Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. [quote name='Justy$ka']Aaaaaaaaaaaaaaaaa...... :evil_lol: Teraz sie zorientowałam o co kaman...xDD Nie Marcel nie byłby prany w proszku - ani żaden inny pies xDD Tylko jako ozdoba.... ;) On jest taki śliczny :loveu: Chciaż moment - za nisko celuję... Jakiś film a'la "I kto to mówi 3" byłby dla niego idealny xDD Chociaż - na razie niech się właściciel znajdzie... To będzie najpiękniejsze! :loveu:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  2. Zrobiłam narazie ogłoszenia na: [COLOR=black][B]1.[/B] [/COLOR][URL="http://www.bono-polska.pl/"][COLOR=black][B]www.bono-polska.pl[/B][/COLOR][/URL] [COLOR=black][B]2.[/B] [/COLOR][URL="http://www.ojej.pl/"][COLOR=black][B]www.ojej.pl[/B][/COLOR][/URL] [COLOR=black]3. [/COLOR][URL="http://www.pajeczyna.pl/"][COLOR=black]www.pajeczyna.pl[/COLOR][/URL] [COLOR=black]4. [/COLOR][URL="http://www.pineska.pl/"][COLOR=black]www.pineska.pl[/COLOR][/URL] [COLOR=black][B]5.[/B] [/COLOR][URL="http://www.animalia.pl/"][COLOR=black][B]www.animalia.pl[/B][/COLOR][/URL] [COLOR=black][B]8.[/B] [/COLOR][URL="http://www.gumtree.pl/"][COLOR=black][B]www.gumtree.pl[/B][/COLOR][/URL] [COLOR=black][B]9.[/B] [/COLOR][URL="http://www.petworld.pl/"][COLOR=black][B]www.petworld.pl[/B][/COLOR][/URL] [COLOR=black][B]10.[/B] [/COLOR][URL="http://www.vetmozga.com/"][COLOR=black][B]www.vetmozga.com[/B][/COLOR][/URL] [COLOR=black][B]14.[/B][/COLOR][URL="http://www.adopcjapsa.pl/"][COLOR=black][B]www.adopcjapsa.pl[/B][/COLOR][/URL] [COLOR=black][B]20.[/B] [/COLOR][URL="http://www.mammisia.pl/"][COLOR=black][B]www.mammisia.pl[/B][/COLOR][/URL] [COLOR=black][B]21.[/B] [/COLOR][URL="http://www.petsy.pl/"][COLOR=black][B]www.petsy.pl[/B][/COLOR][/URL] [COLOR=black][B]23.[/B] [/COLOR][URL="http://www.e-zwierzak.pl/"][COLOR=black][B]www.e-zwierzak.pl[/B][/COLOR][/URL]
  3. Zrobiłam narazie ogłoszenia na: [COLOR=black][B]1.[/B] [/COLOR][URL="http://www.bono-polska.pl/"][COLOR=black][B]www.bono-polska.pl[/B][/COLOR][/URL] [COLOR=black][B]2.[/B] [/COLOR][URL="http://www.ojej.pl/"][COLOR=black][B]www.ojej.pl[/B][/COLOR][/URL] [COLOR=black]3. [/COLOR][URL="http://www.pajeczyna.pl/"][COLOR=black]www.pajeczyna.pl[/COLOR][/URL] [COLOR=black]4. [/COLOR][URL="http://www.pineska.pl/"][COLOR=black]www.pineska.pl[/COLOR][/URL] [COLOR=black][B]5.[/B] [/COLOR][URL="http://www.animalia.pl/"][COLOR=black][B]www.animalia.pl[/B][/COLOR][/URL] [COLOR=black][B]8.[/B] [/COLOR][URL="http://www.gumtree.pl/"][COLOR=black][B]www.gumtree.pl[/B][/COLOR][/URL] [COLOR=black][B]9.[/B] [/COLOR][URL="http://www.petworld.pl/"][COLOR=black][B]www.petworld.pl[/B][/COLOR][/URL] [COLOR=black][B]10.[/B] [/COLOR][URL="http://www.vetmozga.com/"][COLOR=black][B]www.vetmozga.com[/B][/COLOR][/URL] [COLOR=black][B]14.[/B][/COLOR][URL="http://www.adopcjapsa.pl/"][COLOR=black][B]www.adopcjapsa.pl[/B][/COLOR][/URL] [COLOR=black][B]20.[/B] [/COLOR][URL="http://www.mammisia.pl/"][COLOR=black][B]www.mammisia.pl[/B][/COLOR][/URL] [COLOR=black][B]21.[/B] [/COLOR][URL="http://www.petsy.pl/"][COLOR=black][B]www.petsy.pl[/B][/COLOR][/URL] [COLOR=black][B]23.[/B] [/COLOR][URL="http://www.e-zwierzak.pl/"][COLOR=black][B]www.e-zwierzak.pl[/B][/COLOR][/URL]
  4. [quote name='maciaszek']Może wstrzymać się z allegro z 2-3 dni? Poczekać na decyzję pani z Poznania, bo domek zapowiada się doskonale. A jeśli robić allegro to może z takim skróconym tekstem? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/12223995-post258.html[/URL][/quote] Też tak myślę żeby się wstrzymać :) a tekst jest jak najbardziej do wykorzystania jakby co maciaszku :) bardzo fajny :)
  5. [quote name='maciaszek']_Laro, chciałabym żeby to była nieprawda. Jak to usłyszałam przez telefon, to jakbym obuchem w łeb dostała. To są właśnie takie chwile, że odechciewa mi się działać... agnethka, wiem że to nie fair... Żal mi tego psiaka cholernie :(. :( nawet nie dano nam szansy mu pomóc :( :placz:
  6. [quote name='Ola la']Laruś no jasne 16.30 pasi:-D Moge Cie hmmmm spod SIlesii odebrać?albo spod jakiegos przystanku?tego naprzeciwko Silesi??? aparat obowiązkowo;)moj niestety zaniemógł ostatnio:niewiem: Maciaszku zadzwonie zadzwonie;)[/quote] O, może być, bo ja wtedy będę w okolicach Silesii, bo muszę jeszcze coś załatwić :) więc może umówmy się tak o 16.10-16.15 przy wejściu do Silesii od strony parkingu, co? :)
  7. [quote name='JOMA']Jestem zaskoczona, że schroniskowi weci pracują z taką gorliwością i to nawet w sobotę :help1:[/quote] JOMA, dokładnie, brak słów... :(
  8. [quote name='Ola la']dokladnie co dwie Ole to nie jedna:evil_lol: wiesz co po Misia to bysmy pojechaly tal o 16 bo dopiero o 18 Pani akurat w poniedzialek tak pozno bedzie w domu.Mozemy byc po Misia w sumie tak o 16.50 a potem na godzinke do parku chorzowskiego polazic i potem do tego domku???:cool3: na wizyte ide przed praca przyszlej pani Misia. bico zapraszamy w taki razie na Śląsk:lol:[/quote] To tak bądźmy może po Miśka ok. 16.30, co? :) bo do 17.00 jest schron otwarty :eviltong: żebyśmy klamki nie pocałowały :eviltong: może być :D :D niech się Misiek wyszaleje :D a gdzie się umówimy ? :cool3: P.S. wciąć aparat? :razz:
  9. [quote name='maciaszek']Przypomniałam dziś w schronie, że Misiek w poniedziałek będzie zabierany, ale Ola_la, zadzwoń do nich jeszcze w pon. z rana i przypomnij oraz powiedz o której mniej więcej będziecie. [B]_Laro[/B], aparat weź koniecznie![/quote] Nie ma sprawy :lol:
  10. Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :placz::placz::placz: Maciaszku, powiedz, że to nieprawda :( :( :( :( :( :( To nie może być prawda :placz::placz::placz::placz::placz::placz: Ja w to nie wierzę, NIE WIERZĘ!!!!!! Mam dość tych porypanych ludzi :stormy-sad::flaming::bigcry::bigcry::bigcry: Kurde, niech ten wolontariat już będzie, bo to jest coś strasznego :(
  11. [quote name='Isadora7']a tym poscie są aktywne linki: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/12222255-post50.html[/URL][/quote] dziękuję Isadoro :lol: już wklejam :)
  12. To jest najlepsze :D [IMG]http://images37.fotosik.pl/111/f519c34b3686cfa3.jpg[/IMG]
  13. [quote name='Justy$ka']No ciekawa jestem kiedy Marcel pojedzie do hoteliku, czy znajdą sie jeszcze jacyś sponsorzy no i przede wszystkim kiedy znajdą się własciciele Marcyśka... :loveu: Ohh... Właśnie wyobraziłam sobie Marcelka w reklamie proszku do prania :evil_lol: Wybacz ciotce Psiaku :p[/quote] :oops2: ...
  14. [quote name='Justy$ka']No ciekawa jestem kiedy Marcel pojedzie do hoteliku, czy znajdą sie jeszcze jacyś sponsorzy no i przede wszystkim kiedy znajdą się własciciele Marcyśka... :loveu: Ohh... Właśnie wyobraziłam sobie Marcelka w reklamie proszku do prania :evil_lol: Wybacz ciotce Psiaku :p[/quote] Co ??? :smhair2::lying::question::biggrina::eek::shock::jumpie::jumpie::jumpie:
  15. [quote name='Renata5']dziady pier****,sami mordy nażrą i zadowoleni:angryy::mad::mad::mad::mad:[/quote] :onfire::stormy-sad::stormy-sad::stormy-sad::evil::2gunfire::chainsaw::snipersm::wallbash::wallbash:
  16. [quote name='martka1982']Jeden z psów Iwony odszedł za TM, więc zapadła decyzja: Masza zostaje na zawsze:)[/quote] Super, że Masza ma domek!!!! hura :multi: (i szkoda psiaka, który odszedł za TM :( )
  17. Jaka ona jest przecudna :loveu: świetne zdjęcia, ale się wyszalała :D i fajnie w wodzie wyszła :D
  18. [quote name='danka1234']wklej prosze na 1 strone aktywne linki.[/quote] A mogłabyś podać te linki?
  19. [quote name='ana666']Morusek wyściskany i wycałowany za wszystkie czasy. Dziś był troche weselszy niż poprzednio, ale oczywiście do jedzenia nic nie miał i chyba przez kilka dni nic nie dostał, bo w misce(na tej jego budzie gdzie siedzi) było trochę jakiegoś starego cuchnącego mięsa, jakby puszka, napewno nie były to resztki z wczoraj albo przedwczoraj:shake: Dałam mu szyneczkę, kiełbase to tak jadł, był bardzo głodny:-( Potem jeszcze na popołudnie i jutro zostawiłam mu suchą karmę, bo nie wiem jak w innych schroniskach ale w tym naszym w niedziele psy jeśc nie dostają bo pracownikom się nie chce przyjść!!![/quote] Jakie smutne wieści :( Morusku, musimy Cię stamtąd wyciągnąć :( ana, czy możesz zmienić tytuł wątku, że potrzebne są stałe deklaracje na nowe życie dla Moruska? albo coś w tym stylu? trzeba tu ściągnąć jak najwięcej cioteczek, dobrze by było porozsyłać wątek gdzie się da, to przynosi dobre efekty.
  20. Chyba rzeczywiście nadrabia te poprzednie lata :D kochany psiaczek :D :D :D
  21. I jak tam, udał się wczoraj spacerek połączony z kąpielą? :cool3::lol:
  22. Dziewczyny, ja myślę, że trzeba już po mału zbierać stałe deklaracje na Moruska, bo Misiek na 99,9% w poniedziałek pojedzie do nowego domu :) a dt jest, więc trzeba się sprężyć :)
  23. :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ale zalotnik :evil_lol:
×
×
  • Create New...