[quote name='malawaszka']czy ktoś widział tam jeszcze sznaucera?[/QUOTE]
wiem, że ten sznaucer, którym pisałam, że widziałam go na kwarantannie, jest tam nadal
to sznaucer średni( chyba) pieprz i sól, bardzo zarośnięty,
szkoda żeby się zmarnował w schronie