[quote name='Kostek']dziewczyny on luminal dostaje tylko z powodu wygryzania?kto mu to przepisal?
czy on jest z jakims innym psem w boksie?czy mozna juz szukac mu domu?[/QUOTE]
tak, dostaje,żeby się tak nie gryzł. Przepisał weterynarz.
na szczęście nie jest w boksie - biega z innymi psami na podwórku.
jasne,że można mu szukać - autoagresja jest chorobą nieuleczalną, po prostu Nerwik potrzebuje aby ktoś z nim był możliwie najczęściej i koncentrował jego uwagę na czymś innym, gdy on zaczyna się gryźć.