Jump to content
Dogomania

leni356

Members
  • Posts

    8296
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by leni356

  1. Jeju, ale bidulek :( Oni we trójkę wyglądają super
  2. A jak się czuje Tofik w nowym domku? Laro, napisz coś jeśli wiesz
  3. PILNIE potrzebny transport dla pudelka na trasie Cieszyn-Rybnik, DT CZEKA wpisałam już w tytule Link do wątku pudelka: http://www.dogomania.pl/threads/175544-Straszna-bida-pudelkowata-trafiA-a-do-schronu-POTRZEBNY-DOM-TYMCZASOWY/page24
  4. [quote name='ocelot']No to ja podrzucę:) Dzisiaj na spacerku był kudłacz nasz jeden Chojrak. Potem zdjęcia piękne ze spaceru. Tylko nie wiem dorzucać na wątek czy do Leni? Całkiem inny pies niż w boksie i nareszcie go widać:) Uśmiechnięty, zadowolony, spragniony pieszczot i wcale nie bojaźliwy i dziki. Czyli tylko w boksie tak.[/QUOTE] Podeślij mi na pw linki do zdjęć
  5. Jeszcze Dea jest z Cieszyna
  6. aka sama sytuacja jest w Swarzędzu i chyba w Mysłowicach :( Może Ewie też pozwolą zrobić parę fotek
  7. Gdzie szukamy transportu? Cieszyn-Rybnik? napiszę też na kudłaczach w tytule. No musi się udać
  8. W niedzielę jest pracownik, w ogóle on tam na stałe jest. Ale nie wyda żadnego psa, kiedyś byłam po Fifkiego w niedzielę i wróciłam z niczym
  9. No właśnie?? Wczoraj go można było wyciągnąć, dzisiaj niedziela, a to schron prywatny i w niedzielę nie wydaje psów. Nie ma co czekać, tylko na jutro rano załatwiać transport i go zabierać. Temperatury takie niskie więc z nim będzie tylko coraz gorzej.. Kto może go przewieźć? Zofija chyba nie ma często dostępu do netu
  10. [quote name='kizimizi']ja go wstawiałam do juzwiaków, ponow i jakos tak na b Briardy? Poczekajciejuz sprawdzam. A wiec: [url]http://www.dogomania.pl/threads/146539-JuA-aki-i-juA-akopodobne-w-potrzebie-czekajAE-na-dom/page21[/url] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/115407-Briardy-w-potrzebie/page14[/URL][/QUOTE] Oki. Będzie też na Kudłaczach
  11. Zrobiłam ulotki papierowe, wywieszę też. Mogę podesłać komuś na maila jeśli ma dostęp do drukarki
  12. Nie wiem czy pamiętacie taki serial Gilmore Girls? Tam grał Polski Owczarek Nizinny o wdzięcznym imieniu Paul Anka. Pedro wygląda identycznie [IMG]http://www.gilmoregirlsnews.com/files/2009/03/gilmore-girls-fight-face-11.jpg[/IMG]
  13. On nie ma nic z jużaka, to PON albo mix PONa
  14. On jest średniej wielkości, pewnie taki dla średniaka. Może Malwi go mierzyła?
  15. Pewnie że tak, dlatego ja nic nie pisałam do tej pory, bo nie mam żadnych konkretów.
  16. Ta pani ode mnie się nadal zastanawia, ona ma już jedną pudliczkę, więc nadal myśli. Do jutra da odpowiedź
  17. Czy są jakiekolwiek informacje o Fokusie? choćby ile ma lat? Chciałam mu porobić ogłoszenia [IMG]http://img338.imageshack.us/img338/3148/p1040465q.jpg[/IMG] [URL="http://img338.imageshack.us/img338/3148/p1040465q.jpg"][/URL]
  18. Malwi, kiedy będziesz w schronie? alb zadzwoń może żeby mu wsadzili jakieś kocyki ZIMNO :placz::placz:
  19. [quote name='Rodzice Maciusia :)'] No i myślę, że jak już sprawa pójdzie daleko to trzeba delikatnie nalegać na dołożenie do transportu i sterylki (akurat w przypadku Limby to po ptokach :) )[/QUOTE] Niby tak, ale wydatków na Limbę jest sporo - choćby szczepienia i odrobaczania, transport, karma - trzeba poprosić bo na pewno ludzie wolą psiaka z dt niż ze schronu, za wszystko musieliby zapłacić sami. No i nam trochę ulży finansowo - można by te pieniądze przeznaczać na kolejne psy, więc pomysł super
  20. [quote name='_ogonek_']Wpadłam tu przez tytuł. Wiem że z Katowic jest Bjuta. Napiszcie do niej, z pewnością pomoże jak tylko będzie mogła. Dzięki :) Na wizytę idzie Ihabe :loveu: Uzupełniłam w pierwszym poście Kudłacze w DT i hotelikach Dodam jeszcze Frytkę jak będzie już u Mantis :loveu: Czy imię zostanie?
  21. Kudłaczek, nie wiem czy był już wstawiany, dodam na nowy wątek http://www.dogomania.pl/threads/175205-BA-agaA-o-pomoc-na-A-rodku-ulicy-Felix-prosi-o-dom-o-serce-Radomsko
  22. [quote name='Mantis']Frytka na gościnnych występach w stolicy :)
  23. Super wiadomość. A co z tym domkiem w Pile? Może inny kudłacz się spodoba? była już wizyta? W sprawie Gucia dzwonił jeszcze pan z Otwocka - podeślę mu inne kudłacze i poszukam kto mógłby ewentualnie sprawdzić domek
×
×
  • Create New...