Ja też za pomocą.
Belu - zamów proszę banerek. Hasło dobre. Przyłącz się do nas, pomóż ratować bezdomne owczarki.
Banerek musiałby się chyba otwierać na 1 str wątku?
Może w 1-szym poście Ewa napisałaby, że ubyło współudziałowców skarpety i bez nowych sił coraz trudnej będzie nam pomóc ONkom w potrzebie. Co myślisz Egradska?