-
Posts
35214 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by __Lara
-
Tak, czeka... ja ją zapisałam w kolejce do hotelu u megii1.
-
[quote name='Kisiaraf']Witam Tak jak mówiłam na akacji co tydzień wysyłam krótkie ogłoszenia do gazety OFERTA dla 50 psiaków. Mniej więcej 40 mam zawsze gotowych ale potrzebuje jeszcze jakieś 10 biednych psiulek. Ogłoszenie ma wyglądać mniej więcej tak: [FONT=Arial]SUCZKA, średnia, młodziutka o imieniu Dersa jest bardzo kontaktowa i ufna. Uwielbia chodzić na spacery i bawić się z ludźmi. Nie jest psem dominującym, ale nie jest też płochliwa. Współpracuje. Jest wyjątkowo ładna ma szaro-biało - kudłatą sierść, białe skarpetki, stojące uszy. Szuka właściciela, który ją pokocha i będzie jej towarzyszył w spacerach i wycieczkach. Tel. .....[/FONT] [FONT=Arial]Krótki opis wyglądu i charakteru psiaka, imię oraz jakiś "łzawe" zdanie na koniec ;).[/FONT] [FONT=Arial]Prosze wszystkich mających psiaki na tymczasie o ogłoszenia do soboty wieczór [email protected]. Jak będe ich mieć wiecej niż 10 to nic nie szkodzi wyśle je w następnym tygodniu, a szkoda by miejsce się marnowało ;) BArdzo również prosze o info jak psiak znajdzie domek, nie będe go powtarzać w przyszłości. Dzięki pozdrawiam i czekam:loveu:[/FONT] Kisiaraf, a ja Ci wyślę w tym tygodniu 2 partie ogłoszeń z kat. schroniska, jedną na za tydzień, bo w następnym tygodniu mnie nie ma w domu ;)
-
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
__Lara replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jasza']Zrobiłam mu jeszcze alegratkę, gumtree katowicki, gumtree warszawski oraz e-zwierzak.pl[/quote] Dzięki Jaszo :loveu: Ciotki, obiecuję, że dziś wieczorem będzie rozliczenie z wpłat na Vertera ;) -
Wiewiórko, i co z tym podsikiwaniem Frani? :razz: jak Franeczka? :)
-
Wiadomo do jakiego hotelu jedzie, ale nie mogę Wam zdradzić, prośba osoby, która ma hotel - dodam tylko, że ta osoba jest na dogomanii. Przepraszam, że to wszystko takie tajemnicze, ale inaczej nie mogę... Hotel jest dla Kornelii na 100% na za 2 tygodnie. Prawdopodobnie cena 15zł za dobę, jak za dużego psa. Pomóżcie!!!
-
Znaleziony przy trasie malutki Puszek miał nie żyć a ma już dom!!!
__Lara replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Leyla']ale ja mam już cztery własne psy:splat:3 suki i jednego okropnego agresora do innych psów:placz: Kiedyś widziałam kobiete z czterema psami i pomyślałam ,że coś z nią nie tak:eviltong: Ja na szczęście mieszkam pod lasem ale 100m muszę przejść i ludzie mnie pytają "to pani te wszystkie psy?":crazyeye: ale najlepszy numer jest jak mówię do nich " na chodnik, bo samochód jedzie" a one tup tup i wchodzą na chodnik, wtedy wygląda jakbym z nimi dużo rozmawiała:stupid:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: super rodzinka :p:p:p:loveu::loveu::loveu::loveu: -
[quote name='Lidan']Czyli generalnie Frania jest zdrową sunią i tylko domku stałego jej brak ;)[/quote] Chyba tak, jeśli posikiwanie przeszło ;) no i jeszcze wypięknieje, po fryzjerze :cool3:
-
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
__Lara replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='MartynaP']Laro ,jak uwazasz ja tu ciagle zagladam jak tylko mam watek Vetera w subskrpscji,wiec w sumie jak bedziesz podawac wpłaty to moge przeklejac-zaden proble. Jesli wolisz miec watek do wlasnej dyspozycji to tez bardzo prosze ;)[/quote] To ja Ci jednak napiszę te wpłaty, kolejny wątek do prowadzenia to duże obciążenie :evil_lol: a mam ich kilka ;) Dziś przelałam z kasy Vertera na jego allegro, bo musiałam zapłacić rachunek z aukcji za czerwiec. Poszło do zapłaty 41,05zł, za dwie super wyróżnione aukcje. Obecnie na koncie Verterka jest: 833,50zł ;) Zdjęcia :p:loveu: tak, to ostatnie najlepsze, bo nie w ruchu :evil_lol: -
[quote name='maciaszek']Myślę, że możesz napisać pani, to co napisałam ja. Na 100% i tak nigdy wiedzieć nie będziemy. A w schronie pewnie niewiele się dowiem. Sterylkę będzie musiała Pani zrobić na własny koszt w Białej Podlaskiej. Nie można Zuzi ciachnąć przed podróżą, bo to za daleka trasa... No chyba, że ktoś by ją wziął do siebie na kilka dni przez wędrówką i w tym czasie by ją ciachnąć...[/quote] To już jej jutro napiszę, za późna godzina :) dzięki Maciaszek za kasę za allegro i na telefony ;) zaraz sobie coś doładuje :) bo nawet do Pani na smsa mi nie starczy, zostało mi... 0,07zł :diabloti: Lara = bankrut :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
__Lara replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Leyla']Lu Gosiak zaraz powinna wrzucić zdjęcia Werterka:p ale uwaga ,bo on ma turbinkę pod ogonkiem i było ciężko go uchwycić:eviltong:[/quote] Super :loveu::loveu::loveu: przydadzą się nowe do ogłoszeń ;) właśnie, może jeszcze dzisiaj, a jak nie to jutro zrobię mu trochę nowych ogłoszeń ;) turbinkę :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Znaleziony przy trasie malutki Puszek miał nie żyć a ma już dom!!!
__Lara replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Ależ Leyla, on jest do adopcji. Mozesz go mieć i to za darmo:evil_lol: I nie będziesz tęsknić;)[/quote] :loveu: właśnie :p ciotko Leylo, nie krępuj się :lol:;) Jest piękny, i taki super z charakteru, rzeczywiście można pozazdrościć ;) -
[quote name='maciaszek']Ale ja się nie upieram, że sterylka ma być już, natychmiast, teraz (tym bardziej, że najpierw termin trzeba umówić, a one nie są "na już"). Tak tylko chciałam zasygnalizować sprawę ;).[/quote] Ok, dobrze, że wszyscy jakoś trzymamy razem rękę na pulsie :lol:;)
-
[quote name='iwona213']wet ocenił ją na ok 3 lata, charakter, hmm... trudno stwierdzić narazie, jest bardzo wystraszona i cały czas śpi. Jak wyszłam z nią na ogród to szukała dziury w płocie żeby zwiac. Nie przychodzi do mnie, nie łazi za mną, schowała się za sofę i nie wychodzi, widać że tęskni za swoim domem. Jak ide gdzieś to tylko głowe podnosi i obserwuje, biedna jest strasznie.[/quote] Ja też spotkałam dziś bezdomnego psiaka, jechał w busie... chciałam mu pomóc żeby chociaż do schronu trafił (sama nie mogę przyprowadzić psa do domu), też taki zabiedzony, pozlepiane futerko... nawet wyszedł za mną z busu jak go zawołałam, ale potem uciekł :( ganiał, nie dało się go złapać... a na targu dziś małe szczeniaczki sprzedawali :angryy::mad: spytałam się jednej kobiety czy ma hodowlę, a ona, że tak, że to nie jest u niej tak jak na wsi, psy w gnoju... nawet miała książeczki zdrowia dla maluszków ze szczepieniami... ale... sprzedawała jako jamniki/ ratlerki... jak dla mnie to zwykłe mieszańce...:angryy:
-
[quote name='maciaszek']Dziewczyny pamiętajcie, że jest coś takiego jak konto katowickie i że z niego pokrywamy różne wydatki dot. psów z katowickiego schronu, a zatem również i ogłoszenia. Dodo, podaj mi numer konta i kwotę jaką Ci przelać :).[/quote] No, ja pamiętam :cool3: choć i tak staram się dużo nie "wyłudzać" :diabloti: oczywiście żartuję, nie chce żeby nam się ta kasa szybko wykruszyła :oops: [U] [COLOR=Red][B]Ciotki, bardzo potrzebna kasa na hotel dla Kornelii... mamy dla niej hotel za 2 tygodnie :D Pomóżcie!!![/B][/COLOR][/U]
-
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
__Lara replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='MartynaP']ano widzisz ja pisałam o usunięciu :oops:[/quote] [B]Martyno[/B], to co wolisz, mam przejąć wątek czy wysłać Ci na Pw wszystkie dotychczasowe wpłaty na Vertera? ;) [B] supergoga[/B], Dogorra nigdy nie zapomina, więc spoko maroko :evil_lol::diabloti: -
Bardzo wystraszona psia bida w Katowicach, POMÓŻ :(
__Lara replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
Właśnie właśnie, potrzebne ogłoszenia!!!! -
[quote name='maciaszek']Zapytasz, tylko przypomnijcie mi o tym w poniedziałek, ok? Ale z tego, co pamiętam to dziewczyny, które opiekowały się nią na akcji w Silesii mówiły, że jest bardzo łagodna i do dzieci ok. Zresztą Zuzia nawet trafiła do domu z dziećmi i nie było żadnych problemów, a zatem :multi:.[/quote] To dać już Pani znać? :lol::multi: ona czeka bardzo, napisała mi, że nawet bardziej jej się Zuzia spodobała ;) jak tak to trzeba się szykować na wizytę :cool3: kurcze, tylko co znowu będzie ze sterylką?
-
Do góry Blacky :multi:
-
[quote name='maciaszek']Frania będzie miała w poniedziałek po południu wizytę u fryzjera :). No właśnie, jak z sikaniem? I ile zapłaciłaś za wizytę, ile Ci przelać? Dziewczyny, a co ze sterylką Frani? Może by ją umówić?[/quote] To może najpierw fryzjer, potem odczekajmy trochę i sterylka? ;) nie wiemy co z siusianiem?
-
Dobrze, że są jakieś alternatywy, najpierw nic nie było ;)
-
Przygaszony i wystraszony w katowickim schronisku MA DOM!!!
__Lara replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
:lol: o, już się trochę "tłoczno" robi :cool3: -
Mirabelka, duchem wielka, czeka na dom! Mirabelka ma dom.
__Lara replied to Rybka_39's topic in Już w nowym domu
Mireczka nie chce pójść do domku :( -
Albert - zwycięstwo wytrwałości. ZA TM (*)
__Lara replied to gazzy's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja mam takie same odczucia, Leyla robi to, pisze, z troską o psa wyłącznie.