Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. [SIZE=5][B]Tak w ogóle to jest nowa aukcja cegiełkowa???[/B][/SIZE]
  2. [quote name='Saphira']No cóż, ale z moich obserwacji wynika, że to głównie takie osoby chodzą na pielgrzymki. Uczciwy czlowiek nie musi się uwidaczniać na takich spędach.[/quote] Oj Saphira, nie róbmy zaraz takiego wrzucania wszystkich do jednego wora, niektórzy mogą się czuć dotknięci :P Czy ktoś mi napisze o jaką kobietę chodzi?? bo sorki, ale się już pogubiłam :P
  3. Ok, dziewczyny, to bym chciała wiedzieć w końcu czy coś przelać Dei na konto za Plamkę??? Bo jak nie to przeleję pieniądze innej bidzie, chociażby bidom z olkuskiego schroniska.
  4. Podnoszę Kubę, może ktoś do niego zajrzy....
  5. [quote name='Morgan:-)']"Tu tez sie uda, a pani szanowna z Olkusza wraz z calym szanownym stadem poplecznikow bedzie musiala zmienic sposob pozyskiwania srodkow na zycie.:p" Dorothy - podoba mi sie Twój sposób myślenia :razz::diabloti:[/quote] Hmm, a ja czegoś nie rozumiem, o jakiej kobiecie piszecie? bo jestem na bieżąco z wątkiem i narazie wiem o właścicielu i powiatowym wecie. ???
  6. [quote name='ARKA']:loveu: dziekujemy. Emilce "to pojdzie jak po masle":loveu:[/quote] Czyli rozumiem, że Emilka się tym zajmie i mam się nie zabierać za "robotę" ? :p
  7. Co do j. angielskiego to mogłabym się z tym zmierzyć.
  8. [quote name='Ada-jeje']Rozmawialam teraz z Roma czyli xxxx52 w Niemczech, miasto partnerskie wspolpracujace z Olkuszem tez juz powiadomione przez xxxx52, ktora to przeslala najpierw zdjecia z tej mordowni a pozniej rozmawiala osobiscie ( z burmistrzem miasta partnerskego) w Niemczech.[/quote] No i super :multi::multi::multi: własnie, jak ktoś już napisał: niech się poczują jak w Europie :evil_lol:
  9. [SIZE=5][B]A co to ma być, że tam zwierząt nie wydają??? powariowali do reszty??? przecież to nie jest ich prywatna własność. Do jasnej ciasnej, to się w głowie nie mieści....tam chyba z ABW trzeba przyjechać![/B][/SIZE]
  10. [quote name='haja']kurde, co mu jest, nie widzi?? i jakieś gluty mu zwisają z pyszczka. Czy ktoś już nad nim pracuje, trzeba mu pomoc![/quote] Haja, ja zrozumiałam, że on już ma dom :) a tak pewnie wyglądał kiedyś, biedak :(
  11. :loveu: Po prostu piękność :lol:
  12. U mnie ktoś zerwał narazie jedno ogłoszenie o Mice. Ale ona rośnie szybko :crazyeye: a jest śliczna! Ona ma allegro? bo nie widzę w tym spisie ogłoszeń gdzie ją zamieszczono.
  13. Jaki wychudzony :( i taki przestraszony się wydaje :( Trzymaj się piesku!
  14. [quote name='Kinya']Wszystkich, którzy martwią się, że wysłali maile do burmistrza, a nie otrzymali potwierdzenia (tak jak ja:cool3:) informuję, że burmistrz kontaktował się z Pałką, a nawet pojechał do schroniska i bynajmniej nie z pochwałami:razz: Dzisiaj na miejscu był wojewódzki lekarz weterynarii. Urzędnicy zdają sobie sprawę, że sprawy zaszły daleko, ale kompetnie nie mają pomysłu co dalej i jak zjeść tę żabę. Pałka przez lata wyprawiał co chciał za ich pełną aprobatą, bo tak było wygodnie. Teraz muszą się liczyć także z tym, że zaczęły obowiązywać przpisy unijne. Ponieważ miastu zależy na dobrym wizerunku akcja z tłumaczeniem pism i wysyłaniem ich za granicę jest jak najbradziej wskazana :haha:[/quote] No i bardzo dobrze! może wreszcie coś ruszy!
  15. [quote name='Gisic87']Zrobiłam Kubusiowi ogłoszenia na: alegratka.pl 4lapy.pl kupiepsa.pl gumtree.pl ogloszenia.tresura.pl dogs.pl pajeczyna.pl (Lara podałam twój mail musisz aktywować ogłoszenie) eoferty.com.pl[/quote] Dziękuję :loveu: w imieniu Kuby ;)
  16. [quote name='JOMA']Jakie śliczności - uwaga na pseudohodowców :shake:[/quote] Dlatego dobrze, że zostanie wysterylizowana.
  17. Jaka piękna ! wierzyć się nie chce, że nikt jej nie przygarnął, a jeszcze została potraktowana z buta....:-( A ten szczeniak....brak słów.... u mnie na wsi też bywały szczeniaki, ale nie szły zaraz na łańcuch! dopiero jak się odchowały, wcześniej to nawet w domu sobie spały, w koszyczku....szok....:-(:-(:-( co za ludzie:-(:-(
  18. [quote name='maciaszek']Widziałam Kubusia w poniedziałek jak byłam w schronie. Jest zestresowany. Na szczęście nie jest bardziej pogryziony, ale za to wygląda jakby miał nużycę :-(. Łyse okulary wokół oczu i łyse ucho...[/quote] O nie :placz: jemu jest koniecznie potrzebny DT !!!
  19. [quote name='AdaK']czyli co ma zamiar budowac nowe schronisko?:-o wiadomości24 napisały że postarają się zainteresowac sprawą.[/quote] No właśnie, dlatego te sąsiednie gminy trzeba dobrze powiadomić o tym co się dzieje w schronisku :angryy:
  20. I bardzo dobrze, że pojawił się taki artykuł dzisiaj :multi: to już jakiś sukces, jakieś nagłośnienie sprawy.
  21. [quote name='Ulaa']Przed sylwestrem był zabrany owczarek, obecnie w szpitalu, później będzie wątek, oraz 2 szczeniaczki, o których już było wcześniej (jeden za TM). Dzisiaj była zabrana bokserka, 5 kotów i 9 szczeniąt. Szczenięta są chwilowo rozparcelowane, ale pilnie potrzebne dla nich DT. Są to 5 tyg ONkowate i ok 8 tyg mix berneńczyki. Bokserka zabiła moje świnki morskie :placz::placz::placz: Wywaliła drzwi od łazienki, zdemolowała mieszkanie i zabiła Myszka a Rudzia zginęła i pewnie gdzieś umarła ze strachu a ja nie umiem jej znaleźć :placz: To największy koszmar w moim życiu. [SIZE=4]A panią ze schroniska zapraszamy do rejestracji i napisania "czegoś" na dogo, skoro i tak siedzi i czyta wszystko na bieżąco.[/SIZE][/quote] Ojejq, jaka tragedia :( współczuję Ulaa, ratujesz jedne zwierzaki, a giną Ci inne :(
  22. [quote name='AdaK']mogą się zjadać, ale nie tylko :-( psy mogą umierać na wskutek różnych chorób np. zatrucia pokarmowe, szczeniaki na nosówkę, parwowiroza i wiele innych. Teraz jeszcze idą mrozy i może to być też natychmiastowe obniżenie temperatury ciała psów. Różnego rodzaju skaleczenia w takich warunkach moga okazac się śmiertelne, poniważ grasujące w taki otoczeniu bakterie mogą spowodować zakażenie. Kleszcze przenoszą zapalenie opon mózgowych więc i psom może się udzielić.[/quote] No tak AdaK, mi jeszcze do tego chodziło o tą ubojnię.... że tam nie idą na "przeróbkę" psy....:bigcry:
  23. [quote name='orpha']a moze zapodac temat do programu "uwaga" ?[/quote] Jak najbardziej! gdzie się tylko da...
  24. Przyszła mi do głowy straszna myśl :-( mam nadzieję, że te psiaki nie zjadają swoich kolegów :-( (bo gdzie "znikło" tych 134 psów? :mad:)
  25. [quote name='AdaK']Na oficjalnej stronie schroniska przeczytałam: .... 6. ..oraz karma wytworzoną własnymi metodami (z produktów żywnościowych, odpadów z przetwórni mięsa, ubojni itp.) 7. schronisko nie wykonuje czynności polegających na zbieraniu i utylizowaniu padłych, bezdomnych zwierząt 8. schronisko nie jest uciążliwe dla środowiska naturalnego. No właśnie, to się fajnie interes musi kręcić, mieć ubojnie,z niej karmę dla zwierząt ze schronu, a raczej odpady, których nikt by już nie zjadł i zapewne nie chciał powąchać...
×
×
  • Create New...