dzięki malawaszka za opinię o przyszłym domku Sisi
przynajmniej nie będzie wyglądało,że stronnicza jestem
Sisi ma być kanapowcem, mieszkać w domu, spać w łóżeczku, dać się kochać, dogadać się z kotami( choć troszkę), pić kozie mleko( jeśli wyrazi chęć ) i tyle