[quote name='Emiś']Jeszcze dwa pakiety ogłoszeń od Asiuniab mam do zrobienia, podeślijcie dla których psów. No i jeden od Ewu, mam zapisane, że dla Ziry, ona chyba niedawno miała pakiet robiony? Nie wiem, czy już jej wystawiać? Jeśli tak, to też poproszę tekst, foty mam, na kogo i na jakie województwo/miasto[/QUOTE]
Emiś, ja poproszę jeden pakiet dla Bisi :)