Nie mogę uwierzyć, że Kajeczka ma szansę na hotelik! Strasznie się cieszę. Na razie deklaruję 10 zł, bo krucho z pieniędzmi, ale postaram się coś dorzucić. Knuję też bazarek wspólny dla Kaji i Andrzejka z mojej sygnatury (prośba o zajrzenie do niego i chociaż podnoszenie na duchu).