wklejam wpis z innego wątku
[quote name='soboz4']Do osób spacerujących na Dolinie Trzech Stawów
Brat przed chwilą przywiózł do mnie beagle podobnego psa, został znaleziony około 20:00 dzisiaj na Dolinie.
Jest młodziutki, bardzo szczupły, ma obdartą łapkę, przestraszony, nie chce nic jeść, nie ma identyfikatora tylko obróżkę łańcuszkową, sierść ma czystą
Szukam właściciela, pilne!
Boję się o potyczki z moją Roxi, która zachwycona gościem nie jest!
Proszę o rozesłanie jeżeli możecie!
[URL=http://www.fotosik.pl][img]http://images48.fotosik.pl/241/ed2b217371103ae6med.jpg[/img][/URL]
[URL=http://www.fotosik.pl][img]http://images49.fotosik.pl/242/2d725534f3db4946med.jpg[/img][/URL]
[URL=http://www.fotosik.pl][img]http://images45.fotosik.pl/242/640e9a01798dcfd4med.jpg[/img][/URL]
[URL=http://www.fotosik.pl][img]http://images35.fotosik.pl/96/0876f2b5db0ef734med.jpg[/img][/URL]
Pomóżcie nie wiem gdzie to wkleić na dogomanii?????[/QUOTE]