Jump to content
Dogomania

leni356

Members
  • Posts

    8296
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by leni356

  1. Kudłacik jest też na kudłaczach. Dodam nowe zdjęcia
  2. [quote name='Tola']Czy są telefony w sprawie slicznotki?[/QUOTE] Na razie jest 2 obserwatorów na allegro, czy ktoś dzwonił to Mantis powie. Bardzo prosimy o pomoc w ogłaszaniu Bajki. Ja wysyłam domkom, ale na razie wszyscy z południa i nie mają jak przyjechać
  3. Natasza ma 2 obserwatorów na allegro. Jutro zrobię allegro dla pozostałych klusek
  4. Ale cudnie ma chłopak :multi::multi:
  5. Bajeczka na dobranoc :)
  6. Ciekawe jak tam Agnieszka i Chester
  7. Zulugula, masz zapchaną skrzynkę, nie mogę wysłać pw
  8. Gustawek jest przesłodki
  9. Doszło 150 zł od Lika1771 za wykupienie Mai ze schroniska - Maja bardzo serdecznie dziękuje :iloveyou:
  10. Pokazywałam już kloniki Neli? Jeden piesek: [URL]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/DSC00464.jpg[/URL] I sunia: [URL]http://foto3.m.onet.pl/_m/5adbaae9f13caadf753bb7e4c58c80c3,14,19,0.jpg[/URL] [url]http://img692.imageshack.us/img692/8733/50128328.jpg[/url]
  11. Ehhh, Rudolfa też ucałuj..... w mordkę :evil_lol:
  12. No trza było wcześniej!! :cool3::cool3: Łazik podobny do Czapiego :cool3: Ale jakby co to znajdziemy klonika (prawie) :evil_lol: Super zdjęcia :multi: Ucałuj dwie kudłate mordy ode mnie No i oczywiście zdjęć Ci nie podarujemy :evil_lol: więcej więcej
  13. [quote name='coronaaj']Moze go Asiorek umiesci na Metamorfozach....zdjecia wczorajsze , fotografa tez chcial grysc, a to chlop wielki...numer Mariusz z Fundacji boi sie Pakusia ale zdjecia robil ...jak mam go odchudzic, dozuje zarcie ale z tym ciezko, zrzera meksykanom jak sie odwroce..[/QUOTE] Ja dawałam karmę Light (z Magnussona) - mój pulpet zrzucił sadełko szybciutko
  14. [quote name='Romka']Argusiowa jedziesz ze mna do tej pani?Bo mnie szlag trafi![/QUOTE] Powiedzcie jeszcze pani że nawet szczeniaki nie chronią suki przed ropomaciczem i guzami listwy mlecznej, a sterylizacja chroni
  15. Dzisiaj ostatnia noc Limby u Mantis. Będzie zielona noc? :evil_lol: Trzymaj się, Mantis
  16. [quote name='nincia']leni wierze napewno masz duzo pracy.... Borysa zabieram ze soba w sobote w piatek przechodzi jeszcze male pielegnacje swoich kudlakow i mam nadzieje ze sie w nim zakochaja....zabieram go ze soba bo lepiej mi bedzie wyczuc jak facet ma intecje....a przy okazji Borysek bedzie mial troszke rozrywki od codziennosci :-) A wogole co u naszych KUDLATYCH czworonogow slychac ??[/QUOTE] Sobota jest wielkim dniem dla wielu kudłaczy.. Będziemy mocno ściskać kciuki
  17. Część psów dodana na wątek. Ale nadal jeszcze trochę zostało. Ja padam :mdleje: Jest dużo nowych, zaznaczone na niebiesko
  18. Pudi jest na kudłaczach pod numerem 3. Będzie w ogłoszeniach. Przydałaby się kastracja przed adopcją
  19. [quote name='Poker']i był telefon ze Szczecina, dom wygląda na rewelacyjny , szuka suni mniej więcej w typie Tami, łagodnej do psów.Macie jakieś propozycje?[/QUOTE] W tym samym schronisku co Tami są dwie podobne panienki, obie o imieniu Nela (poniżej fotki). Kontakt: [B][COLOR=#000080]664 315 852-Grazyna[/COLOR][/B] [B][COLOR=#000080]74 83 11 800-Jasia[/COLOR][/B] [B][COLOR=#000080][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/COLOR][/B] PS. Maja ma dom Nela: [IMG]http://gis4.wrzuta.pl/sr/d/7yIr40sLFeV/bazar_102[/IMG] Nela bis: [IMG]http://gis4.wrzuta.pl/sr/d/37WeLAeulap/schron_005[/IMG]
  20. [quote name='asiaf1']podjadę sprawdzić dom w Legionowie ale najwcześniej będę mogła w sobotę[/QUOTE] Dziękujemy bardzo. Drugi domek do sprawdzenia jest w Kozłowie na Mazurach (11 km od Nidzicy, 11 od Działdowa, 30 od Mławy) - nie wiem jak my tam kogoś znajdziemy
  21. Jakoś stanęły adopcje, ostatnio nikt nie dzwoni :( Myślę że niedługo znowu się odwróci i więcej zainteresowanych będzie
  22. No to Hyzio dał popis.. Jak on to zrobił? zdolny jest kombinator Pascal ku mojemu zdziwieniu zawsze śpi jak go zostawiam, on tylko męczy inne psy (i nas)
  23. Czyli super sobie dzień spędziły :)
  24. [quote name='mamanabank']Ja za to dzisiaj zostawiłam Hyzia na 1,5h samego z psami, nie będę Wam pisać, co zastałam po powrocie...[/QUOTE] Ja jestem bardzo ciekawa :razz:
  25. [quote name='Romka']Napisz zaraz po pracy kto wył głosniej?[/QUOTE] I w jakim stanie zastałaś mieszkanie :evil_lol: Ja obstawiam że jednak spokój.. :)
×
×
  • Create New...