Jump to content
Dogomania

leni356

Members
  • Posts

    8296
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by leni356

  1. [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=915048760[/url]
  2. [quote name='Tola']Mięta bedzie u zadry. Ale nie mozemy wtedy zabrac Lady z mojego podpisu:-(:-([/QUOTE] A mają wątki? może znajdzie się inny dt dla jednej i drugiej
  3. Jutro zadzwonię do Finiusia, bo ostatnio historia z Kacperkiem nas powaliła :( nie miałam siły na nic :( Tibbi będzie miał zaraz allegro
  4. [quote name='Tola']Pani wyjezdza:-([/QUOTE] Ale co z sunią?
  5. O rany, co z Talcott? Bardzo się cieszę z dobrych wieści o Chester, nareszcie bidulka się lepiej czuje
  6. [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=915048574[/url]
  7. Fajnie taki wesoły dom :evil_lol: właśnie robię allegro dla Bajeczki prosimy o pomoc z ogłoszeniami
  8. [quote name='zadra']Mięta tylko do piątku w DT.Taka mił suczka,a nikt się nia nie interesuje.[/QUOTE] Jak to tylko do piątku? a co potem?
  9. [quote name='magdola']czy jest jakies cudo podobne do goldena ? i lubiace koty..... i w miare mlode...[/QUOTE] JEST: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179546-BiaA-a-puchata-kulka-MISIEK-szuka-domu[/URL] [IMG]http://images35.fotosik.pl/112/84479248ed35ff9bmed.jpg[/IMG]
  10. Ja nie rozumiem dlaczego pies z problemami był ogłaszany jako "pies rodzinny". Zrobiłam mu allegro, zgłosiły się 2 rodziny z dziećmi (bo pies rodzinny) i jeden pan któremu Gucio się podobał, ale razem z żoną woleli psa nad którym mogliby popracować, który wymaga socjalizacji, bo mieli w tym doświadczenie (z poprzednimi psami), z Gucia zrezygnowali. Jak to nie ma sensu pisać że ugryzł - tego też nie rozumiem. Przecież każdy adoptujący musi wiedzieć o psie wszystko, inaczej kończy się tak jak z Guciem - w schronie. Eh, to jest :shake:
  11. allegro: [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=915046330[/url]
  12. [quote name='elinka']leni, 50zł ode mnie od razu dałam Pati do ręki jak przywiozła do mnie Maję, więc moja wpłata już do Ciebie nie dotrze ;)[/QUOTE] Oki to dopiszę :)
  13. Znacie kogoś z Belgii? osobę lub stowarzyszenie które sprawdza domy ewentualnie? Dla Łazika: [url]http://www.dogomania.pl/threads/179438-A-azik-Wili-cudny-kudA-acz-szuka-domu-Szukamy-transportu-WROCA-AW-ZGORZELEC[/url]
  14. Jest na Dogo ktoś z Belgii?
  15. [quote name='haliza']Ha, ha to była moja mama - niestety nie kręci się koło mnie forsiasty facet :grin: a może było by to jakieś rozwiązanie :laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2: Malutka jest cudna - po kąpieli rewelacja :loveu:[/QUOTE] Haliza, jeszcze nie doszła wpłata, może jutro będzie. Maja bardzo dziękuje za pomoc :loveu:
  16. Deklaracje i wpłaty dla Mai: 50 zł leni356 - doszła wpłata 50 zł ewtos - doszła wpłata 30 zł - afik - doszła wpłata 30 zł + 20 zł haliza 50 zł elinka
  17. [quote name='Talcott']Leniiiiiiii konto plizzzz - pisałam że mi " wcięło" Pewnie, że nie chce wychodzić - dość się namarzł.[/QUOTE] oo zaraz wyślę. sorry, jestem nie do życia po weekendzie :(
  18. Odetchnąć to dopiero będzie można za parę dni. Kasia, nie wiem czy wet dał mu coś na ten katar?
  19. Rozmawiałam z panią rano, żadnych objawów poza tym lekkim katarem nie ma, pani jest w kontakcie z wetem, oczy w porządku, nie ma gorączki. Oko jest do zaszycia
  20. [quote name='mshume']To tak zrobię, podobno ją odrobaczali w końcu grudnia. A jaki środek polecasz?[/QUOTE] Dolpac zabija wszystkie pasożyty, te zwykłe tabletki na odrobaczanie często są nieskuteczne na niektóre robaki. Wyślij numer konta, będzie coś ze skarpety kudłaczy
  21. Transport już jest, brakuje kontenerka w którym mógłby jechać z Katowic do Wrocławia. Jak to zorganizować? nie wiecie kto ma pożyczyć?
  22. [quote name='zerduszko']On rozmawiał z leni, chyba z innego ogłoszenia dzwonił ;)[/QUOTE] Ja przekazałam panu tyle co wiem z wątku o Atosie, nie mam żadnych więcej info o nim
  23. Moja tymczasowiczka zamieszkała u Polki w Holandii, dowiadywałam się dokładnie - szczepienie p/wściekliźnie musi być ważne minimum miesiąc, ale przy wyrabianiu paszportu muszą zaszczepić, więc wychodzi na to że miesiąc po wyrobieniu paszportu pies może wyjechać. Tak było w Warszawie. Jeśli inna lecznica nie musi szczepić przy wyrobieniu paszportu to tylko ważność szczepienia 1 miesiąc. No i czip
  24. A coś więcej o sobie powiedziała? To jest Polka? Jest w ogóle ktoś z Belgii na dogo?
  25. [quote name='mshume']Leni,trzebaby zmienic tytuł wątku :([/QUOTE] Trzeba czekać na założyciela wątku
×
×
  • Create New...