Quirk
Members-
Posts
207 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Quirk
-
Witam. mam wolne miejsca z Warszawy na tę wystawę.Gdyby ktoś szukał transportu to zapraszam. [email][email protected][/email] Pozdrawiam. Dorota
-
[quote name='Elitesse']czy ktos bedzie BUsa organizowal ?[/QUOTE Jedziemy busem z Warszawy,mamy osiem miejsc,myślę że 4 -5 osób mozemy zabrać z małymi lub średnimi psami. Chętnych zapraszam. Dorota
-
Witam. Wczoraj dotarło do mnie potwierdzenie. Jeśli ktoś zna jakiś niedrogi nocleg,to proszę o namiary. Pozdrawiam. Dorota
-
Witam. Mam wolne miejsca do Poznania z Warszawy na niedzielę. Kontakt na pw lub691078600 Pozdrawiam Dorota
-
Dzięki za odpowiedzi.Myślałam właśnie o meilu,tylko nie wiem czy przyjmą.:razz:
-
Witam. Czy ktoś,z jadących na tę wystawę, może mi powiedzieć skąd się bierze zgłoszenie. Zarejestrowałam się u nich na stronie,ale nie dostaję maila zwrotnego i nie mogę aktywować. Pozdrawiam
-
[quote name='Korenia'] Pies musi mieć kaganiec, a właściciel zaświadczenie o szczepieniu na wściekliznę :)[/QUOTE] We Wrocławiu zawsze sprawdzają,czy właściciele są szczepieni,czy to tylko w dniach wystawy?;)
-
Witam. Mam wolne miejsca na niedzielę z Warszawy lub okolic. Jeśli ktoś szuka transportu to proszę dzwonić 691078600 lub 691144321 Pozdrawiam.
-
Witam po raz pierwszy.Właśnie obejrzałam zdjęcia z Krakowa. Fajna relacja. Pozdrawiam i gratuluję wyników:-)
- 21590 replies
-
Chcę kupić samochód,ale chcę żeby to był MERCEDES,bo są podobno super.Niestety nie znam się na samochodach,mało tego nigdy nie widziałam mercedesa.Ale przecież dostanę papiery i tam będzie napisame ,że to mercedes,a nie typu SAM.:shake: Nigdy też nie widziałam spaniela,jak mam się przekonać ,że to spaniel. UDOWODNIJ ŻE MASZ SPANIELA:razz:
-
Z wychodzeniem na trawkę to bym uważała,z powodu kleszczy:diabloti: Takich maluszków nie mażna jeszcze niczym wypryskać.
-
Cudne małe stawki :loveu:
-
[quote name='Kisses_xox']3/4 osób pytających o takie rzeczy i tak robi swoje - wystarczy zajrzeć do pierwszego lepszego schronu. Nie trafiają argumenty i nawet nie starają sie tego zrozumieć. Edukacja od przedszkola jest potrzebna.:cool3:
-
Gratuluję Wam cierpliwości z jaką staracie się tłumaczyć te oczywiste oczywistości. Obawiam się jednak ,że na nic to się zda:cool3: Takie osoby nawet nie probuja zdobyć minimalnej wiedzy.Wymyśliła sobie ,że wpadnie parę złotych i nic więcej się nie liczy. Zarejestrowała się,aby uzyskać najprostszą drogą instrukcję rozmnazania:diabloti: nie zadając sobie nawet trudu aby poznać wcześniej osoby ,którym zadaje to pytanie.A wystarczyło troszkę przejzeć forum i poznać stanowisko większości wypowiadających się tu. W takim przypadku nic nie pomoże :diabloti: TU POTRZEBA ZMIANY PRAWA a niestety nasi politycy też tego nie rozumieją.:angryy:
-
To spokojnych snów życzę. Dzieciom i mamusi zdrówka.
-
Przecudne dzieciaczki:loveu::loveu: Niech rosną zdrowo
-
To ja polecam moją rasę SZNAUCER MINIATUROWY Na specery jak najbardziej się nadaje nawet dlugie, z moją młodszą suką chodziłyśmy do psiego przedszkola ,rodziła sobie znakomicie. Są posłuszne i do zakochania. Uwielbiają pieszczoty i dopominają się ich jak czegoś co im się oczywiście należy.:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
oblał psa kwasem i zostawil w lesie przywiązanego
Quirk replied to agniesias's topic in Okrucieństwo
To BESTIA nie człowiek W Polsce potrzebna jest edukacja kynologicza od szkoły podstawowej , psów jest za dużo, bo rozmnażane są przez nieodpowiedzialnych ludzi bez mimimalnej wiedzy.Powinno być prawo zakazujące rozmnażania psów nie rasowych.W schroniskach nie ma psów rasowych=rodowodowych. :angryy::diabloti::angryy::diabloti::angryy::diabloti::diabloti::angryy::diabloti: -
Ja stosuję fiprex krople co miesiąc , a dodatkowo wet mi poradził żeby przed przed leśnym spacerem spryskać psa od spodu w pachwinach i przy dupce.
-
PiS grzmi - sterylizacja jest okaleczeniem zwierzęcia!
Quirk replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Sterylizacje
Pan Suski dobrze wie co robi wypowiadając takie teorie. Przeciez nie będzie się narazał całej rzeszy "chodofcuf",a tak może ktoś zagłosuje na pana Suskiego:angryy: -
AGA NR 1 Wielkie gratulacje i głaski dla maluszków.Przykre,że jeden dzieciaczek odszedł. Czytam Was od dawna i przeżywam razem z Wami każdy poród. Moja sunia rodziła 27 grudnia to jestem na świeżo w temacie. Pozdrawiam - Dorota
-
[url=http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=159199]Rasowy=Rodowodowy - Forum Wizaz.pl[/url]
-
Sara32 zkąd Twoje przekonanie o alergii? Robiłaś testy psu?