martka1982
Members-
Posts
8614 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by martka1982
-
Jeżynka odeszła za Tęczowy Most! [*]
martka1982 replied to Karolcia_ko5's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
właśnie rozmawiałam z Kasią. Mówi,że właściwie to już możemy Jeżynkę ogłaszać, bo zostaje sama w domu, nie niszczy, nie załatwia się, akceptuje wszystkie zwierzęta wokół siebie (w tym koty i królika), jedyne co to to,że nadal nie podejdzie sama,żeby ją pogłaskać ale gdy się już ją głaszcze to się nie cofa a nawet główką podbije rękę,żeby kontynuować to co? ogłaszamy? w wolnej chwili usiadę do tekstu do ogłoszeń i wykupimy pakiet, chyba,że mnie ktoś z tym tekstem uprzedzi?:))) aha, no i sprawa badań jak najbardziej aktualna, Kasia chwilowo bez auta, ale jak tylko będzie mogła podjedzie z nią do kliniki -
przesłałam dzisiaj pieniądze za kolejny miesiąc
-
w kwestii rozliczenia to wiem tyle co i Wy, czyli że Biafra nie ma prądu, więc chyba nie ma dostępu do neta,żeby to wkleić:( mam listę osób deklarujących, wynika z tego,że jest komplet ale pamiętam,że część nie wpłacała/wpłaca, poproszę si_bcw żeby dała znać, kto odpadł po drodze,żeby było wiadomo ile faktycznie brakuje Bjuta 5zł kazik132 5zł Sabina02 30zł arim 30zł _Lara 10zł winter7 100zł żabol 20zł MakS 10zł Javena 5zł dobre dusze z Konina 50zł anetaks4 10zł suślik 15zł Fibi 5zł Paulina0409 20zł barbarela 20zł si_bcw 5zł krolik2014 10zł
-
Golfik bez łapki - w nowym cudownym domu !!!
martka1982 replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
zorza piękna a na fb się nie dostanę, bo nie mam:) -
dotarła wpłata od zioberek87. dzięki!
-
Jeżynka odeszła za Tęczowy Most! [*]
martka1982 replied to Karolcia_ko5's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
nikogo? no to chociaż ja -
filmiki poumieszczane a Kass wyspacerowana, ona idzie za człowiekiem gdy słyszy głos czyli w zasadzie idzie za głosem a dziś jak zrobiło się cicho na spacerze, to odwracamy się i widzimy,że Kass idzie w przeciwnym kierunku, w ogóle nie miała świadomości,że się oddalała, wystarczyło przywołać i była z powrotem:) chodzi na spacery z głuchym owczarkiem, więc się uzupełniają - jedno nie widzi drugie nie słyszy
-
Slicznoty i pieknisie, a jednak w schronie! domki poszukiwane!
martka1982 replied to wollygator's topic in Już w nowym domu
wstawiam w jej miejsce Kontikę u nas ostatnio tyle szczeniaków w schronie,że aż szok! -
A my dziękujemy za bazarki:) egradska piszę z miejsca gdzie akurat nie mogę sprawdzić konta, ale oczywiście potwierdzę jak najszybciej będę mogła z nowych rzeczy to takie,że Szarik był sprawdzany na koty - zero agresji, więc domek może być i z psiakami i kotami, Szarik zaakceptuje każdego:) a także: Szarik skończył już kurację antybiotykiem, z leków przyjmuje na tę chwilę beta-karoten, omega 3 i na stawy
-
Slicznoty i pieknisie, a jednak w schronie! domki poszukiwane!
martka1982 replied to wollygator's topic in Już w nowym domu
Jeśli wierzyć zapewnieniom ludzi to na Wanessę, Augusta, Goldi i Kudłacza czekają domki. Zobaczymy.... -
głaski przekazane:) Szarik był dzisiaj na 2 spacerach, najpierw długo chodził z nami po lasach, potem wrócił na trochę do kojca,żeby sobie poleżeć (wątpię czy to robił) a potem poszedł na jeszcze jeden, bo stał przy kratach i widać było,że bardzo chce znowu wyjść pogoda nieciekawa jak dla niego, bo padał śnieg i wiadomo, psiak robi się cały mokry a potem nie ma jak wyschnąć ale jemu żadna pogoda niestraszna. chciał iść i tyle