/IMG]
  9. Ziutka jest w kontakcie z rodziną Fado - niestety, jest bardzo chora od wczoraj. Dziś jest u lekarza, ledwie mówi i ma wysoką temperaturę.
  10. [quote name='alice midnight']Behawiorysta, powiedział, że jeśli Kajtuna przenosić to tylko i wyłącznie do miejsca gdzie podejmą się pracy z nim i to intensywnej. W innym wypadku to nie ma sensu.[/QUOTE] Intensywna praca, to w gruncie rzeczy trzymanie się konsekwentne kilku prostych zasad i kilka ćwiczeń. Do tego nie potrzeba szkoleniowca.
  11. Potem zaszczyciła nas swoim towarzystwem, obleciała pokój i zadekowała się pod stołem, na posłanku. [IMG]http://img203.imageshack.us/img203/5087/228we.jpg[/IMG] Na pierwszym planie - Smolik. Wszyscy zaglądają - wyłażę! [IMG]http://img857.imageshack.us/img857/3657/233n.jpg[/IMG] [IMG]http://img269.imageshack.us/img269/4577/217s.jpg[/IMG] Ten szary, kudłaty gałganek, to Fido;-) [IMG]http://img3.imageshack.us/img3/6621/216yk.jpg[/IMG]
  12. Awunia pomaga Indze "obrabiać" bazarek:evil_lol: [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/6584/img0327do.jpg[/IMG] Czy wszyscy zauważyli jeden biały pazurek u prawej łapiny?:loveu: Od wczoraj Awa, Fido i Tosia maja nową koleżankę - Smoli. Smoli wróciła z adopcji i przebywa u Ingi w hoteliku. Awunia nie była zachwycona ( jak każdą nowością), co widać na fotkach. Najpierw prezentowała splendid isolation w innym pokoju. [IMG]http://img820.imageshack.us/img820/9696/114eq.jpg[/IMG] [IMG]http://img856.imageshack.us/img856/2614/116cm.jpg[/IMG] [IMG]http://img832.imageshack.us/img832/2805/124ez.jpg[/IMG] [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/7866/122mx.jpg[/IMG]
  13. Wczoraj Smoli wróciła z adopcji. Odebrałam ją wczesnym popołudniem. Przyczyna? Smoli nie mogła się odnaleźć w nowym domu. Miała stany lękowe, depresyjne, potrafiła się zapaść w kącie i drżeć bez wyraźniej przyczyny. Trwało to od jakiegoś czasu, zastosowane terapie nie pomogły - państwo Smoli ( podkreślam, dla jej dobra i na moją prośbę) podjęli trudną decyzję i z bólem serca zgodzili się, aby Smoli wróciła pod moje skrzydła - nie widzieliśmy innego wyjścia, jak zmiana środowiska. Kilka fotek. Smoli w samochodzie, przed odjazdem. [IMG]http://img845.imageshack.us/img845/9028/022im.jpg[/IMG] [IMG]http://img855.imageshack.us/img855/89/053hg.jpg[/IMG] Ta "szczerzuja" to do Szanty:cool3: [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/1866/027ay.jpg[/IMG] W drodze ( kręcone w korku i na światłach, żeby nie było nieporozumień:diabloti:) Smolik raz na przednim siedzeniu, raz z tyłu. [video=youtube;ihwKmb-xKGQ]http://www.youtube.com/watch?v=ihwKmb-xKGQ[/video] [video=youtube;svAIXJEezLY]http://www.youtube.com/watch?v=svAIXJEezLY[/video]
  14. Naprawdę? One mają niesamowity radar.
  15. [quote name='mmd']Dlaczego Kajtun ma się przeprowadzać? Chodzi o to, żeby zmieniał miejsca i się utemperował, tak?[/QUOTE] Chodzi o to, że Kajtun został sam - Kiwi wyjechała, to raz. Zalecenia pana Dudy raczej nie są realizowane, pies sie nie zmienia - Alice wie więcej na ten temat, to dwa. Alice nie jeździ do hotelu, od kilku tygodni Ziutka też bywa sporadycznie albo wcale, to trzy. Jest duży kłopot z organizacją wizyty u dra Kurskiego, a jest ona konieczna, to cztery. Od jakiegoś czasu sugeruję zmianę miejsca pobytu Kajtuna - pomijając to, co powyżej, jeśli pies w jakimś miejscu nie robi postępów, to nie znaczy, że nie zrobi ich gdzie indziej. Pisałam już tu chyba o resecie. Po zmianie miejsca psy zaskakują pozytywnymi zmianami.
  16. [quote name='alice midnight'] wieczorem postaram się przeedytować tekst i tytuł... na jakiś superrozpaczliwo-żebraczy? :O[/QUOTE] Tak, bezwzględnie. Ludzie sami nie przyjdą z ofertą, trzeba ich poprosić i przebić się w ogromie potrzeb. Alice, Kajtun potrzebuje bezwzględnie zmiany miejsca. Możliwe, że to jest ważniejsze, niż leczenie. Ziutka jest chora, poza tym ma problem z transportem, więc zagląda do hotelu rzadko - przemyśl sprawę.
  17. Kochana, psami i dziećmi się nie pochwalisz - stara prawda, hehe
  18. Szancia to naprawdę cudne stworzenie. Znalazłam jeszcze 2 fotki z wczoraj. Z Biereczką w tle i Smolikiem u dołu:) [IMG]http://img40.imageshack.us/img40/8625/002xlu.jpg[/IMG] [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/1889/003ig.jpg[/IMG]
  19. Alice, trzeba rozruszać wątek i zebrać pieniądze - na Dogo innej drogi nie ma.
  20. [IMG]http://img683.imageshack.us/img683/2544/037ik.jpg[/IMG] [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/2999/058n.jpg[/IMG] [IMG]http://img534.imageshack.us/img534/2587/065fp.jpg[/IMG]
  21. Odwiedziłam dziś Szancię i resztę towarzystwa:) Szanta miewa sie bardzo dobrze, wygląda też dobrze - pomijam tuszę:roll: Przywitała mnie bardzo ciepło, to naprawdę kochana sunia. Teraz ma trochę stresu, bo jest na diecie i musi kraść kanapki, biedulka. A oto ona [IMG]http://img31.imageshack.us/img31/1774/007tl.jpg[/IMG] [IMG]http://img827.imageshack.us/img827/8448/025fp.jpg[/IMG] [IMG]http://img820.imageshack.us/img820/4095/031cge.jpg[/IMG] [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/3426/033or.jpg[/IMG] [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/7213/035ag.jpg[/IMG]
  22. Nie tylko własny, ale BEZ ZARZUTU:)
  23. Ja mogę powiedzieć tylko tyle, że bardzo dobrze:) Mało brakowało, a Wituś już dziś byłby w nowym domku! Troszkę się pokręciło, co nie zmienia faktu, że w najbliższym czasie Wituś zmienia miejsce zamieszkania. Agnieszka opisze wszystko tu, na wątku, jak złapie chwilę i odreaguje wszystkie dzisiejsze przygody. Ja też byłam cały dzień w drodze, stąd brak wcześniejszego komunikatu. Dzwoniłam do Danusi, ale była poza siecią.
  24. AGA35, Mona0205 - bardzo, bardzo gorąco dziękuję Wam za wizytę dla Witusia, za poświęcony czas i energię, za podnoszenie standardów:Rose: :buzi: Wituś stał się teraz i Waszym "przyszywanym synkiem". Może czasem do niego zajrzycie? :grins:
×
×
  • Create New...