Jump to content
Dogomania

leni356

Members
  • Posts

    8296
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by leni356

  1. Dziewczyny, czy widziałyście ostatnio tego kudłacza w schronie? Jest jeszcze? [url]http://img509.imageshack.us/img509/6654/psiaki055.jpg[/url] Czy jest jakaś szansa sprawdzić ile on ma w kłębie?
  2. Misia nr 49 zniknęła ze strony schroniska
  3. [quote name='Dogo07']Nie bardzo wiem co masz na myśli.[/QUOTE] Jeśli chcemy wątek dyskusyjny to trzeba założyć nowy, tam będzie mozna poruszać wszelkie tematy. Taki wątek dyskusyjny kudłaczy. Ten wątek założyłam dla kudłaczy i tu zostają zdjęcia + opisy + ogłoszenia kudłaczy
  4. [quote name='Dogo07']Leni , wydaje mi się że łatwiej bedzie przenieść info i zdjecia z trzech pierwszych stron na nowy wątek. A tutaj reszta zostanie tak jak jest. No chyba że mod potrafi przenieść ponad 150 stron wątku na nowy .[/QUOTE] Nie, nie ma szans. Wiesz ile to jest roboty? Na nowym wątku można robić nowy content. Tu zostają zdjęcia i info o psach
  5. [quote name='magdola']Zadzwonię jutro po pgrzebie... Chyba mnie nie będzie jutro na necie... bo po południu do pracy, chyba że w międzyczasie , ale czwartek wolny :)[/QUOTE] Super. No to tylko czekać teraz :)
  6. [quote name='Deszczowyjka']Chciałabym dorzucić się do transportu Baki. Czy ktoś mógłby mi wysłać na pw numer konta, na który mogę przelać kasę? :) Trzymam kciuki, pieseczku! :loveu:[/QUOTE] Dziękujemy :) Chyba Ana zbiera na swoje konto to podeśle numer
  7. A może: 1. Wątek Skarpety kudłaczy - w takiej formie jak jest 2. Wątek dyskusyjny kudłaczy w potrzebie 3. Ten wątek , a na nim: - zdjęcia i informacje o psach - tak jak jest, tylko uzupełnić informacje żeby przy każdym kudłaczy były kompletne - spis psów do adopcji na początku - tak jak jest - pierwszy post tak jak jest - ogłoszenia kudłaczy
  8. Czyli jak w końcu z wątkami i co na którym? Bo na razie czuję się tak: :huh: :lol: 1. Wątek Skarpety kudłaczy zostaje w takiej formie jak jest. Kropka. Nawiasem mówiąc prosiłam moda o przeniesienie wątku do Akcji, ale chyba nadal nie przeniesiony 2. Tworzymy wątek dodatkowy - z czym? 3. Ten wątek - z czym? Na pewno zdjęcia + lista na początku + pierwszy post z linkami i Kudłaczami w DS
  9. [quote name='mshume']A moze jeden wątek z tym tytułem i tam tylko opisy i zdjecia, a drugi dyskusyjny pt: rozmowy o kudlaczach w potrzebie?[/QUOTE] Często rząglujemy numerami psiaków bo imiona czasami sie plączą, wiec musi być dostęp do listy z psiakami tej z pierwszej strony. Nie wiem jak to zrobić. Chciałam założyć wątek marketingowy kudłaczy i na pewno to zrobię bo chodzi mi nie tylko o dodawanie psów, ale też ogłaszanie, bazarki, inną promocję - na tym nowym wątku będziemy zastanawiać się jak jeszcze lepiej szukać domów kudłaczom, wrzucać wszelkie pomysły odnośnie promocji. Bo na razie ciężko znaleźć który psiak ma już ogłoszenia i gdzie. Chciałam większej przejrzystości: - tu tylko dodawanie nowych psów i info o psach w DS - nowy wątek kudłaty od spraw promocyjnych i ogłoszeń - trzeci wątek jest tylko i wyłącznie wątkiem rozliczeniowym skarpety kudłaczy, tam nie chcę nic więcej bo się pogubię Co sądzicie??
  10. [quote name='Mantis']Leni, też się piszę do pomocy. Proszę mi przydzielić kudłate od - do i zagonić do roboty :cool3:[/QUOTE] Dzięki za pomoc :) Kto jeszcze się zgłasza? na razie jest nas 3: Mamanabank Mantis leni Może jeszcze ktoś?
  11. [quote name='malagos']Za to o Gajanę nikt nie pyta....[/QUOTE] Wrzucę Gajankę na psydoadopcji
  12. [quote name='golf']w hoteliku o ktorym pisalam 10 zl plus karma. Hotelik jest w Jeziorku k.Wawy. "Mam" tam 3 psy, szalu nie ma, ale ciepla buda i pełny brzuszek gwarantowane, no i ja mam niedaleko ;P[/QUOTE] Czyli wychodzi jakieś 300 zł miesięcznie plus karma?
  13. [quote name='mamanabank']a może jest możliwość, żebyś sama została LENI modem swojego wątku?[/QUOTE] To najlepszy pomysł, tylko jak to załatwić?
  14. [quote name='Dogo07']Ale jakie to posty nic nie wnoszace, przeciez dzieki temu wszystkiemu ten watek wlasnie zyje .[/QUOTE] Nic nie wnoszą posty z cytowanymi zdjęciami, a zajmują czasami pół strony. Albo posty typu "jaki śliczny" też nic nie wnoszą. O to nam chodziło. Ważnych informacji czy nowych psów nie chcemy usuwać
  15. [quote name='mamanabank']w nowej wersji dogo każdy sam może usuwac swoje posty[/QUOTE] Tak, wiem ale to kupa roboty wysyłać pw do każdego z nr postu do usunięcia :( do admina wystarczy jeden pw ze zbiorczą liczbą postów do usunięcia. Tak mi się wydaje, to dużo mniej roboty
  16. [quote name='olga7']Leni - a ten Bugi nie przypomina Ci jakoś naszego Argosa - z Legnicy a potem od BajkiB - tego w typie jagdt terriera? I tego co miał kilka chętnych domków -ale w każdym co najmniej 2 koty albo i wiecej ? Mial pecha do tych kotow -wyjątkowego . Bo on bardzo łowny jest chlopak - nie tylko na koty. Jak to myśliwski pies. W koncu doczekal się domu bez kotów jednak .:razz:[/QUOTE] Tak, sądzę ze Bugi też by koty gonił, jak Argos. Trzeba ogłaszać, Argos długo szukał domku, ale się w końcu znalazł. Trzeba zaprosić Jaszę na wątek, na ma dobrą rękę do ogłoszeń, przynosi szczęście psiakom
  17. [quote name='Poker']a może poprosić dziewczyny o wykasowanie postów nie wnoszących niczego konkretnego do wątku , zmniejszy to choć trochę wątek.[/QUOTE] Też o tym myślałam, tylko jak to zrobić? Wysyłać pw z nr postu do wykasowania do każdego czy zrobić listę postów do wykasowania i wysłać jedno pw do moda?
  18. [quote name='mamanabank']dlatego lepiej, żebyś nie robiła tego sama, podzielmy, się, niech każdy złapie 20 stron wątku albo 20 psów z listy, jestem chętna do pomocy, bo niedługo na wózeczku będziesz jeździć. I każdy może dodac takie info do swoich psów i wysłać na PW[/QUOTE] Dzięki Wam że jesteście :)
  19. Zdejmuję w takim razie: Lenę nr116 białego pudelka od Ocelot Juri z Konina I życzę psiakom super domków
  20. Zaczęłam już dodawać na pierwszej numery postów, linki do zdjęć, namiary, ale przy 185 stronach wątku to wiecie ile to trwa, tym bardziej że sporo z tego to cytaty zdjęć zajmujące tylko miejsce i rozwlekające wątek jak gumę Pewnie w ciągu tygodnia uda mi się dogrzebać do reszty info o psach, jeśli czegoś nie znajdę to napiszę których psów mi brakuje
  21. U Jamora chyba 13 zł. Może jeszcze u Astaroth zapytać? Warunki super, pod Warszawą
  22. [quote name='brazowa1'] Piesek nazywa się PUKIEL.Błąkał sie po osiedlu,spał na klatkach schodowych-prosił szczekaniem ludzi o wpuszczenie.Musiał mieszkać w bloku.A potem ktoś zadzownił do schroniska,pieska zabrano.Nikt go nie szuka. Wspaniały piesek. telefon kontaktowy 727 431 933,do mnie.[/QUOTE] Brazowa, podałam pani telefon do Ciebie. Ona ma już pudelka 3,5 letniego
  23. [quote name='Dogo07']Leni a to nie ten od brazowej ? Ten czarny ?[/QUOTE] O chyba tak, dzięki
  24. [quote name='mshume']Z tego co czytam, to jest DT koło Warszawy w Serocku. jest tam Lena[/QUOTE] Lena jest w hoteliku, gdzie za karmienie biorą spore pieniądze.. Bardziej chodziło nam o kogoś kto wziął jakąś bidę na darmowy dt, dorzucilibyśmy się karmą
  25. [quote name='nika28']Szejk pod koniec tygodnia jedzie do super domku w Krakowie, więc można już zdjąć go z pierwszej strony ;)[/QUOTE] Dobrze, zdjejmę go jak będzie w domku. Poprosimy o zdjęcia z nowego domu
×
×
  • Create New...