slonecznica
Members-
Posts
26 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by slonecznica
-
[quote name='danka1234']Dzisiaj przypadkiem odkrylismy że Plastek to zawodowy piłkarz:lol: wpada w szał na jej widok.Piłka przypadkiem wypadła z Maćkowej szafy i prosze.. sami zobaczcie :loveu: [URL="http://danka1234.wrzuta.pl/film/9Zt5CtPZ9X/"]Wrzuta.pl - piłkarz[/URL][/quote] jak szczeniaczek normalnie:lol: i jak tyłeczkiem zarzuca na końcu, heheh:loveu: p.s. film o tym jak Tofik chował kosteczke jest tak samo boski :p
-
Jamnicza skarpeta na najpilniejsze jamnicze potrzeby.
slonecznica replied to danka1234's topic in Grupa 4
Witajcie;) chciałabym wspomóc leczenie Plastusia, nazbierałam troszkę rzeczy na bazarek i tu moja prośba: czy znalazłaby się jakaś Dobra Dusza która by bazarek wystawiła? ja nie za bardzo wiem jak się do tego zabrać (nie mam aparatu itp) a i z czasem u mnie kiepsko zeby się wszystkiego uczyć. A mam nadzieję ze bazarek by choć troszkę wsparł Plastusia, pozdrawiam serdecznie Jamnicze Ciotki i na pomoc liczę ;) -
SZCZECIN, sympatyczna, młoda suczka szuka domu!ma dom
slonecznica replied to szczecinianka's topic in Już w nowym domu
[quote name='szczecinianka']Misia ma nowy dom.[/quote] A napisz coś więcej...;) -
SZCZECIN, sympatyczna, młoda suczka szuka domu!ma dom
slonecznica replied to szczecinianka's topic in Już w nowym domu
Ja tam w Misie wierzę ;) I ślicznie proszę o jej więcej zdjęć :cool3: -
SZCZECIN, sympatyczna, młoda suczka szuka domu!ma dom
slonecznica replied to szczecinianka's topic in Już w nowym domu
Co u Misi? -
SZCZECIN, sympatyczna, młoda suczka szuka domu!ma dom
slonecznica replied to szczecinianka's topic in Już w nowym domu
ja myślę, że ona się uspokoi... jest młodziutka, a nawet pieski które mają dom i są kochane upominają się o uwagę (np moja 5,5-miesięczna suczka też szczeka jak nie zwraca się na nią uwagi, i potrafi tak z 10-15min dopóki porządnie nie krzykne, i taki kilka razy dziennie) A Misia dodatkowo jest po przejściach, na pewno jest roztrzęsiona i nerwowa po schronisku, nie wiadomo jakie życie miała wczesniej, i dlatego na pewno cięzko jej spać spokojnie, czuć się bezpiecznie. Ja się nie znam na psach jokoś super dobrze, ale intuicja mi mówi ze to powinno przejść. Choć to prawda - bezpieczniej byłoby ją wyadoptować do domku niż do bloku, mniej uciązliwe byłoby to szczekanie. Smutna ta wiadomosć o Misi:( -
SZCZECIN, sympatyczna, młoda suczka szuka domu!ma dom
slonecznica replied to szczecinianka's topic in Już w nowym domu
a skąd o tym wiadomo? Misia teraz jest bezdomna, ta jej szczekliwosć nadmierna może się zmiejszyć jak zamieszka z kimś kto ją pokocha i będzie czuła sie szczęsliwa -
dzięki za odpowiedź;) jednak zdecydowałam ze kupię szelki, bo nie potrafię jaj ciągać za szyję, i chodze tam gdzie jamnik chce, a tak nie może być ;)
-
SZCZECIN, sympatyczna, młoda suczka szuka domu!ma dom
slonecznica replied to szczecinianka's topic in Już w nowym domu
Misia jest bardzo ładna, na pewno ktoś się w niej zakocha, nie może być inaczej:loveu: wygląda na uczesaną na tym zdjęciu, czy mi sie zdaje? :cool3: a co z wątkiem drugiej suńki??? miał być wczoraj, czekam i czekam i chyba nie ma ;) -
kurczę;) no i po przeczytaniu całego wątku nadal nie wiem czy szelki czy obroża;) słyszałam ze szelki powodują skrzywienie łapek u jamniczków, ale słyszałam też opinie ze to nieprawda... może ktoś podpowie gdzie ostatecznie się tego dowiedzieć? albo wypowie się tutajjeszcze kilku "znawców "jamników" i podliczymy głosy ;D pytałam weterynarza to uśmiechnął się tylko i w sumie nie odpowiedził jednoznacznie
-
SZCZECIN, sympatyczna, młoda suczka szuka domu!ma dom
slonecznica replied to szczecinianka's topic in Już w nowym domu
Co do imienia, to może Misia???:cool3: śliczna dziewczynka ;) -
SZCZECIN, jamnikowata dziewczynka już w nowym domu!
slonecznica replied to szczecinianka's topic in Już w nowym domu
rany ;) jaka błyskawiczna akcja;) oby tak dalej :cool3: -
piękny jest:loveu:
-
SZCZECIN, jamnikowata dziewczynka już w nowym domu!
slonecznica replied to szczecinianka's topic in Już w nowym domu
może ogłoś Edzie i Reksia na infoludku jeszcze?? tam tez sporo osób zagląda pozdrawiam i trzymam kciuki za pieski -
[quote name='Kiniek']akurat zdjęcia mi się wyświetlają, ale sporo innych rzeczy nie. może to dogo coś dzisiaj szwankuje? :???: Nauczyłam Kaję ukłon w niecałe 2 minuty:cool1: - pracujemy teraz z komendą... A oto nasz nowy nabytek:razz: Mała coraz starsza, a na spacerach trzęsie się jak osika, więc zakupiłam. Już po pierwszym spacerku - nie chciała do domu, jak zwykle w tak chłodne dni:multi: [url]http://images29.fotosik.pl/295/5b4c7528a08a4cc1.jpg[/url][/quote] Gdzie zakupiłaś tak fantastyczny golfik? ;) bardzo, bardzo mi się podoba;)