Czyli jest dobrze i mamy nadzieję, że będzie jeszcze lepiej. :lol: Ale ogłoszenia zostawiam, żeby nie zapeszyć! Poproszę zdjęcia ze spotkań spacerkowych:painting:. Jestem z Wami duchem! :ghost_2:
Andrzejek ma obecnie jedno allegro niewyróżnione i ogłoszenia, które podałam odświeżam. Ale skoro nie było ani 1-go :flaming: telefonu tzn., że w jego przypadku trzeba dużo intensywniej działać. Nie wiem dlaczego przez amstaffowe ciotki jest ignorowany?
Przypominam sobie jak z moją Szilą - bokserką z autobusofobią, jeździłam autobusem do weterynarza. Koszmar, nawet na stojąco musiałam mieć ją na rękach a raczej na głowie. A ludzie nawet nic nie mówili tylko patrzyli na całą akcję z przerażeniem a wręcz obrzydzeniem.
[quote name='Monika z Katowic']Witaj Bakusiu! Jaki śliczny jesteś.
[IMG]http://tmp4.glitery.pl/obrazki/51/89/4-glitery_pl-Monika3333-466.jpg[/IMG][/QUOTE]
Jakie super zdjątko Monika skonstruowała. Przedtem je przegapiłam!
[quote name='wtatara'] musze sie iść kapać z Kodim. Nie mam innego wyjścia. [/QUOTE]
No to nasz psiuniek ma dzień pełen atrakcji.
[quote name='wtatara'] Jest bardzo grzeczny. Taki kochany Misio do przytulania. Żałujcie ze go nie macie.JEST PIĘKNY [/QUOTE]
No, że piękny to widać. Wyobrażam sobie że w rzeczywistości jeszcze piękniejszy. A do tego jeszcze grzeczny!?! Nowy domek napewno będzie nim zachwycony! Aż mi się ryczeć chce!
Ja przez tego Fąfla spać nie mogę. Jak będą zdjęcia z domku to się może uspokoję. Pierwszy chętny wziął innego pieska ze schroniska. Potem dziewczyny nie dały go do kojca. Potem facet z allegro nagle przestał pisać i ostatnio kobieta napisała, że chętnie weźmie Kodiego jeżeli jest nie wykastrowany :wallbash: Teraz już nie przestaję trzymać za niego kciuków!