Jump to content
Dogomania

Quirk

Members
  • Posts

    207
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Quirk

  1. Witam. mam wolne miejsca z Warszawy na tę wystawę.Gdyby ktoś szukał transportu to zapraszam. [email][email protected][/email] Pozdrawiam. Dorota
  2. [quote name='Elitesse']czy ktos bedzie BUsa organizowal ?[/QUOTE Jedziemy busem z Warszawy,mamy osiem miejsc,myślę że 4 -5 osób mozemy zabrać z małymi lub średnimi psami. Chętnych zapraszam. Dorota
  3. Witam. Wczoraj dotarło do mnie potwierdzenie. Jeśli ktoś zna jakiś niedrogi nocleg,to proszę o namiary. Pozdrawiam. Dorota
  4. Witam. Mam wolne miejsca do Poznania z Warszawy na niedzielę. Kontakt na pw lub691078600 Pozdrawiam Dorota
  5. Dzięki za odpowiedzi.Myślałam właśnie o meilu,tylko nie wiem czy przyjmą.:razz:
  6. Witam. Czy ktoś,z jadących na tę wystawę, może mi powiedzieć skąd się bierze zgłoszenie. Zarejestrowałam się u nich na stronie,ale nie dostaję maila zwrotnego i nie mogę aktywować. Pozdrawiam
  7. [quote name='Korenia'] Pies musi mieć kaganiec, a właściciel zaświadczenie o szczepieniu na wściekliznę :)[/QUOTE] We Wrocławiu zawsze sprawdzają,czy właściciele są szczepieni,czy to tylko w dniach wystawy?;)
  8. Witam. Mam wolne miejsca na niedzielę z Warszawy lub okolic. Jeśli ktoś szuka transportu to proszę dzwonić 691078600 lub 691144321 Pozdrawiam.
  9. Witam po raz pierwszy.Właśnie obejrzałam zdjęcia z Krakowa. Fajna relacja. Pozdrawiam i gratuluję wyników:-)
  10. Chcę kupić samochód,ale chcę żeby to był MERCEDES,bo są podobno super.Niestety nie znam się na samochodach,mało tego nigdy nie widziałam mercedesa.Ale przecież dostanę papiery i tam będzie napisame ,że to mercedes,a nie typu SAM.:shake: Nigdy też nie widziałam spaniela,jak mam się przekonać ,że to spaniel. UDOWODNIJ ŻE MASZ SPANIELA:razz:
  11. Z wychodzeniem na trawkę to bym uważała,z powodu kleszczy:diabloti: Takich maluszków nie mażna jeszcze niczym wypryskać.
  12. Cudne małe stawki :loveu:
  13. [quote name='Kisses_xox']3/4 osób pytających o takie rzeczy i tak robi swoje - wystarczy zajrzeć do pierwszego lepszego schronu. Nie trafiają argumenty i nawet nie starają sie tego zrozumieć. Edukacja od przedszkola jest potrzebna.:cool3:
  14. Gratuluję Wam cierpliwości z jaką staracie się tłumaczyć te oczywiste oczywistości. Obawiam się jednak ,że na nic to się zda:cool3: Takie osoby nawet nie probuja zdobyć minimalnej wiedzy.Wymyśliła sobie ,że wpadnie parę złotych i nic więcej się nie liczy. Zarejestrowała się,aby uzyskać najprostszą drogą instrukcję rozmnazania:diabloti: nie zadając sobie nawet trudu aby poznać wcześniej osoby ,którym zadaje to pytanie.A wystarczyło troszkę przejzeć forum i poznać stanowisko większości wypowiadających się tu. W takim przypadku nic nie pomoże :diabloti: TU POTRZEBA ZMIANY PRAWA a niestety nasi politycy też tego nie rozumieją.:angryy:
  15. To spokojnych snów życzę. Dzieciom i mamusi zdrówka.
  16. Przecudne dzieciaczki:loveu::loveu: Niech rosną zdrowo
  17. To ja polecam moją rasę SZNAUCER MINIATUROWY Na specery jak najbardziej się nadaje nawet dlugie, z moją młodszą suką chodziłyśmy do psiego przedszkola ,rodziła sobie znakomicie. Są posłuszne i do zakochania. Uwielbiają pieszczoty i dopominają się ich jak czegoś co im się oczywiście należy.:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
  18. To BESTIA nie człowiek W Polsce potrzebna jest edukacja kynologicza od szkoły podstawowej , psów jest za dużo, bo rozmnażane są przez nieodpowiedzialnych ludzi bez mimimalnej wiedzy.Powinno być prawo zakazujące rozmnażania psów nie rasowych.W schroniskach nie ma psów rasowych=rodowodowych. :angryy::diabloti::angryy::diabloti::angryy::diabloti::diabloti::angryy::diabloti:
  19. Ja stosuję fiprex krople co miesiąc , a dodatkowo wet mi poradził żeby przed przed leśnym spacerem spryskać psa od spodu w pachwinach i przy dupce.
  20. Pan Suski dobrze wie co robi wypowiadając takie teorie. Przeciez nie będzie się narazał całej rzeszy "chodofcuf",a tak może ktoś zagłosuje na pana Suskiego:angryy:
  21. AGA NR 1 Wielkie gratulacje i głaski dla maluszków.Przykre,że jeden dzieciaczek odszedł. Czytam Was od dawna i przeżywam razem z Wami każdy poród. Moja sunia rodziła 27 grudnia to jestem na świeżo w temacie. Pozdrawiam - Dorota
  22. Quirk

    Rodowód

    [url=http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=159199]Rasowy=Rodowodowy - Forum Wizaz.pl[/url]
  23. Sara32 zkąd Twoje przekonanie o alergii? Robiłaś testy psu?
×
×
  • Create New...