Jump to content
Dogomania

leni356

Members
  • Posts

    8296
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by leni356

  1. [quote name='Klementynkaa']czy nadal potrzebujecie transportera? ja mam kennel, wprawdzie na dobermana ale łaizk tez się zmieści ;) tylko czy to wszystko zmieści sie do auta? jakby co to prosze pisać.[/QUOTE] Dziękujemy bardzo, dzisiaj dowiem się wszystkiego, więc dam znać
  2. Jakie pocieszne panienki :) Bajka wygląda jak małe lwiątko, chyba też jest młodziutka?
  3. W domku na Żoliborzu nie ma małych dzieci, tylko dorosły syn, jutro będę na wizycie - wszystkiego się dowiemy. Moja sunia też czasami warknie jak się ją np chce przesunąć jak śpi, mimo tego warczenia do dzieci jest bardzo łagodna. Pytałam szkoleniowca - psy po schronie często mają takie reakcje zakodowane, warknięciem odgania się inne psy, ten który pokaże że jest słabszy może być męczony. Ja zawsze ostrzegam ludzi że decydując się na psa ze schroniska trzeba mieć świadomość wielu rzeczy. Chcę Mai znaleźć najlepszy domek, taki jak ma u Elinki
  4. Ja też padłam z wrażenia :) Bosko wygląda a życie ma wprost bajkowe
  5. Czy suni nr 29 już nie ma? [url]http://img195.imageshack.us/img195/5311/29ae.jpg[/url]
  6. To kudłate pierwsze z lewej co to jest? [IMG]http://images8.fotosik.pl/201/c004efa195858b0fmed.jpg[/IMG] [URL="http://images8.fotosik.pl/201/c004efa195858b0fmed.jpg"][/URL]
  7. A jak z czesaniem Tibbiego? Polubił szczotkę choć trochę?
  8. I jeszcze kilka: [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/5a1bef992d750fbdd2f6fbc3fb6d78c5,14,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/8b5447ec8be0416e454b936a2280b7f9,14,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/def7baad1841ffa482c2bc0bf6876c32,14,19,0.jpg[/IMG]
  9. Fotki Boba w nowej fryzurze :razz: [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/114090c288bb77af020a2f15258a8d4d,14,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/630ead601ee63175976a63afb87728cf,14,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/b7329620ad419e0d0a248c35748cd0ac,14,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/1585ca68d8c041197850e5ca7fc01fc6,14,19,0.jpg[/IMG]
  10. W czwartek wieczorem jestem umówiona na wizytę przedadopcyjną w bardzo obiecująco zapowiadającym się domku. Zielony Żoliborz, w pobliżu park, a pani przemiła
  11. No to trzeba zbierać fundusze. Porozsyłajcie wątek do kogo możecie, ja też powysyłam
  12. Świetna fotka :) Bosko wygląda Lala, fajny ma domek
  13. Pani przedłuży jutro Łazikowi hotelik, dziękujemy bardzo
  14. Bardzo się cieszę . Suni też będę robić ogłoszenia oczywiście. Trzeba jej dać jakieś imię Mam pytanie jeszcze o tego drugiego kudłaczka w Dłużynie - widziałaś go może? On też podobno taki biedaczek
  15. Wczoraj dostałam nowe zdjęcia Boba od Wiolety, zaraz wstawię. Bob wygląda cudnie :loveu:
  16. Dziś rozmawiałam z panią z Belgii zainteresowaną Łazikiem - wrażenie bardzo dobre, przemaglowałam panią dokładnie, jeśli się nie zrazi totalną inwigilacją to będzie ok. Mam do sprawdzenia kilka miejsc podanych przez panią, schronisko dla koników w którym pracuje, poproszę koleżankę z Holandii o pomoc bo sama nie mówię ani po francusku ani po flamandzku. Jeśli ten dom okaże się w porządku to na wizytę poadopcyjną pojadę sama w maju, bo mam w planie podróż. I teraz pytanie - czy jest w ogóle sens Łazika przewozić w piątek? Ciągłe wożenie też jest dla niego stresujące. [B]kuba123[/B], czy jest możliwość przedłużenia hoteliku Łazika w Katowicach o tydzień?
  17. Dopiero jeden dzień ogłoszenia, więc jeszcze wszystko przed nami :) Małgosiu, jak on się zachowuje do innych psiaków? czy ma jakiekolwiek dominacyjne skłonności?
  18. Uroczy kudłaczek :)
  19. Nowe zdjęcia Mai można podziwiać w 3 poście. Jest przecudna :)
  20. [quote name='mshume']Dziewczyny, martwię się o moją tymczasowiczkę Biancę, obudziła się rano i zachowuje się jakby nikogo nie poznawała, chodzi zgięta w pół i podsypia.Wczoraj była radosna,widziała ją wetka :([/QUOTE] Zadzwoń do weta, zapytaj
  21. Może w Katowicach mają pożyczyć kontenerek?
  22. Nie załatwia się w domu, zachowuje czystość, to że do mieszkania się nie nadawał to jakaś bzdura
  23. Mogę podmienić tekst, tylko dajcie znać na jaki
×
×
  • Create New...