Skoro schronisko powiedziało,że może wydać 150zł na psa to jest to i tak dużo i dobrze świadczy o schronisku, bo które schronisko nie dość,że organizuje transport zwierzakom, często same pokrywając koszty, to jeszcze wygrzebie ze skarpety 150 zł,żeby pies mógł trafić do dt??? Skoro powiedzieli,że 150zł to oznacza,że więcej nie.