Jump to content
Dogomania

Darianna

Members
  • Posts

    5671
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Darianna

  1. A dziękuję za zdjęcia ogromnie :loveu: Mogę się uśmiechnąć o stawkę rudzielców? :diabloti:
  2. A dla wielbicieli seterowych coś masz? :D
  3. Jak gumowe to mu się spodoba - jedna goldenka u nas ma takie i Brando za nim szaleje :D
  4. Jaaaakie kluski fajowskie :loveu:
  5. Udany dzień - należy Wam się po chorowaniu.... U mnie za to burzowo :) Ale to ulga po dotychczasowych upałach...
  6. To frisbee z Trixie? Jest gumowe czy plastikowe, bo chcę rudzielcowi zamówić takie...
  7. Witamy się :) [url]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Sara/Obraz154-4.jpg[/url] mina nieziemska :D
  8. Amber i Boni [URL=http://img40.imageshack.us/i/p1150140.jpg/][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/4117/p1150140.jpg[/IMG][/URL] Brandulec z piłeczką [URL=http://img40.imageshack.us/i/p1150152.jpg/][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/3439/p1150152.jpg[/IMG][/URL] Boni w biegu [URL=http://img40.imageshack.us/i/p1150167.jpg/][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/1863/p1150167.jpg[/IMG][/URL] Brando z wyłowionym kamyczkiem.... a raczej głazem: wyjął go z wody i siadł dumny ;) [URL=http://img40.imageshack.us/i/p1150177.jpg/][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/4253/p1150177.jpg[/IMG][/URL]
  9. [URL=http://img188.imageshack.us/i/p1150094.jpg/][IMG]http://img188.imageshack.us/img188/3134/p1150094.jpg[/IMG][/URL] Amber [URL=http://img188.imageshack.us/i/p1150106.jpg/][IMG]http://img188.imageshack.us/img188/2041/p1150106.jpg[/IMG][/URL] Daaaaaaj piłeczkę... Próba perswazji głosowej... [URL=http://img188.imageshack.us/i/p1150109.jpg/][IMG]http://img188.imageshack.us/img188/568/p1150109.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img37.imageshack.us/i/p1150112.jpg/][IMG]http://img37.imageshack.us/img37/3192/p1150112.jpg[/IMG][/URL] Amber i Boni [URL=http://img37.imageshack.us/i/p1150128.jpg/][IMG]http://img37.imageshack.us/img37/5566/p1150128.jpg[/IMG][/URL]
  10. Amber z piłeczką :loveu: [URL=http://img194.imageshack.us/i/p1150064.jpg/][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/6200/p1150064.jpg[/IMG][/URL] Boni i Brando [URL=http://img194.imageshack.us/i/p1150079.jpg/][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/9118/p1150079.jpg[/IMG][/URL] Przeciągamy się? [URL=http://img194.imageshack.us/i/p1150084.jpg/][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/279/p1150084.jpg[/IMG][/URL] No jasne, że tak :diabloti: [URL=http://img197.imageshack.us/i/p1150088.jpg/][IMG]http://img197.imageshack.us/img197/8039/p1150088.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img197.imageshack.us/i/p1150091.jpg/][IMG]http://img197.imageshack.us/img197/7840/p1150091.jpg[/IMG][/URL]
  11. i od nas też, od nas też gratulacje!!
  12. [quote name='lirael'][URL]http://img36.imageshack.us/img36/7210/p1150036.jpg[/URL] Jak można było narazić Brandusia na atak rozjuszonego, szarżującego yorka?!:eek: Mam nadzieję, że doszedł juz do siebie po tej traumie. Trudno się dziwić, że odreagowywał stres poprzez konsumpcje kartonu. :scream7: A tak serio to dzięki za kolejną porcję świetnych zdjęć![/quote] No biedaczek z niego... :shake: A ja niedobra się go czepiałam....Idę go przepraszać :placz: a na serio - rudzielec socjalizuje się z każdym psem, którego właściciel na to pozwoli :loveu: Chcecie jeszcze fot? Z zabaw z rodezjanką Boni i seterką Amber? :cool3:
  13. [quote name='konikowa']No to ja mam jakiś daleki w takim razie:eviltong:, bo 2025. Myślałam, że jest więcej.[/quote] My mamy 2016 :diabloti:
  14. [quote name='maga18']ostatni numer w spisie wystawców to 2887[/quote] wooow, sprawdzałaś???? :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  15. A co tam że jutro, każda okazja do świętowania dobra :D Dziś świętujemy że Marian ma jutro urodziny, jutro że ma urodziny, a pojutrze: że miał wczoraj urodziny ... itd :D
  16. Fajny ONek :D I jak się z seterowymi ładnie zgadza :D
  17. Sto lat dla latającego Mariana!!!!!
  18. Jaka słodka łaciata łapka :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  19. Ja tu pierwszy raz ale załapałam się na urodzinki marmurkowej dziewczynki :D Wszystkiego naj, naj naj!!!
  20. [quote name='Rottie']Ja podobno swojego merlaka farbuję sprayem ;)[/quote] Jaaaa... I do TOZ jeszcze Cię nikt nie zgłosił? :diabloti:
  21. Ale sadyści z Was Dogomaniacy, psa oslepiacie, pyszczki im spłaszczacie o samochód... Zgroza.... ;)
  22. [quote name='Cambel&Megi'] [B]Darianna[/B], ja mam ten rozmiar o długości prawie 80cm i qrczę właśnie dużo miejsca mi zajmuje :cool1: chyba muszę jakieś przemeblowanie zrobić :eviltong:, bo taka klatka to super sprawa...[/quote] Dużo, niedużo, ale jaki Lisica ma full wypas :diabloti:
  23. Przy Korku mało kto chyba jest Duży ;)
  24. [quote name='bonsai_88'] Zapomniałaś napisać, że mokra były :diabloti:[/quote] Właśnie - to dowodzi, że nie dość że trzymasz ja na balkonie, to jeszcze bez zadaszenia! :diabloti:
×
×
  • Create New...