Jump to content
Dogomania

leni356

Members
  • Posts

    8296
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by leni356

  1. Martwi mnie Mania :( Ona była takim skulonym kłębuszkiem w schronie, nie ruszała się :( w dt zaczęła się otwierać i teraz taki SZOK, co tu robić??
  2. [quote name='zerduszko']A pw do wiesio wysłałaś? tak, tylko czy doszło? nic nie dostałam a dogo szwankuje :(
  3. [quote name='maciaszek']Mania też jest w schronisku... Możesz się Laro jutro dowiedzieć jakie numery schroniskowe mają obie sunie? I czy są na kwarantannie czy na ogólnych boksach? Masz gdzieś może link do wątku Mani?[/QUOTE] Wątek Mani: [url]http://www.dogomania.pl/threads/171920-Czy-to-sznaucerka-kA-ebek-strachu-juz-w-DT/page43[/url] Dajcie znać jak coś będziecie wiedzieć :(
  4. no właśnie :( co teraz zrobić
  5. Czy ktoś mógłby zrobić ogłoszenia Mani? Są śliczne zdjęcia z dt - post #403 http://www.dogomania.pl/threads/171920-Czy-to-sznaucerka-kA-ebek-strachu-juz-w-DT/page41 moze znajdzie się coś dla niej :(
  6. [quote name='matrioszka2']Druga to ta, o której pisała ewajanka, że siedzi ze szczeniakami [url]http://img190.imageshack.us/img190/7769/obraz049du.jpg[/url][/QUOTE] OK. I kto ją weźmie w Warszawie? gdzie ona ma trafić?
  7. [quote name='Madallena']leni365 popros moda o usuniecie tych postow skoro wesio nie moze ... zaraz obejrze to male co trafilo z powrotem do schronu. Jak tak mozna! to najgorsze co moze psiaka spotkac!!![/QUOTE] To małe jest średniej wielkości, czarna i a la PON
  8. [quote name='Madallena']leni365 popros moda o usuniecie tych postow skoro wesio nie moze ... zaraz obejrze to male co trafilo z powrotem do schronu. Jak tak mozna! to najgorsze co moze psiaka spotkac!!![/QUOTE] Ja nie wiem czy Wiesio nie może, on się tu nie pojawia. A mod kiedyś mówił że nie usuwa postów, chyba że zgłoszę jako raportowanie
  9. [quote name='Talcott']Jej ale dlaczego nie powiadomiła nikogo wcześniej?:placz: Nie, nic nie wiadomo. Dowiedzieliśmy się z wątku Blacky, to inna sunia która była u Wiewiórki na dt, też w schronie: http://www.dogomania.pl/threads/139319-Blacky-juA-w-dt-szuka-ds-Katowice-POTRZEBNE-NOWE-OGA-OSZENIA
  10. [quote name='E-S']Bianka0 i Danka1234 napisały, że biorą "JE" pod opiekę, te obie jamnikowate. Np post 1442. Jadę teraz na trochę do pracy. Ewa[/QUOTE] Ja odczytałam "ją" - jedna ma dt, a druga gdzie pojedzie? To chyba trzeba ustalić. Madallena mówiła ze mało miejsca jest w tym samochodzie który jedzie do Warszawy
  11. Wiesio nie wykasował postów na wątku dla kudłaczy, co mam robić?? Nie dodam żadnych nowych psów dopóki tamte posty nie znikną. Nie po to spędziłam kilka dni na przenoszeniu psiaków żeby teraz drugi wątek się zagracił. Poradźcie co zrobić? Właśnie się dowiedzieliśmy że Mania wylądowała w schronisku z dt u Wiewiórki :placz::placz: Ona się już zaczęła otwierać, a teraz znowu trafiła do schronu. Potrzebny PILNIE jakiś tymczas dla niej. POMÓŻCIE, może macie jakieś pomysły?? http://www.dogomania.pl/threads/171920-Czy-to-sznaucerka-kA-ebek-strachu-juz-w-DT/page42
  12. Do Malagos ma jechać jedna jamniczka, ta szkieletor. Jest jeszcze druga?? gdzie ona pójdzie?
  13. Bela, podaj link do wątku Blacky, nie mogę odnaleźć. Kurcze o co chodzi :(
  14. Taka ślicznotka czeka w schronisku w Białymstoku: http://www.dogomania.pl/threads/57467-BiaA-ystok-wAE-tek-zbiorczy-mamy-przepeA-nione-DT
  15. [B]Zapraszam na wątek kudłacza Finnigana, który niedługo zacznie nowe życie w hoteliku u ZuziM: [/B] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/176655-KudA-acz-Finnigan-smutek-i-tAE-sknota-ZBIERA-NA-HOTELIK[/URL]
  16. Miejsce na zdjęcia z hoteliku i ogłoszenia
  17. Nowe zdjęcia Finiego. Bidoczek czeka.. i prosi o grosik.. Stałych deklaracji nadal brakuje - potrzeba jeszcze 80 zł miesięcznie. Fini bardzo prosi, on tak bardzo się garnie do człowieka.. [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/46829159c74415580b5449297c80fe1c,14,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/15cf947e3c8e8f2ce2142fde5fc30b0e,14,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/9caf41383f8eaef8d181cbf3c9c02e9e,14,19,0.jpg[/IMG]
  18. Tekst do ogłoszeń i zdjęcia: [B]Szukasz kudłatego przyjaciela? Finnigan to pies idealny…[/B] Młodziutki, około 2-leni Fini jest psiakiem w typie polskiego owczarka nizinnego. Jest średniej wielkości. Fini został wyciągnięty ze schroniska i okazał się przesympatycznym, łagodnym i wesołym psiakiem. Chętnie stanie się miłym towarzyszem spacerów. Kocha ludzi, dobrze toleruje koty i inne psy. Czeka na swój nowy, wymarzony domek. Długa, jedwabista sierść będzie wymagała odpowiedniej pielęgnacji. Nowemu opiekunowi odwdzięczy się bezgraniczną, psią miłością.. [U]Fini został wykastrowany.[/U] W sprawie adopcji Finiego można kontaktować się mailowo lub telefonicznie: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] 791 949 077 Zdjęcia z hoteliku. Więcej zdjęć albumie: [URL="http://zuziam.fotosik.pl/albumy/724655.html"][COLOR=blue][B][I]ALBUM FINNIGANA[/I][/B][/COLOR][/URL] [IMG]http://images46.fotosik.pl/247/638b6ffbb3ca4203med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/244/6fe6d53adf1b5451med.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/135/aa5e6458c307f777med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/248/62a668849816c17fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/244/e29d470b4ec5384amed.jpg[/IMG]
  19. Smutasek ma zaledwie 2 lata, w schronisku stoi zawsze przy kracie wciskając pysk między szczebelki i patrzy tęsknie za człowiekiem... Sierść kudłacza jest już w fatalnym stanie, szybko z takiego futra robią się dredy. Do tego siedzi w boksie, w którym są wciąż bójki, dwa pozostałe psy ciągle się o coś gryzą, on zawsze z boku, tylko zęby szczerzy czasami na tego najbardziej zadziornego kolegę z boksu. Nazwaliśmy go Finnigan -[COLOR=SeaGreen] [COLOR=DarkOrange][B]Fini [/B][/COLOR][/COLOR] Na tą kupkę nieszczęścia czeka miejsce w hoteliku u ZuziM. Częściowo za kudłacza będzie płacić Skarpeta Kudłaczy - jednak nadal brakuje stałych deklaracji. [COLOR=RoyalBlue] [/COLOR] [COLOR=RoyalBlue][B][COLOR=RoyalBlue]Wszystkich którzy kochają kudłacze prosimy o grosik do skarpetki Finnigana.. [/COLOR] Banerek: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/176655-KudA-acz-Finnigan-w-hoteliku-u-ZuziM-SZUKAMY-DOMU"][IMG]http://s6.tinypic.com/35n8nrk_th.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=Green] [/COLOR] [/B][/COLOR][COLOR=Green][B]Deklaracje:[/B][/COLOR] 200 zł/miesiąc - Skarpeta kudłaczy 20 zł/miesiąc - Lucyna 50 zł/miesiąc - Talcott 10 zł/miesiąc - Zerduszko 50 zł/miesiąc - Asia 20 zł/miesiąc - Basia ----- 350 zł/miesiąc [B][COLOR=RoyalBlue]Wpływy:[/COLOR][/B] 200 zł - Skarpeta kudłaczy (styczeń) 150 zł - malibo57 34 zł - E-S 34,50 zł - bazarek Zerduszko 20 zł - pani Basia 30 zł - pani Grażyna ------- 468,50 zł [B][COLOR=RoyalBlue]Wydatki:[/COLOR][/B] 350 zł - hotelik Finnigana od 13.01 do 12.02.2010 35 zł - maść do uszu 50 zł - transport Finiego do hoteliku ------- 435 zł [B][COLOR=RoyalBlue] [COLOR=DarkOrange]Różnica:[/COLOR] [/COLOR][/B]33,50 zł [COLOR=Blue][U][B]ROZLICZENIE:[/B][/U][/COLOR] Po Finim zostało 115,50 zł u Zuzi + 33,50 zł w jego skarpecie, czyli łącznie [B]149 zł[/B] - całość przekazana na konto Tibbiego: [url]http://www.dogomania.pl/threads/179366-MaA-y-kochany-kudA-acz-Tibbi-juA-w-hoteliku-u-ZuziM-potrzebne-fundusze[/url] [SIZE=3][B][COLOR=RoyalBlue][COLOR=Green]Serdeczne podziękowania dla wszystkich darczyńców [/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE]:loveu: Prosimy o grosik dla kudłacza..[COLOR=RoyalBlue][B] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/5fb186edabd8c17b36efa0b4bc0c576b,14,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/9f7986e259f84d1d4b6ecff0c2a8d6bb,14,19,3.jpg[/IMG] [/B][/COLOR]
  20. [quote name='Dogo07']Ale zobacz jakie ten Stefan ma warunki :(.[/QUOTE] Stefan jest chyba średnim psiakiem
  21. Podeślę, dzięki. Domek jest do sprawdzenia jeszcze, szukam osoby na wizytę do Głogowa
  22. Pamiętacie ze jeszcze Magia ma jechać do Malagos? Może by się udało za jednym zamachem wziąć obie? bo nie wiadomo kiedy kolejny transport do Wwy byłby
  23. [quote name='Madallena']Ja ja odbiore. Prawdopodobnie tez za zwrotem kosztow bede mogla zawiezc ja do malagos. Na 100% bede wiedziala jutro wczesnym popoludniem[/QUOTE] Czekam na info czy ktoś będzie jechał tam, może w sobotę
  24. [quote name='malagos']Na razie nie myślę o finansach, i tak koszt dt u mnie to pokrycie kosztów karmy. Jest jakaś sznasa na ocalenie tej jamnisi? To znaczy, zabranie jej ze schroniska zaraz, dziś, jutro? Już sam dowóz do Warszawy to połowa zwycięstwa.[/QUOTE] A miałby ją kto odebrać w sobotę z Warszawy?
×
×
  • Create New...